کیم کارداشیان در کانیه وست هیلز هیلز ازدواج می کند

کیم کارداشیان در کانیه وست هیلز هیلز ازدواج می کند


یک روز پس از اینکه لیست کانی وست در مزرعه وایومینگ خود قرار گرفت ، او همچنین از خانه هیلز هیلز که با کیم کارداشیان مشترک بود خداحافظی کرد.

شکایت روز سه شنبه در دادگاه ناحیه لس آنجلس نشان می دهد که کیم کارداشیان خانه 60 میلیون دلاری را که با هم ساخته بودند دریافت می کند.

منابع به TMZ گفتند که زن و شوهر جدا شده درباره قیمت خرید خانه ، که از ابتدا ساخته شده بود ، مذاکره کردند. آنها در ابتدا در سال 2014 عمارتی به مساحت 5000 متر مربع در جنوب کالیفرنیا را به قیمت 20 میلیون دلار خریداری کردند ، قبل از آتش زدن خانه و تعمیر آن در بستر میخ.

در ماه مارس ، مشخص شد که کیم قرار است به خانه برود ، که بیشتر توسط کانیه طراحی و کارگردانی شده بود ، زیرا روند طلاق آنها در میان شایعات احتمال آشتی ادامه داشت.

کیم کارداشیان در حمام شماست.
کیم کارداشیان / اینستاگرام

منابع جداگانه فاش کرده اند که این زن و شوهر زود تصمیم گرفتند خانه ای به کیم بدهند ، اما این جایی بود که چهار فرزندشان بزرگ شد و “همه آنها که می دانستند”.

در همین حال ، کانیه بیشتر وقت خود را در وایومینگ می گذراند ، جایی که صاحب دو مزرعه است: مکانی برای فروش و مزرعه ای بزرگتر از جایی که “دوندا” می نویسد.

کیم در ماه فوریه پس از هفت سال ازدواج تقاضای طلاق کرد.

موضوع اصلی خانه هیلز هیلز ، که ساخت آن شش سال به طول انجامید ، “خلوص” بود و تنها رنگ های خنثی در سراسر خانه ظاهر شد. این زوج سابق ، طراح بلژیکی و طعم دهنده اکسل وروورد را برای کمک به بینایی استخدام کردند.

کانیه در مصاحبه اخیر خود با Architectural Digest ، الهام خود را از خانه از “تبدیل خانه ها از حومه مک مانیس به آینده بلژیکی ها” توصیف کرد.

طراح ییزی می گوید: “وقتی در شیکاگو بزرگ می شدم ، قبل از اینترنت ، به بارنز و نوبل محلی خود می رفتم تا معماری و سایر مجلات طراحی ، همراه با مد و خوانندگی را بررسی کنم.” “پدرم من را تشویق کرد. او همیشه یک کاغذ گراف در اطراف من دارد تا بنویسم.

کانیه وست دیوید لترمن را در کمد خود قرار می دهد.
کانیه وست دیوید لترمن را در کمد قدیمی اش می گیرد.
نتفلیکس

پرونده رسمی پس از آن صورت می گیرد که کانیه در حالی که اولین باغ ویومینگ خود را که بیش از 3800 هکتار مساحت دارد را فروخت ، یک خانه معاصر مالیبو در جبهه دریا را به قیمت 57.7 میلیون دلار خرید.

همچنین شایعه شده است که کانیه اخیراً یک خانه بین المللی در بلژیک خریداری کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *