3 راه آسان برای ایجاد انگیزه فوری


راهی آسان برای ایجاد انگیزه

وقتی سفر ورزشی خود را شروع می کنم و انگیزه می گیرم یکی از بزرگترین نگرانی های من است. من واقعاً نمی دانم از کجا شروع کنم. در طول این سالها می دانم انگیزه تنها چیزی نیست که به شما می آید. این یک دکمه ضامن جادویی نیست که می توانید فعال کنید ، اما یک راه آسان برای فعال کردن آن است اگر آماده تغییر واقعی هستید!

1. چیزی را امتحان کنید!

به نظر می رسد به اندازه کافی آسان است ، اما امتحان کردن برخی (یا نیمی دیگر) می تواند بسیار ترسناک باشد. من در گذشته از “شکست” آنقدر می ترسم که احساس می کنم نمی توانم این کار را انجام دهم. فکر از دست دادن 10 کیلوگرم غیر ممکن به نظر می رسد.

دستیابی به اهداف کوچک ، حتی به سادگی نگه داشتن چکش به مدت 10 ثانیه یا راه رفتن به مدت 5 دقیقه در روز ، به شما انگیزه فوری می دهد!

2. چند جواب واقعی پیدا کنید

اشتباه نکنید ، دخترانی که با تمام زندگی خود هماهنگ هستند ، الهام بخش ارزشمندی هستند ، اما دیدن زنانی که با آب مبارزه می کنند بدن خود را تغییر می دهد قابل توجه است. برای من ، دختران موجود در مجله (اکنون tik tok ، ig و غیره) دست نیافتنی به نظر می رسند. بله ، من درباره آنها اطلاعی ندارم ، اما می دانم مفروضات در آن زمان آنها لاغر بودند.

من مجبور شدم یک لباس واقعی پیدا کنم و در آن زمان نمی دانستم که وجود دارد ، بنابراین از مادرم خواستم تا از من عکس بگیرد و از آنها برای الهام بخشیدن به من استفاده کرد. نه به این دلیل که من هنوز کاری انجام نداده ام ، بلکه به این دلیل است که دیدن تصویر بدنم در آن نقطه دردناک است. من درد روحی و جسمی را که در آن زمان احساس کردم می دانم و هرگز نمی خواستم دوباره چنین احساسی داشته باشم.

https://www.youtube.com/watch؟v=tIMUyH94y24

ای کاش آن زمان زن دیگری داشتم که به او نگاه کنم. برای بررسی اینکه آیا زنان “عادی” می توانند وزن خود را کاهش دهند ، سالم باشند ، اعتماد به نفس ایجاد کنند و سالم باشند. سبک زندگی. من این کار را نکردم ، اما اکنون شما این کار را می کنید ، و این من را بسیار خوشحال می کند! من دوست دارم که بتوانم برای شما در کنار هزاران زن که زندگی خود را با LSF تغییر داده اند ، باشم.

اگر هنوز داستان من را در اینجا ندیده اید و فقط تغییرات و داستانهای برندگان Crop Top Crunch Time ما را برای افزایش سریع بررسی کنید!

3. با زنان دیگر تعامل داشته باشید

#تیم LSF! آیا می دانید که جامعه باورنکردنی از زنان فقط منتظر تشویق شما هستند؟ تیم LSF جامعه تناسب اندام پرشور ما از زنانی است که در این سفر گرد هم می آیند تا یکدیگر را عوض کنند. ما اینجا هستیم به عنوان مکانی امن برای همه زنان که وارد دیوارهای خانه خود شوند و به یکدیگر کمک کنند. در مورد عمیق ترین عدم قطعیت های خود ، خام ، صادق و در برابر یکدیگر آسیب پذیر باشیم. بدون قضاوت ، فقط عشق زیاد به شما!

عشق ورزش عرق کردن ، جامعه تناسب اندام زنان ، خیاطی زنان

مسئولیت پذیری و انعطاف پذیری کلید ایجاد یک عمر طولانی است! ما هیچ کس را در خانه نداریم که بفهمد چرا تغییر می کنیم. اغلب اوقات ، حتی با بهترین نیت ، آنها ما را از انتخاب سالم باز می دارند ، زیرا در آنچه با آن راحت هستند متناسب نیست. اما این سفر با شماست! شما باید با زنی که آن را دریافت کرده ارتباط برقرار کرده و آن را برای شما به ارمغان بیاورد تا بتوانید قدرت و اعتماد به نفس مورد نیاز خود را ایجاد کنید!دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *