Dog the Bounty Hunter شواهد برایان لاندری را به پلیس تحویل می دهد

Dog the Bounty Hunter شواهد برایان لاندری را به پلیس تحویل می دهد


سگ The Bounty Hunter برای داشتن شواهدی به صاحبخانه مراجعه کرد و گفت که امیدوار است بتواند آزمایش DNA را برای اثبات وجود فرار برایان لاندری در پارک فلوریدا انجام دهد.

چپمن “سگ” دوان ، که برای تأیید مشاهدات اخیر لاندری در نزدیکی مسیر آپالاچی تلاش می کرد ، به گفته تبلیغ کننده خود ، برخی از اقلام پیدا شده در جزیره ای در نزدیکی فورت د سوتو را اهدا کرده است.

این افسر مسئول گفت که این شکارچی پول در چند روز گذشته پلیس ضد شورش در تیم خود داشت.

دوگا گفت: “ردیابی دونده یک ماراتن است نه یک دوومیدانی.” “ما هنوز به دنبال برایان لاندری هستیم. هر چه بیشتر او بدود ، این خطرناک تر است. “

در همین حال ، دخترش لیسا چپمن روز یکشنبه به روزنامه پست گفت که با دنیس دیویس تماس گرفته است ، وی ادعا کرده است که او صبح روز شنبه با لاندری در جاده ای بدون مرز در نزدیکی مرز تنسی و کارولینای شمالی صحبت کرده است.

اردوگاه پارک فورت دی سوتو که گفته می شود برایان لاندری آخرین بار در آنجا با خانواده اش دیده شده است.
momandpaparazzi.com / اخبار چلپ چلوپ
طبق اسناد اردوگاه ، مادر برایان لوندریس ، روبرتا لاندری ، چک کرد "مکان 001-کمانگ" بین 6 سپتامبر 2021 تا 8 سپتامبر 2021.
بر اساس سوابق کمپ ، روبرتا لاندری ، مادر برایان لاندری ، بین 6 سپتامبر 2021 و 8 سپتامبر 2021 “سایت 001-Waterfront” را بازرسی کرد.
momandpaparazzi.com / اخبار چلپ چلوپ
برایان لاندری از 14 سپتامبر 2021 هنگامی که به والدین خود گفت قصد پیاده روی دارد ، مفقود شده است.  برایان لاندری تنها کسی است که به ترور گابی پتیتو علاقه دارد.
برایان لاندری از 14 سپتامبر 2021 هنگامی که به والدین خود گفت قصد پیاده روی دارد ، مفقود شده است. لاندری تنها فردی است که به قتل گابی پتیتو علاقه مند است.
اینستاگرام

خانم 34 ساله گفت که نزدیک به 3000 مورد مراجعه هفته گذشته به خط تلفن 833-TELLDOG را تعطیل کرده است.

لاندری ، 23 ساله ، که به عنوان فردی در این پرونده نام برده شده است ، در پی پرونده کلاهبرداری در بانک تحت تعقیب قرار دارد ، زیرا دوست دخترش گابی پیتیتو ، 22 ساله ، ماه گذشته در وایومینگ پیدا شد.

سگ به دنبال خانواده لاندری به اردوگاهی در پارک فورت دی سوتو رفت ، که بعداً توسط اسناد عمومی تأیید شد که روبرتا ، مادر فراری ، از 6 سپتامبر تا 8 سپتامبر “سایت 001-Waterfront” را جستجو کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *