10 هزار کارگر جان Deere اعتصاب کردند

10 هزار کارگر جان Deere اعتصاب کردند


بیش از 10 هزار کارمند جان دیر پنجشنبه پس از رد پیشنهاد قرارداد این شرکت اعتصاب کردند.

این شرکت در بیانیه ای اعلام کرد که نمایندگان کارگران اتحادیه کارگران خودکار هستند و اعتصاب اعضای کارخانه 14 Deere & Co. را تحت تأثیر قرار داد. در سراسر ایالات متحده.

چاک براونینگ ، مدیر کشاورزی اتحادیه ، گفت: اعضای ما در جان دییر به توانایی خود در امرار معاش معقول ، بازنشستگی با عزت و وضع قوانین عادلانه کار اعتراض دارند. “ما متعهد به مذاکره هستیم تا زمانی که اهداف عضویت اعضای ما محقق شود.”

ری کاری ، رئیس UAW گفت: “نزدیک به نیم میلیون بازنشسته و اعضای فعال با جان Deere ، عضو برجسته UAW همبستگی دارند.”

حدود 90 درصد از اعضای اتحادیه در اوایل این ماه به این شرکت رای مثبت دادند. در صورت عدم دستیابی به توافق دیگر ، اتحادیه روز یکشنبه اعتصاب کرد.

به دلیل اعتصاب ، سهام John Deere پس از رسیدن به بالاترین سطح 400 دلار در هر سهم ، حدود 20 درصد کاهش یافت و به 330 دلار در هر سهم رسید.
عکس AP / ناتی هارنیک ، مقالات

یک مذاکره کننده UAW گفت که پیشنهاد شرکت شامل “مزایای قابل توجه جنگی” است ، اما این برای رده بندی و کارکنان پرونده کافی نیست ، که به طور کامل رد شد.

میچل اسمیت ، مدیر منطقه ای UAW در منطقه 8 ، گفت: “اینها مشاغل ماهرانه و خسته کننده ای هستند که اعضای UAW هر روز به آنها افتخار می کنند. اعتصابات هرگز برای کارگران یا خانواده های آنها آسان نبوده است ، اما کارگران جان دیر معتقدند که آنها سزاوار سهم بهتر ، محل کار ایمن تر و مزایای بیشتری هستند. “

این اعتصاب پنج ماه پس از سهام Deere & Co. به بالاترین حد خود فقط 400 دلار در هر سهم برسید.

نود درصد از اعضای اتحادیه در اوایل ماه جاری به نفع این شرکت رای دادند.
نود درصد از اعضای اتحادیه در اوایل ماه جاری به نفع این شرکت رای دادند.
توییتر

این سهم حدود 20 درصد کاهش یافته و به 330 دلار در هر سهم رسیده است ، اما همچنان در سال جاری 22 درصد افزایش یافته است و از سود بازار گسترده تر است.

این شرکت درآمدهای بی سابقه ای را در طول شیوع بیماری اعلام کرد و در ماه اوت اعلام کرد که انتظار دارد امسال نزدیک به 6 میلیارد دلار سود ایجاد کند.

برد موریس ، معاون روابط کار در Deere & Co. وی گفت: “جان دیر متعهد به دستیابی به نتایجی است که برای کارکنان ما ، جامعه ما و همه افراد درگیر مفید است.” کارکنان در وضعیت اقتصادی بهتری قرار دارند و همچنان آنها را به پردرآمدترین کارگران در صنایع کشاورزی و ساختمان تبدیل می کنند.

مقامات UAW مهلت 14 اکتبر 2021 را برای جان دیر تعیین کرده اند تا دستمزد کارگران خود را تعیین کند.
مقامات UAW مهلت 14 اکتبر 2021 را برای جان دیر تعیین کرده اند تا قرارداد دستمزد معاش خود را برای کارگرانش منعقد کند.

“ما برای درک اهمیت کارکنان خود و حل این اعتصاب ، شب و روز به کار خود ادامه می دهیم ، در حالی که هنوز عملیات خود را به نفع همه خدمتی که داریم انجام می دهیم.”

این اعتصاب در بحبوحه موجی از ناآرامی های کارگران در حدود 19 ماه پس از این بیماری همه گیر اتفاق می افتد ، زیرا شرکت ها با کمبود نیروی کار در سراسر کشور مبارزه می کنند و کارگران فعلی از قدرت چانه زنی قوی تری استفاده می کنند.

هفته گذشته ، تولید در کارخانه Kellogg آمریکا با اعتصاب حدود 1400 کارگر کارخانه آمریکایی در سراسر کشور به دلیل مسائل مربوط به حقوق و مزایا و همچنین تهدید شرکت ها برای جابجایی ، اعتصاب کرد.

کارگران Mondelez International ، شرکتی که پشت Oreos و سایر تنقلات است ، نیز اوایل تابستان امسال دست به اعتصاب زدند.

و اتحادیه هالیوود که نماینده حدود 150،000 کارگر غیرحزبی است ، به اعتصابی که تهدید به تعطیلی این صنعت بود ، رای مثبت داد. در صورت عدم دستیابی به توافقی تا روز دوشنبه ، اتحادیه گفته است که به اعتصاب پایان می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *