۴۰۰ هزار بهره بردار در فارس برای کمک به نیازمندان همکاری کردند


مرتضی مصلی، مدیرکل کمیته امداد شوالیه امام خمینیمرتضی مصلی مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) امروز در مراسم اهدای لوازم التحریر ویژه دانش آموزان نیازمند و ایتام ساکن مناطق نفت خیز استان از فارس خبر داد. . که با همکاری شرکت نفت و گاز زاگرس جنوبی در قرارگاه آیت الله ربانی شیراز برگزار شد. شید بیان کرد: کمیته امداد فارس در راستای توانمندسازی جامعه، توانمندسازی اقتصادی و اشتغال و خود توانمندسازی فکری و فرهنگی را هدف قرار داده است. – کفایت کمیته امداد در استانداری.

وی افزود: بیش از ۴۰۰ هزار نیکوکار واقعی با کمیته امداد فارس همکاری می کنند و در کنار نیکوکاران، شرکت ها و صنایع همکاری خوبی دارند که شرکت نفت و گاز زاگرس جنوبی یکی از آنهاست.

وی با اشاره به مشارکت شرکت بهره برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی در تامین بیش از ۴ هزار بسته لوازم التحریر برای نیازمندان استان افزود: در این کمپین که به همت شرکت بهره برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی برگزار شد. . شرکت و کمیته امداد فارس ۴ هزار و ۲۰۰ بسته آموزشی برای دانش آموزان شهرستان های همجوار شرکت زاگرس جنوبی به ارزش حدود ۲ میلیارد تومان و هر بسته حدود ۵۰۰ هزار تومان با هدف کمک به تحصیل دانش آموزان نیازمند تهیه شده است. که بین آنها توزیع خواهد شد.

وی با اشاره به اجرای کمپین های متعدد از ابتدای امسال در فارس گفت: در این مدت کمپین هایی مانند کمپین های ازدواج که از دو هفته پیش اجرا شد که شامل بیش از دو هزار سری لوازم خانگی به ارزش ۶۰ میلیارد تومان اجرا و توزیع شد زوج های جوان و تا پایان سال ۶ طرح توانمندسازی دیگر به ویژه توانمندسازی فکری و فرهنگی را انجام خواهیم داد.

مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) فارس افزود: به منظور ایجاد فرصت های شغلی برای جامعه هدف کمیته امداد منطقه ای، کمپین مشترکی در دو مرحله در فارس انجام شد و در حال بررسی یک طرح بزرگ هستیم. کمپین در استان برای تامین مسکن برای جامعه هدفمان.

مصلی با اشاره به اینکه ۴۰ هزار دانش آموز تحت پوشش کمیته امداد منطقه ای هستند، خاطرنشان کرد: ۴ هزار دانش آموز نیز از خدمات ما بهره مند خواهند شد و با همکاری گروه های جهادی و بسیجی برای شناسایی و کمک به نیازمندان استان همکاری خواهیم کرد.

انتهای نامه