گرامیداشت یاد را انتخاب کنید و انتخاب کنید یادآوری شهید صیاد شیرازی در تیپ ۵۵ هوابرد شیراز


تجلیل از شهید صیاد شیرازی تیپ 55 هوابرد شیرازبه گزارش ایکنا اجتناب کرده اند فارس، یادواره بیانیه سوگند خورده صیاد شیرازی، در امروز ۲۱ فروردین ماه در تیپ ۵۵ هوابرد شیراز برگزار شد.

حجت الاسلام فضلی، به فرماندهی عقیدتی سیاسی تیپ ۵۵ هوابرد {در این} مراسم اظهار داشت: شاهزاده دلاور را انتخاب کنید و انتخاب کنید دلاور نظامی سرافراز جمهوری اسلامی ایران سرلشکر صیاد شیرازی نامی پرافتخار را انتخاب کنید و انتخاب کنید جاودانه است کدام ممکن است همراه خود هشت سال حفاظت مقدس در کنار است. حفاظت مقدس، دلاوری را انتخاب کنید و انتخاب کنید ایثار.»

وی اظهار داشت: این عارف الگوی بارز عزت را انتخاب کنید و انتخاب کنید شور را انتخاب کنید و انتخاب کنید نشاط ایرانی را پسندید کدام ممکن است روح اخیر شخصی را فدای عزت را انتخاب کنید و انتخاب کنید سربلندی اسلام را انتخاب کنید و انتخاب کنید ولایت کرد.

فضلی اظهار داشت: سردار سرافراز ما عمر پربرکت شخصی را در راه خدمت به میهن اسلامی سپری کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید برای حضور در لذت ارتباط، به هیچ وجه عاشق زینت دنیوی نشد را انتخاب کنید و انتخاب کنید به همان اندازه جام شیرین بیانیه سوگند خورده به معاشرت را انتخاب کنید و انتخاب کنید عشق جادویی یکپارچه داد. سرمو تکون دادم

انتهای پیام

رژیم تحت وب دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/
رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر