5 نکته ساده اما بسیار م Healthثر برای سلامت روان


در مورد تمرکز ذهن HUM در سپتامبر 2021 ، ما نکات بهداشتی ساده ای را دنبال می کنیم که برای ارتقاء تاب آوری و رفاه از طریق مراقبت از خود اختصاص داده می شود.

ریش؟ استرس؟ خسته؟ تو تنها نیستی. زندگی ما شلوغ تر است توقف و اطمینان از اینکه ما بهزیستی ذهنی و احساسی خود را در اولویت قرار داده ایم ، حتی چالش برانگیزتر است. با این اوصاف ، سلامت روان به همان اندازه که ارزش سلامت جسمانی را دارد ، مستلزم مراقبت و توجه است. خوشبختانه به دست آوردن برنده های کوچک برای رفاه روزانه شما آسان تر از آن است که فکر می کنید.

ادامه مطلب را بخوانید تا بهترین نکات ما در مورد سلامت روان را بیابید. (و علم!) پشت سر بگذارید

5 نکته درباره سلامت روان که واقعا مثر است

بیایید برخی از نکات مراقبت از خود را برای سلامت روان بررسی کنیم.

1. روز خود را با مدیتیشن صبحگاهی آغاز کنید.

اگر روز خود را با جستجوی تلفن ، نوشیدن قهوه و عجله برای کار شروع می کنید؟ ممکن است بخواهید برنامه روزانه خود را مرور کنید.

برای جایگزینی کمتر دیوانه وار صبح خود را با یک تمرین مدیتیشن ساده شروع کنید. برای شروع از مزایای آرامش بخش و اساسی مدیتیشن ، مثلاً 5 تا 10 دقیقه شروع کنید. به جای فشار آوردن به خود برای مدیتیشن طولانی مدت. نکته مهم این است که به طور منظم تمرین کنید. می توانید بی سر و صدا مدیتیشن کنید ، یکی از پیشنهادات برنامه مورد علاقه خود را انتخاب کنید ، یا فقط قصد یا تأییدی را برای هدایت روز خود تعیین کنید. (قابلیت اطمینان: آبجو صبح و ایمیل شما می تواند منتظر بماند!)

2. راه بروید و صحبت کنید

صبح هنگام استراحت ناهار یا بعد از کار برای ورزش و احساس خوب وقت بگذارید. با قدم زدن با دوستان خود یا تماس با آنها هنگام ورود. نه تنها از مزایای احساسی هزینه کردن برخوردار خواهید شد. گذراندن وقت در خارج از منزل (با تشکر از طبیعت!) بلکه روابط انسانی ، مثبت اندیشی و حمایت.

3. استراحت کنید

PSA: باید از محل کار استراحت کنید! فرسودگی شغلی یک مشکل واقعی است که توسط سازمان بهداشت جهانی به عنوان یک پدیده حرفه ای در سال 2019 شناخته شده است. در طول روز کاری چند جلسه بگذرانید یا از تمرینات بوکس تایم مانند تکنیک پومودورو برای افزایش کارآیی و مدیریت استرس به طور همزمان استفاده کنید. استراحت برای خودآموزی در طول کار ضروری است.

علاوه بر این ، برای دستیابی به تعادل بهتر بین زندگی و کار. در صورت داشتن تعطیلات به یاد داشته باشید. و اجازه دهید زمانی که به آن نیاز دارید از نظر روانی سالم باشید. مطالعه ای در سال 2012 نشان داد که تعطیلات به کیفیت بهتر زندگی کمک می کند. این کار هم در زمان خاموش و هم در زمان خاموش برای شما مفید خواهد بود. (بله ، حتی اگر اقامت باشد)

4. خوداندیشی برای مراقبت از خود

یکی دیگر از نکات مهم سلامت روان ، یافتن زمان کافی برای تفکر و آرامش است. در مواقع ضروری مرزها را تعیین کنید و مطمئن شوید که زمان کافی برای “من” برای استراحت و بازیابی از خواسته های شغلی ، روابط و مسئولیت های خود دارید.

اگر می خواهید فراتر بروید هنگام یادداشت برداری ممکن است لازم باشد راهی برای مراقبت از خود انتخاب کنید. نوشتن افکار ، افکار و بازتاب های خود – چه مثبت و چه منفی – به شما کمک می کند تا در حال حاضر باقی بمانید. صادقانه خودتان را بررسی کنید. و دستاوردها و زمینه های سلامتی را برای بهبود در طول زمان پیگیری کنید.

5. استرس را با سازگارکننده ها مدیریت کنید

علاوه بر عادات روزانه شما رژیم غذایی شما تأثیر زیادی بر سلامت روان شما دارد که نباید از آن غافل شوید. آیا می دانستید غذاهای خاصی وجود دارند که می توانند به کاهش استرس کمک کنند؟

علاوه بر این شما می توانید رژیم غذایی خود را با مکمل های مدیریت استرس تقویت کنید. این شامل عوامل سازگار مانند ashwagandha و Rhodiola rosea است. سازگار با مواد مغذی به بدن و ذهن شما کمک می کند تا در برابر فشارهای روانی (جسمی ، احساسی ، محیطی و غیره) مقاوم تر شوند ، بنابراین هنگام آرامش ، خونسردی و درونگرایی به ویژه تشویق می شوید. چالش هایی به وجود می آید

HUM دو مکمل عالی مناسب برای کمک به مدیریت استرس ارائه می دهد: Calm Sweet Calm (به شکل آدامس گیلاس آشواگاندا) و Big Chill (مکمل Rhodiola rosea).

خط پایین

پیروی از یکی از توصیه های بهداشت روانی جزئی یا کامل (جدا از موارد دلخواه شما) ، آماده مقابله با استرس خواهید بود. خستگی و غیره ، بنابراین تشخیص اهمیت یک روال مداوم مراقبت از خود بسیار مهم است. زیرا در نهایت ذهن شما واقعاً مهم است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *