۳۱۳ یاران امام زمان (علیه السلام) خدا را با چشم دل دیدند.


امام زمان علیه السلام

سعید مجتبازاده، معاون علمی و پژوهشی پایگاه شهید تجلی زنجان در گفت وگو با خبرنگار ایکنا ؛ با اشاره به تحولات سیاسی منطقه گفت: مشاهده می شود که به دنبال افراد تأثیرگذار و نیروهای مقاومت اسلامی در منطقه بودند. خاورمیانه به ویژه در کشورهای شیعه مدتی دست به ترورهایی در این زمینه زد.

وی با اشاره به مقاله ای که توسط بنیاد اندیشه یهود منتشر شده است، افزود: «وقتی یک ژنرال شیعه ایرانی به نام قاسم سلیمانی موفق می شود ارتش چریکی نیمه مستقل و شبه نظامی را در خاورمیانه و گسترش آن به آمریکای جنوبی و آفریقا راه اندازی کند، ارتش می تواند در جهان تاب بخورد.” شما با آن روبرو می شوید یا وقتی بهترین ارتش های جهان مانند ارتش آمریکا و اسرائیل بدانند که اگر با آنها روبرو شوند به جنگ فرسایشی می روند و در نهایت درمانده و خسته می شوند. یا اعلام آتش بس استراتژیک یا شکستی فاجعه بار. مسلماً می توان گفت که اگر از این افراد فقط ۱۵ نفر در دنیا وجود داشته باشند و تعداد آنها ۳۱۳ نفر نباشد، به راحتی می توانند رهبری و حکومت کل جهان را به دست بگیرند.

این مقام مسئول با اشاره به سایر قسمت های این مقاله ادامه داد: در زمان حمله داعش به کردستان عراق، این منطقه ۹۰ هزار سرباز و انواع سلاح های سبک، نیمه سنگین و سنگین داشت که در عرض چند ساعت شکست خورد. در آخرین لحظات پاییز باید سردار ایرانی حاج قاسم سلیمانی را در آغوش می گرفتند. تنها چهل سرباز برای مقابله با اشغالگران دولت اسلامی وارد منطقه شدند.

مجتبی زاده با اشاره به سخنان مسعود بارزانی رهبر کردهای عراق در این زمینه، توضیح داد: وقتی او و چهل نیرویش را دیدم، پاهایم سست شد و گفتم: چند نفر؟! اما وقتی خبر حضور حاج قاسم به گوش داعش رسید، بالاخره در کمال ناباوری دیدیم که به محض شنیدن خبر حضور حاج قاسم، در چند کیلومتری عقب نشینی استراتژیک کردند و برنامه ریزان بودند. جنگ های درون شهرها، طراحان جنگ. جنگ های چریکی و شبانه، برنامه ریزان جنگ های نامنظم، حفاظت اطلاعات، خمپاره ها، رادیوها، نقشه خوان ها، خط شکن ها و غیره.

و نماینده علمی و پژوهشی پایگاه شهید تجلی الزنجان یادآور شد: زمانی که خداوند متعال در حضور ۳۱۳ منجی را وعده داده به کسانی که خدا را به چشم دیده اند و به بالاترین حد رسیده اند امر می کند. سطح اعتماد به نفس در هر بعد، افراد مطیع و مطیع ولیعهد خود هستند.

انتهای پیام