4 مرحله برای جلوگیری از پرخوری


آیا سعی می کنید پرخوری را کنار بگذارید؟ با ایجاد ارتباط متعادل با غذا می توانید پرخوری را متوقف کرده و غذا را راحت تر تجربه کنید.

پرخوری شایع ترین اختلال خوردن در آمریکا است. تحقیقات نشان می دهد که 1.25 women از زنان و .42 of از مردان دارای اختلال پرخوری هستند.

در نتیجه ، بسیاری از اعضای ما وقتی برای اولین بار به جامعه روش تغذیه آگاه ما ملحق می شوند سعی می کنند پرخوری را متوقف کنند. اغلب آنها با سردرگمی ، دلسردی و درماندگی به سراغ ما می آیند.

ما نمی خواهیم اعضای متد ما چنین احساسی داشته باشند. و ما نمی خواهیم اعضای جامعه ما نیز چنین احساسی داشته باشند.

پس ادامه مطلب را بخوانید تا بدانید پرخوری یعنی چه. و چگونه متوقف شود

چگونه پرخوری را متوقف کنیم

بعد از اینکه متوجه شدید چه چیزی باعث پرخوری شما می شود. می توانید از این مراحل برای شکستن این چرخه و یافتن رژیم متعادل تر استفاده کنید.

1. به گرسنگی و سیری گوش دهید.

علائم گرسنگی و سیری ما در طول روز و هر روز با ما ارتباط برقرار می کند. آنها توسط دو هورمون گرلین (هورمون گرسنگی) و لپتین (هورمون اشباع) کنترل می شوند.

این هورمون ها به همراه مکانیسم های دیگر در بدن ما این کار به ما می گوید که چه زمانی گرسنه هستیم و چه زمانی سیر هستیم. وقتی به این سیگنال ها گوش می دهیم ما می توانیم از گرسنگی شدید و سیری جلوگیری کنیم.

به نظر می رسد آسان است؟

شرایطی وجود دارد که ما می توانیم این کار را انجام دهیم که به ما اجازه نمی دهد به راحتی به این سیگنال ها گوش دهیم. فقط سه بار در روز غذا بخورید یا شاید برای مدتی گرسنه هستید. و گرچه صبح احساس گرسنگی می کنم شما خود را مجبور کردید تا بعد از ظهر منتظر بمانید. ممکن است احساس گرسنگی کنید اما در مورد حجم کار خود نیز استرس داشته باشید. بنابراین شما همچنان در استراحت ناهار خود کار می کنید تا پیش بروید.

آیا هر یک از این موقعیت ها برای شما آشنا به نظر می رسد؟

وقتی این کار را می کنیم ما تمایل داریم که خود را به گرسنگی شدید سوق دهیم. در نهایت به نقطه شکست “گرسنه” می رسیم و در نهایت چیزی برای خوردن پیدا می کنیم ، زیرا ما هستیم. بنابراین گرسنه ماندن و اجازه دادن به نشانه های گرسنگی مان خوردن آن تا زمان سیری بسیار آسان تر است.

این آغاز پرخوری بود.

هنگام گوش دادن به علائم گرسنگی و سیری به طور منظم ما می توانیم مقدار مناسب را برای خود بخوریم. این به جلوگیری از پرخوری یا سرکوب در طول زمان کمک می کند.

2. با دقت غذا بخورید

ساده به نظر می رسد اما دنیایی متفاوت بسازید

خوردن آگاهانه عملی است که می تواند به شما در تمرکز بر عادات غذایی کمک کند. ضمن حفظ رابطه خوب با غذا.

هنگام خوردن آگاهانه ، ما هوشیار ، آگاه و درگیر فرآیند غذا خوردن هستیم.

از طرفی وقتی بی خیال غذا می خوریم حواس پرت می شویم ، بیهوش می شویم و با روند غذا خوردن دست درازی نمی کنیم.

خوردن بی دقتی با پرخوری مکرر همراه است. تحقیقات نشان داده است که بدون هوشیاری احتمال رفتارها و رفتارهای غیرطبیعی در خوردن بیشتر است.

برای شروع آگاهانه غذا خوردن به شما کمک می کند که پرخوری را کنار بگذارید. با از بین بردن همه حواس پرتی هنگام غذا خوردن شروع کنید. به جای غذا خوردن جلوی تلویزیون ، بازی با تلفن یا حتی خواندن کتاب. فقط بخورید. این آگاهی شما را افزایش می دهد و باعث می شود تا به علائم گرسنگی و سیری گوش دهید. (همانطور که در بالا ذکر شد) حتی ساده تر.

3. اخلاق را از غذا حذف کنید.

آیا تا به حال در مورد اختصاص اخلاق به غذا چیزی شنیده اید؟

اگرچه ممکن است این نام برای شما جدید باشد. اما من احساس می کنم که شما ممکن است مفهوم را قبلاً درک کرده باشید.

اختصاص دادن اخلاق به غذا عبارت است از تعیین خوب یا بد بودن غذا ، درست یا غلط بودن آن. اخلاق گرایان غذا معتقدند که خوردن غذاهای “خوب” خوب است. برعکس ، وقتی غذاهایی را می خورند “بد” می دانند ، بد هستند و باید احساس شرم کنند.

آشنا بنظر رسیدن؟ یه حسی دارم

وقتی وارد چرخه تعریف اخلاق غذایی می شویم. متداول ترین مرحله بعدی برای افراد ، محدود کردن غذاهای “بد” و تبلیغ غذاهای “خوب” است.

مشکل این است که ما اغلب و همیشه منظورم این است در نهایت غذای محدودی داشتیم که ما امتحان کردیم. و چون اخلاق در بازی است ممکن است کنترل خود را از دست بدهیم

غذاهایی که ما به آنها نگاه می کردیم بسیار جذاب تر بودند – مانند بچه های کوچک که به آنها می گویند میان وعده میان وعده ندارند! طبیعت انسان است

بنابراین وقتی بالاخره لیستی از غذاهای “بد” و شرم آور داریم ، به احتمال زیاد دچار پرخوری و رویدادهای پرخوری می شویم که سیری ما را هدایت می کند. آنقدر غذا خوردیم که تقریباً هرگز آن را لمس نکردیم زیرا کاملاً بی فکر بود. سپس بعد از آن احساس استرس ، خجالت ، گناه و ناراحتی کردم.

واکنش؟ دیگر در مورد غذاهای “بد” صحبت نکنید و دوباره به موارد “خوب” بازگردید. فقطاین یک چرخه بینگ و محدود کننده است.

با حذف اخلاق از تصویر ، دیگر غذای خوب ، غذای بد ، درست یا غلط وجود ندارد. غذا فقط غذا است ما می توانیم آنچه را که می خواهیم انتخاب کنیم. در زمان نیاز ، آرام ، آرام و جمع شده

4. تغذیه متعادل را تمرین کنید.

تا به حال ، من پیشنهاد نمی کنم که از رژیم یا رژیم غذایی پیروی کنید. من همچنین به شما توصیه می کنم که به گرسنگی و سیری خود گوش دهید. با دقت غذا بخورید و حذف اخلاق از غذا

شاید با خود فکر کرده باشید: “خوب ، اریکا ، چگونه می خواهم به اهداف سلامتی و سلامتی خود برسم؟ اگر می توانم چیزی بخورم در هر زمان. “این از آنجاست که تعادل به وجود می آید.

در Nutrition Stripped ، ما تغذیه متعادل را به عنوان فرایند اولویت بندی تغذیه و لذت خوردن تعریف می کنیم. جایی که غذا خوب یا بد نیست اما فقط تغذیه کنید ، لذت ببرید یا ترکیبی از هر دو.

این به شما امکان می دهد آنچه را که واقعاً می خواهید بخورید. وقتی می خواهید از بروز چرخه روزه و محدودیت در نتیجه محرومیت یا گناه جلوگیری کنید.

شما می توانید سالم برای بدن خود همراه با لذت میل کنید. این یک الگوی غذایی ثابت و پایدار ایجاد می کند که به شما احساس خوبی می دهد.

بعد از توقف پرخوری چه باید کرد؟

برای جلوگیری از پرخوری اولین قدم این است که رابطه خود را با غذا حفظ کنید.

ایجاد یک رابطه متعادل با غذا به شما امکان می دهد از رژیم غذایی سالم و متعادلی استفاده کنید که واقعاً از آن لذت می برید. این به شما کمک می کند تا به علائم گرسنگی و سیری خود گوش دهید و همچنین از چرخه غذایی خود خارج شوید. شما نسبت به خود و بدن خود احساس قدردانی و دلسوزی خواهید کرد.

در اینجا نحوه نحوه انجام این کار در روش تغذیه ذهن آگاه به هر یک آموزش می دهیم. برای حفظ رابطه خود با غذا ما به شما می آموزیم که چگونه روابط جدیدی ایجاد کنید که به رشد ، تثبیت و حمایت کمک کند.

می توانید از کارگاه های آموزشی رایگان ما دیدن کنید تا نحوه و نحوه ایجاد تعادل بین انتخاب های غذایی خود را بیاموزید. بنابراین لازم نیست در مورد غذا و خوردن وسواس داشته باشید. وزن خود را متعادل نگه دارید و با غذا و بدن خود رابطه مثبت ایجاد کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *