گودوین ، آخرین “هدیه” دی بلازیو به نیویورک مدرسه خود را نابود می کند

گودوین ، آخرین "هدیه" دی بلازیو به نیویورک مدرسه خود را نابود می کند


نیویورک تقریباً هشت سال را تحت بدترین شهردار گذراند ، اما بیل دی بلاسیو قصد داشت هنگام بیرون آمدن از خانه ، خسارت بیشتری وارد کند. برنامه او برای پایان دادن به همه برنامه های با استعداد و با استعداد در مدارس دولتی نشان دهنده یک حمله فضیلت دیگر است و سیستم را بیشتر تضعیف کرده و شکست می خورد.

شهردار ، به لطف مدت محدود در 1 ژانویه ، می خواهد موفقیت را با یک ترکیب سیاسی مشروع به نام Brilliant جایگزین کند ، که به نظر می رسد بر اساس این ایده است که همه کودکان توانایی و استعداد دارند.

اما کمی چون دانش آموزان اظهار داشتند که توانایی یادگیری سریع را دارند ، در حالی که هنوز در کلاس درس در کلاس مقدماتی هستند ، به طور فشرده در مورد این موضوع آموزش خواهند دید ، که به نظر می رسد دستورالعمل آشفتگی فراوان و یادگیری زیاد است.

همچنین به نظر می رسد هدیه ای است که با اتحادیه آموزش و پرورش گسترده تر به اشتراک گذاشته می شود و شهر متعهد شده است که 4000 مربی مهد کودک را نگه دارد و تعداد بیشتری را استخدام کند. همچنین هفت تیم “متخصص” ایجاد می کند تا انتقال را در سپتامبر آینده آغاز کنند تا 65000 کودک پیش دبستانی بتوانند در آن شرکت کنند – و البته ، برای مشارکت آنها پاداش دریافت می شود.

البته ، رقابت در مرکز مشکل است زیرا امروزه تقریباً همه چیز باقی مانده است. از آنجا که سفیدپوستان و آسیایی ها در مدل فعلی بسیار بهتر از سیاه پوستان و لاتین تبارها عمل کردند ، کل سیستم باید از بین برود.

صرف نظر از انگیزه ، کودکان سیاه پوست و لاتین بیشتر فریب می خورند تا اینکه به آنها بگویند نمی توانند موفق شوند و قوانین باید برای کمک به آنها تغییر کند ، اما این پاسخ چپ گرایانه به نتیجه است. برابری را نتیجه ای تعریف می کند که متناسب با نسبت هر گروه از جمعیت باشد.

مردم به لغو برنامه با استعداد و با استعداد با نامزدهای شفاهی کورتیس اسلیوا اعتراض می کنند.
مردم به لغو برنامه با استعداد و با استعداد با نامزد شفاهی نخست وزیر منتخب کورتیس اسلیوا اعتراض کردند.
جیمز کیوم برای نیویورک پست

این بی معنی است و هیچ تلاشی بشر در جایی که به طور طبیعی اتفاق بیفتد وجود ندارد. به این ترتیب ، خبر چندان خوبی نیست که جانشین احتمالی د بلاسیو ، اریک آدامز ، به اصطلاح دموکرات ، پاسخ اشتباهی داد.

آدامز ، که از برنامه های مستعدان و استعدادهای درخشان در گذشته حمایت می کرد و همچنین دانشکده حقوق ، که د بلاسیو هنوز از آن متنفر است ، از طریق دستیار خود گفت: “اریک برنامه های خود را ارزیابی می کند و حق اعمال سیاست ها را بر اساس نیازهای خود محفوظ می دارد. دانش آموزان و والدین ، ​​او باید شهردار شود. ”

آدامز ، رئیس بروکلین و رهبر سابق NYPD ، از رفتارهای حزب خود در زمینه های کلیدی پیشی گرفته است و دهها هزار والدین امیدوارند این مورد دیگری باشد. تمرکز او بر مقابله با افزایش جنایت و مخالفت با وضع مالیات بر ثروتمندان اولین پرداختی است که به قول او مبنی بر “چهره دموکرات ها” تبدیل شده است.

او گفت “به آمریکا نشان می دهد که چگونه سیاست انجام دهد.” برای انجام این کار ، او باید قالب شکست در تصرف بسیاری از مدارس دولتی در شهر را بشکند.

شهردار اریک آدامز در گذشته از برنامه Gifted and Talented حمایت می کرد.
شهردار اریک آدامز در گذشته از برنامه Gifted and Talented حمایت می کرد.
گابریلا باس

بسیاری از شهرداران و فرمانداران دم با هدایت فعالان نژادپرست و اجتماعی که از حل و فصل کارخانه هایی که از نظر تحصیلی شکست خورده اند ، دست کشیده اند ، نظریه ریشه سوزاندن را پذیرفته اند. دوره های مختلف نظری ، مانند نظریه نژادپرستی ، که تبعیض را تعریف می کند ، و دوره هایی که سوسیالیسم را بر سرمایه داری تحت الشعاع قرار می دهد و تاریخ آمریکا را منحط می کند ، جایگزین موضوعات اصلی می شود که برای آماده سازی گسترده دانش آموزان برای مشاغل و کالج ها در نظر گرفته شده است.

دولت بایدن با اعطای کمک های مالی به مناطق مدرسه ای که با ادامه مسمومیت های نژادپرستانه بر دانش آموزان خود موافقت کرده اند ، به جنون پیوسته است.

درگیری ها رو به پایان است ، همانطور که آشفتگی علیه تعهد وزارت دادگستری آمریکا به مشارکت نشان می دهد. اگرچه او ادعا می کند که با تهدید علیه مقامات مدرسه انگیزه داشته است ، اما تصمیم مریک گارلند ، دادستان مدنی ، به نظر می رسد در مورد عضو فدرال که برای سرکوب والدین مخالف و ارعاب کسانی که با نظریه های انتقادی رقابت و سایر کلاهبرداری ها مخالف هستند مورد استفاده قرار گیرد ، شکاک است.

همانطور که سردبیر وال استریت ژورنال می گوید ، هر جنایتی که در نبرد مدرسه رخ دهد باید توسط نیروی انتظامی و محلی رسیدگی شود. تصمیم گارلند در یک دعوی فدرال که در آن هیچ کس نیت طرفدار دموکراسی خود را فاش نکرده است.

زمان تصمیم گیری گارلند بسیار عجیب بود. به طور اتفاقی اتفاق می افتد که ویرجینیا به عنوان مرکز جنگ در مدارس در حال ظهور است ، و جایی که تری مک آلیف دموکرات در رقابت رقیب مقابل گلن یانگکین جمهوری خواه قرار دارد.

یانگکین تأکید کرد که فرمان گارلند درست چند روز پس از آن بود که مک آلیف در مناظره ای گفت: “من فکر نمی کنم والدین باید به مدرسه بگویند که چه چیزی باید آموزش دهند.” دستور گارلند تنها به عنوان ناهنجاری در موقعیت مک آالیف است که والدین باید سکوت کنند.

تری مک آلیف ، فرماندار سابق ویرجینیا در بحث دولت ادعا می کند که والدین نباید به آن بگویند "مدرسه آنچه باید آموزش دهند"
تری مک آلیف ، فرماندار سابق ویرجینیا (چپ) در یک بحث دولتی استدلال می کند که والدین نباید به “مدارس آنچه باید آموزش دهند” بگویند.
عکس توسط وین مک نامی / گتی ایماژ

در شرایطی که ویرجینیا یک ایالت آبی مورد اعتماد است ، اگر یانگکین بتواند شکایات خود را کنار بگذارد ، حق انتخاب مدرسه و حقوق والدین را پیدا کند تا نهایتاً تا اواسط سال آینده مورد توجه آنها قرار گیرد. از سوی دیگر ، اگر گارلند و مدیر سمت چپ به اندازه کافی ارعاب والدین را بپذیرند تا بی سر و صدا بپذیرند ، جنبش خشونت آمیز پیروز و گسترش می یابد.

و نه فقط در ویرجینیا ، با حرکت دی بلاسیو برای پایان دادن به برنامه های هدیه و استعداد ، جنبه دیگری از فشارهای مخرب که فضیلت را دور می کند. نتیجه کلی این است که والدین را از تصمیم گیری به عنوان “متخصص” منصرف کرده و سوپ سگ را به عنوان یک تبلیغ تبلیغاتی برای جامعه و نژاد آمریکایی معرفی کرده و آن را آموزش می نامند.

همین جمعه ، دولت کالیفرنیا. قانون به یک ترم نیاز دارد ، اما شرکت در مدرسه برای سال کامل آزاد نیست.

گفته شد که این دوره نوعی تشویق برای برخی گروه ها و آسیب رساندن به گروه های دیگر – هر دو بر اساس رنگ و دیوار خواهد بود. مسابقه برای فرزندخواندگی مسابقه ای است برای اینکه ببینیم کدام گروه بیشترین تجربه را داشته است ، و برخی از یهودیان ، کره ای ها ، سیک ها و ارمنی ها را وادار کرده است که از نادیده گرفته شدن داستان های خود شکایت کنند.

به سختی می توان چیزی ویرانگرتر از تبدیل مدارس به مناطق جنگی بر سر نژاد ، ایدئولوژی و تاریخ ، برای اتحادیه ضعیف ما مخرب دانست. اما اگر کنترل نشود ، این آینده آموزش در آمریکا است.

آنچه برای رسانه ها “باقی می ماند”

بر اساس نظرسنجی گالوپ ، تنها 36 درصد از آمریکایی ها “اعتقادات مهم” یا “عدد منصفانه” در رسانه ها دارند.

سود کلی 36 درصد از 68 درصد از دموکرات ها ، 11 درصد از جمهوری خواهان و 31 درصد از دموکرات ها حاصل می شود.

به عبارت دیگر ، از آنجا که رسانه ها تقریباً به طور کامل در سمت چپ پنهان شده اند ، دموکرات ها تمایل بیشتری به باور آن دارند. پویایی نشان می دهد که تأثیر اخبار بدون نام دیگر ساده نیست.

NYT کاملاً در یک صفحه نیست

هرجور راحتی.

عنوان اول اخبار فوری نیویورک تایمز:

اشتغال ایالات متحده در ماه سپتامبر ضعیف بود ، زیرا دلتا حقوق دریافت کرد.

سرفصل فوت درگذشت نیویورک تایمز. 2 شماره 2:

تجزیه و تحلیل: تعداد مشاغل در Are در واقع بسیار خوب است.

“پرش” برای نتیجه گیری

خواننده هارولد تئورر حدس می زند که ما هرگز نشنیده ایم که آخرین مردی از پنجره طبقه نهم شهر جرسی سیتی به بیرون پریده و زنده بماند زیرا او در بی ام و فرود آمده است. ترور نوشت: “اکثر پرش کنندگان از صاحب خودرو شکایت می کنند و صاحب آن متهم به ترک محل خواهد شد.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *