۵۵ درصد در کمپ گردشگری روستای نجل سنندج تامین می شود


کمپ توریستی ناگل

یعقوب گویلیان، مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی اقلیم کردستان در گفت وگو با ایکنا از کردستان، اظهار کرد: برای رفاه حال گردشگران پروژه کمپ گردشگری روستای نجل در زمینی به مساحت سه هزار متر مربع در حال آماده سازی است.

وی با اشاره به اینکه تاکنون یک میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان برای ساخت این پروژه هزینه شده و تاکنون ۵۵ درصد پیشرفت داشته است، افزود: در این کمپ گردشگری سکوهای نشیمن، آلاچیق، پارکینگ و توالت های محلی متریال منطقه که در دست ساخت است.

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کردستان تصریح کرد: این کمپ گردشگری در صد متری موزه قرآن و مسجد نجلال قرار دارد که در آن قرآن تاریخی و مقدس نگهداری و حفاظت می شود.

وی هدف از ساخت این کمپ را ارائه خدمات بهتر به مسافران و گردشگران عنوان کرد و گفت: اقلیم کردستان از قابلیت ها و قابلیت های بالایی در جذب گردشگر برخوردار است و شرایط مناسبی برای بهره برداری و توسعه زیرساخت های اقامتی از جمله گردشگری دارد. اردوگاه ها در انواع مختلف مناطق

یادآوری گیلیان: امید است با توسعه و بهبود زیرساخت های گردشگری و جذب فرصت های سرمایه گذاری در استان بتوانیم گام مهمی در جهت ایجاد فرصت های شغلی و بهبود وضعیت اقتصادی کردستان برداریم.

انتهای نامه