Alamo Drafthouse Lower Manhattan 18 اکتبر افتتاح می شود

Alamo Drafthouse Lower Manhattan 18 اکتبر افتتاح می شود


اولین مکان مورد انتظار Alamo Drafthouse در منهتن امروز یکشنبه افتتاح می شود – از روز دوشنبه 18 اکتبر ، Alamo Drafthouse Lower Manhattan در خیابان آزادی 28 در منطقه مالی افتتاح می شود.

شلی تیلور ، مدیرعامل Alamo Drafthouse ، در بیانیه ای گفت: “18 ماه گذشته برای صنعت ما یک قطار غلتکی بود ، اما از طریق آن همه ما به آینده این صنعت ایمان آوردیم.” افتتاح تئاتر منهتن تحتانی ما بیانگر این اعتقاد ماست که تماشاگران همانند ما تجربه سینمای سطح بالا را خواهند داشت. “

این تئاتر 14 صفحه ای با 598 صندلی به سومین مکان Alamo Drafthouse در نیویورک تبدیل می شود ، از جمله این مکان در مرکز شهر بروکلین داون تاون ، که در سال 2016 افتتاح شد ، و مکان در یونکرز. آنها همچنین قصد دارند اردوگاهی را در استاتن آیلند در ساحل نیو دورپ افتتاح کنند که در آن یک فروشگاه ویدیویی با مضمون کونگ فو و گروهی که توسط Wu-Tang Clan RZA طراحی و مدیریت می شوند ، حضور خواهند داشت.

چند روز اول به عنوان “گشایش ملایم” برای محل برگزاری منهتن تحتانی در نظر گرفته می شود: تا 21 اکتبر ، مهمانان تخفیف های ویژه ای در مورد غذاهای منتخب و نوشیدنی های غیر الکلی دریافت می کنند در حالی که کارکنان هنوز در حال آموزش هستند.

علاوه بر گزینه های معمول ناهار خوری آلامو ، محل برگزاری در منهتن پایینی نیز دارای یک اتاق خبر است که به عنوان “موزه ، چاپخانه ، بار ، و محل شخصی همه جانبه” توصیف می شود. این شامل ذخیره “بیش از 60،000 پوستر فیلم است که از 1930 تا 1980 پخش شد” ، یک کلاس برای یادگیری نحوه استفاده از ماشین تحریر Vandercook 1938 و یک بار با 48 آبجو و شراب و مشروب فراوان.

پیکان

بروکلین آلامو

اسکات هاینس / گوتامیست

هزینه قابل پیش بینی یک دستگاه انفجاری بزرگ (No Time to Die ، Venom: Let The Carnage ، Halloween Kill) و سلبریتی مستقل (جزیره برگمان ، بره) در روزهای اولیه خود نشان می دهد. و برای برجسته شدن آن ، آنها مکان جدیدی را با مجموعه ای از فیلم هایی که قبلاً در شهر نیویورک و اطراف آن فیلمبرداری شده است راه اندازی می کنند ، به نام “Lights of New York: A Century of Cinema درباره زندگی در نیویورک”. آنها مجموعه ای از فیلم ها را از هر دهه ، از دهه 20 به بعد ، انتخاب کرده اند و می توانید لیست نمونه ای را در زیر مشاهده کنید.

کارت پستی Alamo Drafthouse Lower Manhattan

Alamo Drafthouse

چراغ های نیویورک | قرن ها فیلم درباره زندگی در نیویورک

شروع از 18 اکتبر

سرعت (1928)

King KONG (1933)

در شهر (1949)

شروع از 22 اکتبر

پنجره عقب (1954)

بارفوت در پارکینگ (1967)

PUTNEY SWOPE (1969)

شروع از 29 اکتبر

خدا به من می گوید (1976)

SMITHEREENS (1982)

GHOSTBUSTERS (1984)

اضافات (1995)

شروع از 5 نوامبر

مرد درون (2006)

روزهای خوب (2017)

SHIVA CHILDREN (2020)

و در نهایت ، آنها برای تعطیلات با یک فیلم شکرگزاری و کریسمس آماده می شوند. هواپیما ، قطار و اتومبیل ، جن ، جن ، تعطیلات کریسمس لامپون ، عشق ، در واقع ، داستان کریسمس ، قطبی اکسپرس ، Gremlins ، Scrooged ، Batman Returns ، Meet Meet in St. Louis کلاوس ، و کارولبه جزئیات آن آزمایشات به زودی در دسترس خواهد بود.

تا سال 2020 ، اعلام شد که این شرکت در حال ورشکستگی است و چندین مکان در سراسر کشور ، از جمله یکی از مهمترین مکانهای آنها در آستین را می بندد. Alamo Drafthouse پرونده برای فصل 11 را در مارس 2021 تکمیل کرد زیرا برای زنده ماندن در بحبوحه همه گیری تلاش می کرد و سرانجام به اندازه کافی بهبود یافتند و اعلام کردند که پنج مکان را باز می کنند ، از جمله این یکی و استاتن آیلند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *