گرگ گاتفلد از شبکه فاکس نیوز در نبردهای تلویزیونی اواخر شب به رتبه دوم صعود کرد

گرگ گاتفلد از شبکه فاکس نیوز در نبردهای تلویزیونی اواخر شب به رتبه دوم صعود کرد


در یک شب شدید رقابت شدید در جنگ تلویزیونی اواخر شب ، پادشاه جدیدی حضور داشت – گرگ گاتفلد ، خبرنگار فاکس نیوز ، که در مورد رقیب خود صحبت می کرد ، “وقتی الاغ خود را می بندند ، ما همچنان به آنها لگد می زنیم.”

گاتفلد هفته گذشته به طور میانگین 2 میلیون بیننده داشت ، هنگامی که برنامه نیویورک خود را در خیابان ها به نشویل برد – دومین برنامه شبانه خود با رتبه برتر ، رتبه اول در “نمایش امشب با جیمی فالون” NBC – که میانگین متوسط ​​را داشت. 1.5 میلیون – و “Jimmy Kimmel Live of ABC” با 1.4 میلیون.

بر اساس تحقیقات رسانه ای نیلسن ، او فقط توسط استفن کولبرت از شبکه CBS کتک خورد ، که هفته گذشته 2.2 میلیون نفر را به خود جلب کرد.

اما مجری بدون واکنش بهتر از کولبرت قبل از استراحت بود ، نمایش گاتفلد “خیابان کنجد برای دموکرات ها” بود – در 29 سپتامبر با 2.1 میلیون بیننده ، در حالی که رقیب CBS او 1.9 میلیون داشت.

از آنجا که نمایش کمدی شش ماه پیش آغاز شد ، “گاتفلد!” نتایج دو رقمی را در سراسر جهان اعلام کرد ، از جمله جمعیت اصلی نوجوانان که تبلیغ کننده می خواست.

گاتفلد به طور خاص به صفحه شش گفت: “با تعداد کمی از پرسنل و بودجه ، می توانیم رقابت شدید را ظرف چند ماه انجام دهیم. و اینطور نیست که نگران باشیم – ما فقط اوقات خوشی داریم ، مردم را می خندانیم و داستان BS Awakening را روایت می کنیم که هیچ نمایش دیگری جرات حل آن را ندارد.

“ما بسیار منحصر به فرد هستیم ، این نمایش های دیگر همچنان احساس می کنند و یکسان هستند. همانطور که باسن خود را می پوشانند ، ما همچنان به لگد زدن آنها ادامه می دهیم. ”

گاتفلد افزود: “علاوه بر این ، ما به این زودی به عنوان یک گروه رقص لباس نمی پوشیم. ما یک نمایش شب دیرهنگام هستیم ، نه یک خیابان کنجد برای دموکرات ها.”

گرگ گاتفلد سر صحنه فیلمبرداری برنامه فاکس نیوز خود است.
گرگ گاتفلد سر صحنه فیلمبرداری برنامه فاکس نیوز خود است.
اخبار فاکس

گاتفلد 57 ساله ، برنامه خود را در 5 آوریل آغاز کرد و روشن کرد که برای تماشای مجریان در سه شبکه اصلی ، شلیک کرد.

کولبر و کیمل در چند سال گذشته به سرکوب محافظه کاران و رئیس جمهور سابق دونالد ترامپ پرداخته اند ، در حالی که گاتفلد یک انتقاد جایگزین برای اخبار روز و فرهنگ پاپ ارائه می دهد.

هفته گذشته ، سوزان اسکات ، مدیر عامل فاکس نیوز مدیا و رئیس جمهور ، جی والاس ، پیش از بیست و پنجمین سالگرد این شبکه در 7 اکتبر به گاتفلد در نشویل تنسی پیوستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *