9 برنامه برای نوجوانان و جوانان که شما نیز از آنها لذت خواهید برد


در جستجوی یک مورد مناسب برای پسر نوجوان یا نوجوان مورد علاقه خود هستید؟ در اینجا نه مورد از آخرین موارد مورد علاقه ما وجود دارد.

یافتن نمایش برای نوجوانان و نوجوانان به اندازه کافی سخت است. ممکن است نمایش انیمیشن برای آنها خیلی جوان باشد. اما آنچه نوجوانان مسن در حال خوردن آن هستند ممکن است پر از محتوایی باشد که بعداً می خواهید ذخیره کنید.

اگر از تماشای برنامه ها با هم لذت ببرید حتی سخت تر است. چیزی که نوجوان یا نوجوان شما دوست دارد و شما امیدوارید آن را نیز ببینید؟ به نظر می رسد که می توانید یک عصر کامل را در طول آن اسب تک شاخ بگذرانید.

برای سهولت کار من نه برنامه فوق العاده برای Tweens در Netflix ، Hulu ، Amazon ، HBO Max و Disney+گردآوری کرده ام ، که همه آنها با کوچکترین پسر ما و ما همراه بوده اند.

برخی هشدارها:

 • کوچکترین نوجوانان ما پسران ماجراجویی هستند. بسیاری از این اجراها به این شکل تحریف شدند.
 • من توصیه های سن از رسانه های عقل سلیم اما توصیه می شود در مورد هر نمایش بیشتر بخوانید. از آنجا که این لیست جزئیات و رتبه بندی بیشتری را در دسته بندی هایی مانند خشونت ، زبان و جنسیت ارائه می دهد ، کودکان ما همه آنها را در سن 12 یا 13 سالگی تماشا می کنند. اما هر کودکی متفاوت است. و هر خانواده تصور متفاوتی از تناسب دارد.
 • اگر می خواهید یک لیست جامع تر شامل طیف وسیع تری از سنین باشد لیست برنامه های من را برای تماشا بررسی کنید.به

9 نوجوان و نوجوان که شما نیز آنها را دوست خواهید داشت

1. نامه به پادشاه (Netflix ، 11+)

 • از نتفلیکس: “شوالیه جوان در حال آموزش در برابر یک پیشگویی باستانی. قدرت جادویی و رفقای نامعلوم در حالی که او تلاش بزرگی را برای نجات پادشاهی خود آغاز می کند. “
 • چرا ما آن را دوست داریم: همه عناصر هیجان انگیز a را دارد بازی تاج و تخت– نوع سری (پادشاه! شوالیه! مبارزه با شمشیر! سحر و جادو!) لکه های خون ، ظلم و دیگر محتویات بزرگسالان را به طور کامل پاک می کند (ahem).

2. انفرادی رایگان (دیزنی+، 11+)

 • از دیزنی+: “الکس هانولد ، کوهنورد مستقل مستقل برای رسیدن به رویای مادام العمر خود آماده می شود: بدون طناب از الکاپیتان 3200 پایی یوسیمیت صعود کنید.”
 • چرا ما آن را دوست داریم: مستند برنده جایزه اسکار نشنال جئوگرافیک باعث می شود نفس خود را حبس کنید. روز دیگر قبل از بالا رفتن از دیوار داخلی داخلی آن را تماشا کردیم. و من فکر می کنم این باعث شد که کودک مراقب من شجاع تر شود!

3. امواج 100 فوت (HBO Max ، TV-14)

 • از HBO: “این مجموعه 6 قسمتی ماجراهای گرت مک نامارا ، پیشگام ده ساله موج سواری را به تصویر می کشد. که پس از بازدید از شهر نظره پرتغال به امید غلبه بر موج های 100 فوتی ، ورزش را حتی بالاتر می برد. و در کنار روستاییان کمک کنند یک دهکده ماهیگیری کوچک را تغییر داد برای تبدیل شدن به یک مقصد موج سواری با موج بزرگ جهان. “
 • چرا ما آن را دوست داریم: اگرچه ممکن است بچه های جوان تر آن را خسته کننده بدانند ، (و لحظات آهسته ای وجود داشت.) ما همچنین به داستان این موج سواری شدید علاقه مند بودیم. اگرچه عمدتا بر روی یک موج سوار مرد تمرکز می کند. اما تعدادی موج سوار زن تهاجمی نیز وجود دارند.

4. هیچ جا (آمازون ، 10+)

 • آمازون چه می گوید: “چهار پسر نوجوان – جیک ، فلیکس ، اندی و سم – به یک سفر مدرسه در یک جنگل انبوه رفتند. آنها خود را گم شده و گرفتار طوفان شدید و غیر منتظره می بینند. وقتی صبح روز بعد به خانه برگشتند آنها فهمیدند که به دنیایی بازگشته اند که دیگر نداشتند! »
 • چرا ما آن را دوست داریم: این لیست شبیه است Stranger Things Lite-نه به اندازه ترسناک اما همچنان هیجان انگیز و هیجان انگیز ما هر چهار فصل برنامه را تماشا کردیم. حتی اگر آنها مجموعه جدیدی از شخصیت های اصلی را معرفی کردند.

5. مواد تیره او (HBO Max)

 • از HBO: “از رمان حماسی فیلیپ پولمن. مواد تیره او یک یتیم کوچک را در یک ماجراجویی حماسی در دنیایی موازی دنبال کنید که در آن روح انسان به شکل حیوانات ناطق وجود دارد. “
 • چرا ما آن را دوست داریم: من عاشق زمانی هستم که در سریال یک زن قوی و شجاع پیشقدم شود. مخصوصاً با چنین داستان بزرگی. ما عاشق ورود به دنیای خیالی این نمایش هستیم.

6. Shadows and Bones (Netflix ، 14+)

 • از نتفلیکس: “نیروهای تاریک با آلینا استارکوف ، خالق نقشه یتیم توطئه می کنند. وقتی او قدرت خاصی را آزاد می کند که می تواند سرنوشت دنیای جنگ زده اش را تغییر دهد. “
 • چرا ما آن را دوست داریم: یک دختر قوی دیگر به عنوان شخصیت اصلی. این نمایش کمی تاریک تر و غم انگیزتر است. اما داستان جالبی است. و ممکن است باعث ایجاد فرزند شود شما همچنین به مجموعه کتاب معتاد هستید.

7. Omen خوب (Amazon Prime ، 13+)

 • از آمازون: “پایان جهان در راه است. این بدان معناست که پری های شلوغ و شیاطین آزاد زندگی که بیش از حد شیفته زندگی روی زمین هستند مجبور می شوند برای متوقف کردن آرماگدون یک اتحاد بعید تشکیل دهند. اما آنها دجال را از دست داده اند ، یک پسر 11 ساله که نمی داند قصد دارد چه چیزی را برای پایان دنیا به ارمغان بیاورد. آنها را مجبور کنید که ماجراجویی را برای یافتن او و نجات جهان پیش از شروع دیر آغاز کنند. “
 • چرا ما آن را دوست داریم: این یک اقتباس عجیب و غریب از رمان نیل گیمن است. (و چه چیزی در مورد جان هام در نقش فرشته فرشته گابریل دوست ندارد؟) توجه داشته باشید که صحنه های پیشنهادی وجود دارد. (نه لزوما) یک صحنه در پایان سریال.

8. گم شده در فضا (Netflix ، 13+)

 • از نتفلیکس: “پس از فرود بر روی یک سیاره بیگانه خانواده رابینسون باید با هر فرصتی برای زنده ماندن و فرار مبارزه کنند. اما با خطرات پنهان احاطه شده است. “
 • چرا ما آن را دوست داریم: ما برنامه اصلی را از دوران کودکی به یاد می آوریم ، و این راه اندازی مجدد هم تعلیق آور است و هم قانع کننده. اما همچنان بر خانواده تمرکز دارد.

9. معلم هشت پا من (Netflix ، 8+)

 • از نتفلیکس: “فیلمسازان با یک اختاپوس که در جنگل لپه آفریقای جنوبی زندگی می کند دوستی فوق العاده ای برقرار می کنند. بیاموزید زیرا این موجودات رازهای دنیای او را به اشتراک می گذارند. “
 • چرا ما آن را دوست داریم: ما طرفداران مستند هستیم. و این یکی از عجیب ترین چیزهایی است که تا به حال دیده ام. این یک ظاهر چشمگیر و جذاب زیر آب است.

اقلام اضافی برای نوجوانان و نوجوانان

نشان دهید که فرزندان ما دوست دارند اما ما “Meh” About را احساس کردیم

 • قدرت شفابخشی یک دوست (Netflix ، 7+): از نتفلیکس: “وقتی یک پسر 11 ساله مبتلا به اختلال اضطراب اجتماعی شروع به تحصیل در مدرسه می کند ، او در یک سگ حمایتی عاطفی ترسناک به نام دود قدرت یافت. “
 • سایکو (آمازون ، 13+): از آمازون: “جیمز رودای نقش تا حدودی عجیب شان اسپنسر را بازی می کند. یک مشاور پلیسی که جنایات را با قدرت مشاهده به حدی حل می کند که پلیس فکر می کند او روان پریشی است – یا به او اجازه می دهد فکر کنند. “
 • Gortimer Gibbons Life on the Normal Road (Amazon Prime، 7+): از آمازون: “زندگی برای گورتیمر و دو دوست صمیمی او چیزی عادی نیست. رنجر و پست همانطور که آنها در جاده معمولی کاوش می کنند که یک منطقه معمولی حومه است و هاله ای از چیزی فوق العاده در زیر سطح آن وجود دارد. “دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *