یک دختر 3 ساله دختر افسر پلیس نیویورک است که کشته شده است

یک دختر 3 ساله دختر افسر پلیس نیویورک است که کشته شده است


قوانین ایالت به تازگی با فناوری in vitro دنبال شده است.

پیش نویس قانونی که شنبه توسط کتی هوچول امضا شد تضمین می کند که “دختر معجزه گر” 3 ساله افسر پلیس قتل نیویورک – که پس از مرگ او باردار شد – یک بچه اعجوبه محسوب می شود.

این لایحه هفته گذشته به اتفاق آرا توسط قانونگذاران به منظور کمک به مادر شوهر ونجیان لیو برای تأمین مزایای تامین اجتماعی آنجلینا به تصویب رسید.

این لایحه که توسط دولت کتی هوچول امضا شده است ، به اطمینان حاصل می شود که دختر ونجیان لیو از مزایای تأمین اجتماعی خود برخوردار است.
هانس پنینک

دولت فدرال چنین کودکانی را در مورد مزایای بیمه تامین اجتماعی ، که شامل قانون جانشینی ایالت نیویورک می شود ، به رسمیت نمی شناسد ، که به بچه ها اجازه نمی دهد از این طریق باردار شوند.

طبق قانون املاک و میراث شهر نیویورک ، دختر این زوج فرزند “بیولوژیکی” لیو محسوب نمی شود ، زیرا او برای استفاده از اسپرم به دو شاهد رضایت کتبی نداده است.

لیو به همراه رئیس پلیس خود ، رافائل راموس ، در یک حمله انتحاری در بروکلین در سال 2014 مورد اصابت گلوله قرار گرفت و کشته شد – یک ترور دوگانه که شهر را تکان داد.

همسر لیو ، پای شیا چن ، همچنان قادر بود باردار شود و آنجلینا را در سال 2017 با استفاده از مایع منی شوهر فوت شده اش ، که قبل از مرگ از وی گرفته شده بود ، به دنیا آورد.

پی شیا چن دختر آنجلینا را که با عکس همسرش ایستاده است توسط رئیس NYPD که ونجیان لیو را کشته است ، می گیرد.
پی شیا چن دختر آنجلینا را که با عکس شوهرش ایستاده است توسط رئیس NYPD که ونجیان لیو را کشت ، می گیرد.
استفان یانگ |
این لایحه هفته گذشته به اتفاق آرا توسط قانونگذاران به منظور کمک به مادر شوهر ونجیان لیو برای تأمین مزایای تامین اجتماعی آنجلینا به تصویب رسید.
دولت هوچول پرونده آنجلینا و ونجیان لیو را “غیرعادی” نامید.
پل مارتینکا

این زوج اخیراً هنگام مرگ ازدواج کرده بودند و قصد داشتند بچه دار شوند.

“مورد آنجلینا و ونجیان لیو یک مورد خاص است که نیاز به بررسی خاصی دارد.” دولت هوچول در بیانیه ای اعلام کرد. “من مفتخرم که اطمینان می دهم که آنجلینا لیو از مزایایی برخوردار است که از آن برخوردار است و امیدوارم با امضای این قانون ، آنجلینا و خانواده اش بتوانند با آرامش خاطر کارآگاه لیو را به یاد آورند.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *