یک خبرنگار فیس بوک در مجلس سنا شهادت داد

یک خبرنگار فیس بوک در مجلس سنا شهادت داد


مدیران فیس بوک که اسناد و مدارکی را منتشر کردند که منجر به آسیب رساندن به گزارشات رسانه ای می شود و ادعا می کنند که این شرکت شواهدی از آسیب رساندن محصولات خود را پنهان کرده است ، قرار است سه شنبه در برابر قانون گذاران بررسی شود.

فرانسیس هاوگن ، مدیر محصول سابق فیس بوک با دخالت در انتخابات ، از ساعت 10 صبح به وقت شرق علیه اعضای کمیته فرعی حمایت از مصرف کنندگان وینتیان شهادت می دهد.

قبل از خروج از شرکت ، هاوگن هزاران سند داخلی را کپی کرد ، برخی از آنها قبلاً گزارش شده بود – تا ادعای وی مبنی بر اینکه غول رسانه های اجتماعی محتویات تفکیک شده را بر امنیت اولویت داده است تا سود بیشتری کسب کند.

این کمیته فرعی می گوید: “این جلسه فرصتی را برای خبرنگاران فیس بوک فراهم می کند تا نظرات و تجربیات خود را با کمیته فرعی ، از جمله نحوه بهبود حریم خصوصی کودکان و سایر قوانین برای محافظت از مصرف کنندگان آنلاین ، مورد بحث قرار دهند.”

این جلسه توسط رئیس مجلس سنا تشکیل می شود. ریچارد بلومنتال ، دموکرات از کانکتیکات.

افشاگری فرانسیس هاوگن منجر به چندین گزارش در وال استریت ژورنال شد که ادعا می کردند فیس بوک کودکان را برای افزایش تعداد کاربران خود هدف قرار داده است.
ران ساکس / CNP

هاوگن روز یکشنبه هویت خود را فاش کرد و کارفرمای سابق خود را متهم به تبلیغ محتوای تفرقه انگیز برای سود و کاهش تأثیرات اجتماعی کرد.

نشت هوگن منجر به گزارشهای متعددی در وال استریت ژورنال شد که ادعا می کردند فیس بوک در تلاش است تا کودکان را برای افزایش کاربران خود هدف قرار دهد ، تحقیقات داخلی را که نشان می دهد محصولات آن برای دختران مضر است ، پنهان کرده و برخی را نیز حذف کرده است. کاربران از قوانین محتوای آن را بررسی می کنند.

فیس بوک با رد ماهیت نشت هاوگن ، خواستار حذف اسناد داخلی شده است.

فرانسیس هاوگن.
فرانسیس هاوگن روز یکشنبه هویت خود را آشکارا فاش کرد.
60 دقیقه / CBS

نیک کلگ ، نایب رئیس فیس بوک در امور جهانی ، بارها در رسانه ها گفته است که وجود چنین تحقیقات داخلی نشان دهنده تعهد این شرکت به درک تأثیرات اجتماعی است.

کلگ روز یکشنبه از طریق CNN گفت: “اگر ما نمی خواهیم به این سوالات پاسخ دهیم ، تحقیقات اولیه را ارائه نمی دهیم.”

هفته گذشته ، اعضای کمیته تجارت ، علم و حمل و نقل مجلس سنا ، فیس بوک را مسئول یک جلسه جنجالی برای بحث درباره اسناد فاش شده دانستند.

آنتیگونه دیویس ، رئیس امنیت جهانی فیس بوک ، سعی کرده است گزارش های مجله را فریب داده و سناتورها را متقاعد کند که این شرکت از کودکان محافظت می کند.

دیویس گفت: “ما با نحوه بازتاب این گزارش در کار ما به شدت مخالفیم.” “این تحقیقات انفجاری نیست.”

محاکمه روز سه شنبه پس از آن انجام می شود که فیس بوک برای شروع هفته دچار مشکل شد.

بنر فیس بوک
نیک کلگ ، نایب رئیس فیس بوک در امور جهانی ، مدعی است که این واقعیت که تحقیقات داخلی در دسترس است نشان دهنده تعهد این شرکت به درک تأثیرات اجتماعی است.
جاش ادلسون / خبرگزاری فرانسه از طریق گتی ایماژ

روز دوشنبه ، تمام برنامه ها و وب سایت های فیس بوک با تعطیلی جهانی تقریباً شش ساعته مواجه شدند ، که طولانی ترین مدت فعالیت این شرکت از سال 2008 است.

سهام فیس بوک برای بدترین روز معاملات سهام در یک سال اخیر نزدیک به 5 درصد سقوط کرد.

ارزش سهام کمی کاهش یافت و بیش از 1 درصد از آخرین معاملات در جلسه قبل را در هر سهم نزدیک به 330 دلار مشاهده کرد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *