“12 فصل گذشته ستاره فقید به جسیکا والتر احترام گذاشت

"12 فصل گذشته ستاره فقید به جسیکا والتر احترام گذاشتاین کمانداران فصل 12 سرانجام از ستاره نهایی مجموعه انیمیشن ، FX ، جسیکا والتر تجلیل کرد. این بازیگر که در اوایل سال جاری درگذشت ، در این برنامه به عنوان مالوری ، مالک آژانس اطلاعات مرکزی برنامه ظاهر شد. والتر توانست 12 فصل قبل از مرگ رکورد خود را تکمیل کند و فصل با هدیه ای ویژه به او پایان یافت.

مالوری تقریباً کل فصل فصل 12 را برای بازکردن آژانس صرف کرد ، زیرا عملیات شناسایی سیا سعی داشت کنترل را به دست آورد. پس از اینکه پسر مامور مخفی اش استرلینگ (H. Jon Benjamin) توسط IIA Fabian (کاویان نواک) ربوده می شود ، سرانجام ماموریتی را برای کمک به او آغاز می کند و فرصتی برای نشان دادن مهارت های جنگی خود دارد.

در نهایت IIA به هر حال کسب و کار را به دست آورد. مالوری سپس ناپدید شد و یادداشتی برای استرلینگ باقی گذاشت.

او نوشت: “فکر می کنم زمان کنار گذاشتن او و ادامه کار فرا رسیده است.” “من تصمیم گرفتم که زمان ارسال لامپ فرا رسیده است. سعی کنید خودتان را با آن نسوزانید. و من می دانم که تصمیم من ممکن است ناگهانی به نظر برسد ، اما ما همیشه نمی توانیم زمان مناسب را انتخاب کنیم. مهم نیست کجا باشم ، من از تو مراقبت می کنم. “

در مالوری در جزیره ای دور افتاده ، کنار همسرش ران کادیلاک نشسته است (صدا توسط همسر والتر ، ران لیبمن ، که در سال 2019 درگذشت). او پرسید: “زن من چطور است؟”

مالوری می گوید: “حالا حتی بهتر است ، وقتی صفحه نمایش سیاه شد و تیتر آن” به یاد جسیکا والتر “نوشته شد.

کیسی ویلیس ، مدیر اجرایی آرچر توضیح داد که چگونه نمایش لحظه را به خود جلب کرد TVLine: “ما خطوط جسیکا و رون را از تمام فصول تیراندازی با کمان جمع آوری می کنیم و با آنها مبارزه می کنیم ، و انتخاب می کنیم که چه چیزی را احساس می کنیم احساس ما را تقویت می کند. کنار هم mliss1578 آدام رید ، ما برای احترام به “مالوری” کار کرده ایم.

ببین کجا پیکان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *