۱۵ خردل؛ آخرین مهلت ثبت نام در مدرسه شبانه روزی حفظ قرآن شهید روستایی مالایی است.


مدرسه شبانه روزی حفظ قرآن روستایی الشهید ملایرحجت الاسلام حمید العمودی، مدیر مدرسه شبانه روزی حفظ قرآن کریم روستای حسین آباد ناظم ملایر در گفت وگو با ایکنا از شهر همدان، با اشاره به اینکه موسسه بتا الاحزان شیراز گفت: یکی از مراکز مهم قرآنی منطقه است. دولت برای ترویج فرهنگ قرآنی و تربیت حافظ. ، بیان می کند: در این راستا دوره های حفظ قرآن کریم در شهرستان ملایر در قالب دوره های کوتاه مجازی روزانه، طرح سفر و حفظ تخصصی قرآن در یک سال برگزار شد.

وی با اشاره به اینکه مرکز داخلی حفظ قرآن شهید روستایی ملایر یکی از مراکز تخصصی حفظ قرآن کریم از شعب مؤسسه بتا الاحزان است، افزود: مرکز تخصصی حفظ قرآن کریم از شعب مؤسسه بتا الاحزان است.

مدیر مدرسه شبانه روزی تخصصی حفظ قرآن کریم روستای حسین آباد ناظم ملایر با بیان اینکه این مرکز در حال حاضر نام کانون روستایی الشهید است، افزود: این مرکز دارای ویژگی های منحصر به فردی است. و امکانات راحت.”

وی خاطرنشان کرد: خوابگاه های آموزشی و ورزشی مجزا، سه کلاس درس بزرگ و امکانات ورزشی و تفریحی مناسب از جمله تنیس روی میز، فوتبال دستی و AZ از جمله این امکانات است.

المرادی تصریح کرد: آموزش مناسب با تخفیف ویژه برای دانش آموزان، حافظان و قاریان قرآن، برنامه غذایی خوب همراه با میان وعده در طول روز، اردوی منظم، برنامه های تفریحی و زیارتی، استفاده از روش های آموزشی و وسایل کمک آموزشی نوین مانند قلم و داده های قرآنی و استفاده از و از دیگر امتیازات این مرکز قرآنی از اساتید برجسته تفسیر و لحن است.

این مسئول به تعطیلی این مرکز به مدت دو سال به دلیل بیماری عروق کرونر قلب اشاره کرد و گفت: در طول فعالیت این مرکز از سال ۹۵ تا ۱۳۷۸ حدود ۴۵ نفر از حافظان قرآن و ۱۵ حافظ قرآن کریم از این مرکز تربیت شدند. مرکز.”

وی افزود: این مرکز در سال های فعالیت خود حافظانی از سراسر کشور داشت و حتی در این میان حافظانی از کشورهای خارجی نیز حضور داشتند. این مرکز در سال جاری پذیرای آقایان علاقمند بین ۱۴ تا ۲۲ سال است.

علی المرادی با بیان اینکه ثبت نام این مرکز همه ساله از ابتدای اردیبهشت ماه از طریق پایگاه خانه الغم در سایت خانه غم انجام می شود، گفت: ۱۵ خرداد یا برای اطلاعات بیشتر با شماره ۰۹۱۲۸۶۱۴۸۸۱ تماس بگیرید.

یادآور می شود: دوره ها از ابتدای مرداد ماه شروع و تا مرداد ماه سال آینده ادامه دارد و در ابتدا دوره آموزشی کوتاه مدت برگزار می شود و افرادی که بتوانند این دوره را بگذرانند می توانند در طول سال و کمتر در این مرکز حفظ قرآن حضور داشته باشند. سرپرستی اساتید دوره تخصصی حفظ قرآن به مدت یکسال تا بتوانند کل قرآن را بخوانند و حفظ کنند.

انتهای پیام