ems چیست؟ همه چیز در مورد ems از شایعات تا واقعیت

ems چیست؟  همه چیز در مورد ems از شایعات تا واقعیت


معایب EMS

از آنجا که کاربر باید در روش EMS فعال باشد ، روش EMS برای افراد مسن ، افرادی که دارای مشکلات حرکتی یا آسیب های جدی هستند مناسب نیست. این یکی از اولین معایب تجهیزات EMS است که در ادامه به آن می پردازیم.

EMS منجر به آسیب کلیه می شود

مشکل EMS این است که می تواند به ماهیچه ها آسیب برساند. هنگامی که این اتفاق می افتد ، ذرات ماهیچه ای کوچک آزاد شده و وارد جریان خون می شوند که منجر به آسیب کلیه می شود.

آسیب عضلانی زمانی رخ می دهد که تحریک الکتریکی با شدت بالا باعث افزایش سطح کراتین کیناز یا CK (آنزیم های ماهیچه ای) می شود. هر کسی که بعد از استفاده از EMS دچار درد ، لرزش یا ضعف می شود ، باید فوراً به دنبال مراقبت های پزشکی باشد.

استفاده از EMS نیاز به مراقبت پزشکی دارد

شما و فیزیوتراپیست خود آموزش های تخصصی برای کنترل تمرین EMS را فرا گرفته اید ، اما مربیان باشگاه ممکن است این آموزش را دریافت نکنند و به دلیل استفاده از روش EMS اخیراً در باشگاه ها ، آموزش کافی در دسترس نیست.

عدم ارزیابی دقیق حداکثر شوک الکتریکی می تواند منجر به آسیب شدید عضلات و کلیه ها شود. قبل از شروع جلسه EMS باید عملکرد خود را بررسی کنید و مطمئن شوید که از اختلالات عضلانی رنج نمی برید. از EMS با شدت بالا باید بدون راهنمایی پزشکی اجتناب شود.

تفاوت بین EMS و Slim Fit

همانطور که قبلاً ذکر شد ، در روش EMS ، انقباض شدید و موفقیت آمیز ماهیچه ها اتفاق می افتد که با سوزاندن انرژی و کاهش بافت چربی همراه است. روی دستگاه عروسک خوب علاوه بر انقباض ماهیچه ها ، این دستگاه دارای اثر حرارتی است که جریان خون را افزایش می دهد ، که باعث افزایش جریان خون ، جلوگیری از افزایش اسید لاکتیک و میزان اسید لاکتیک نرمال می شود. با توجه به اثر حرارتی روش تناسب اندام ، نیازی به جابجایی فرد تحت درمان نیست زیرا گرمای تولید شده در حرکت ماهیچه ها نقش دارد و به افزایش جریان خون کمک می کند.

مزایای Slim Fit با EMS

ورزش یک استراتژی بسیار ساده است که شامل لایه های مختلف پوست ، ماهیچه ها و تاندون ها می شود. از نظر ورزش ، انواع مختلفی از تجهیزات ورزشی وجود دارد که هر دو به چربی و چربی دسترسی دارند ، اما بسیاری از آنها روی ماهیچه ها کار نمی کنند ، در حالی که مهمترین قسمت تمرین مربوط به ماهیچه ها است. تنها دستگاهی که علاوه بر دسترسی به چربی و چربی روی ماهیچه ها نیز تأثیر می گذارد ، دستگاه Slim Fit است.

دستگاه EMS همچنین دارای دسترسی کامل به عضلات است اما به پوست تعبیه شده یا چربی دسترسی ندارد. مشکل دستگاه های EMS این است که آنها فقط روی ماهیچه ها کار می کنند و فرد کالری زیادی می سوزاند ، بنابراین مقدار آب در غلاف ها کاهش می یابد ، که در پایان درمان باعث انقباض پوست و حتی شل شدن ماهیچه ها می شود. به

در Slim Fit ، این دستگاه علاوه بر تاثیر بر ماهیچه ها ، پوست و چربی را نیز تحت تاثیر قرار می دهد ، که در نتیجه خشن شدن پوست پس از درمان دیده نمی شود.

نکته مهم دیگر ، انحلال اسید لاکتیک در حین تمرین عضلات است ، به عبارت دیگر ، ماهیچه در حین حرکت ، اسید لاکتیک را به طور طبیعی آزاد می کند ، که باعث رشد ماهیچه می شود و در عین حال ، انحلال اسید لاکتیک باعث خستگی می شود. به همین دلیل احساس خستگی می کنید. پس از یک دوره تمرین در باشگاه.

هنگام کار با دستگاه های EMS ، انقباض ماهیچه ها منجر به افزایش ترشح اسید لاکتیک می شود که منجر به خستگی می شود. این دستگاهها کراتین کیناز را افزایش می دهند. کراتین کیناز یا CK آنزیمی است که در داخل ماهیچه یافت می شود و افزایش آن منجر به آسیب عضلانی می شود ، بنابراین در نحوه استفاده از تجهیزات EMS آسیب ماهیچه ها را خواهیم دید.

اما در نحوه کار با Slim Fit ، هیچ یک از این مشکلات رخ نمی دهد ، زیرا در این روش ، تأثیر جریان خون را افزایش می دهد ، که به نوبه خود جریان خون را افزایش می دهد و از افزایش اسید لاکتیک جلوگیری می کند.

همانطور که قبلاً نیز گفته شد ، در روش Slim Fit ، می تواند به طور همزمان به پوست ، چربی و ماهیچه ها دسترسی داشته باشد ، بنابراین پس از اتمام درمان Slim Fit ، نه تنها شاهد کاهش وزن افراد نیستیم ، بلکه از تناسب پوست نیز برخوردار هستیم. ماهیچه ها را بدون انقباض بلند کنید ، خواهیم دید. علاوه بر این ، لاغری یک راه موثر برای کاهش چاقی موضعی است.

برای مشاهده ویژگی های دستگاه Slim Fit روی تصویر زیر کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *