یادواره شهدای مبارزه با مواد مخدر در بیجار


مهدی ظفری، مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان همدان

به گزارش خبرگزاری کردستان عراق، مهدی ظفاری مدیرکل بنیاد حفظ آثار و ارزش های دفاع مقدس استانداری همدان در مراسم بزرگداشت شهدای مبارزه با مواد مخدر که عصر دیروز برگزار شد، گفت: ۱۸ تیر در منطقه الشهید. سالن الرحمنی ناحیه مقاومت بسیج سپاه البیجار. شهدا در آن پیام ایستادگی و ایستادگی در برابر دشمنان و دلگرمی و امید برای عاشقان انقلاب اسلامی است.

وی با اشاره به اینکه یکی از شاخصه های اصلی این رویداد در شهرستان بجار همدلی مسئولان، رهبری و جوانان است، افزود: حضور در این مجالس یادآور عملیات دوران دفاع مقدس است چرا که معرفت و بوی معرفت می دهد. اندیشه های کربلا. عاشورا در آن ظاهر شد.

مدیرکل بنیاد حفظ آثار باستانی و نشر ارزش های دفاع مقدس ولایت همدان گفت: یکی از ضروریات نسل آینده ما توجه به نمادهای جامعه است. برپایی شهدا شاخصی برای هدایت آن است. نسل جوان.

وی با اشاره به اینکه فراگا امروز نماد مبارزه با مواد مخدر است، تاکید کرد: پلیس بودن در چنین شهرهایی با شهری مانند تهران متفاوت است، زیرا هرکسی این لباس را بپوشد آرزوی شهادت دارد.

ظفری با یادآوری خاطرات هشت سال دفاع مقدس و حضورش در کردستان گفت: بهترین لحظات زندگی شخصی ام در کردستان سپری شد و اگر امروز مأمور دفاع از دروازه شهرستان بیجار می شدم قبول می کردم. تمام قلب من

مرتضی میرآقایی فرمانده ناحیه بسیج سپاه بجار ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شش شهید مبارزه با مواد مخدر در شهرستان بجار گفت: در کشور نزدیک به ۴۰۰۰ شهید و بیش از ۱۲۰۰۰ جانباز را در راستای تامین امنیت تقدیم کرده ایم. سلامت جامعه و جوانان

وی با اشاره به آمار ۷۰ تا ۹۰ درصدی عملیات کشف مواد مخدر بر اساس جغرافیای کشور عزیزمان ایران، یادآور شد: با توجه به جایگاه ایران در ترانزیت مواد مخدر از کشورهای آسیایی به اروپا که بالاترین آمار در حوزه مواد مخدر است. کنترل و کشف در کشور ما.

من باید بگویم؛ در پایان این مراسم از خانواده شهید بهرام امینی به نمایندگی از شش خانواده شهدای مبارزه با مواد مخدر با سپری قدردانی تجلیل شد.

انتهای پیام