30 روز مراقبت از خود برای شما


30 روز مراقبت از خود

اجازه ندهید بلوز بعد از تابستان شما را بی تفاوت کند. وقتی در دام نمی افتیم ، این زمان آن است که روی شما تمرکز کنیم. آهسته حرکت کنید ، کارهایی را که دیگر برای شما انجام نشده است رها کنید و برای مراقبت کامل از خود 30 روز وقت بگذارید.

یافتن زمان برای خود آسان نیست ، اما بسیار مهم است! من هر سپتامبر سپتامبر این تقویم ها را ایجاد می کنم تا به همه ما کمک کند تا بتوانیم روال روزانه خود را به راحتی انجام دهیم. اگر جام خود را پر نکنید ، نمی توانید دیگران را به طور واقعی پر کنید. به نظر می رسد “وای!” اما ما تقریباً تمرین نمی کنیم و من می خواهم این ماه تغییر کنم!

مراقبت از خود نتیجه بدی می گیرد ، اما این فقط در مورد حمام کردن با حباب و فرو بردن یک لیوان شراب نیست (هرچند ، این بسیار خوب به نظر می رسد) این مربوط به یافتن چیزی است که واقعاً به شما خدمت می کند! فقط شما ، به عنوان والدین می توانید با اطمینان بدانید ، اما این تقویم باید به شما در تشخیص آن کمک کند.

این 30 روز مراقبت از خود ترکیبی از بدن ، روح و ذهن شما خواهد بود تا بتوانید صد در صد وارد فصل شوید.

این تقویم را چاپ کرده و در جایی قرار دهید که هر روز می بینید! همچنین می توانید این موارد را به عنوان تماس خود در برنامه LSF پیدا کنید. من می خواهم از اینها به عنوان یک راهنما برای کمک به مخلوط کردن مسائل استفاده کنید. اگر احساس می کنید به چیز بیشتری نیاز دارید ، به دنبال آن بروید! به یاد داشته باشید ، این ماه برای شماست !!

پشت سرم تکرار کن ، مراقبت از خود فروشنده خود نیست ، یک نیاز است! شما به این زمان ، حتی فقط 5 دقیقه در روز ، نیاز دارید تا خود را بررسی کنید ، احساس خود را ارزیابی کنید و برای ابراز وجود خود در بهترین حالت خود را تطبیق دهید!

همچنین تمرینات و مکالمات را در اینستاگرام در پیگیری اضافه می کنم + اعلان ها را روشن می کنم تا چیزی را از دست ندهید!دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *