Fathead – بهترین ویدیو + فیلم Keto

Fathead - بهترین ویدیو + فیلم Keto


توصیه برای 4 وعده است. لطفاً در صورت نیاز ویرایش کنید.

خدمت کردن

اطلاعات تغذیه ای بر اساس 4 وعده در هر پیتزا است.

دستور تهیه پس از تهیه ویدئو به روز می شود ، به همین دلیل است که تعداد کالری با دستور صحیح متفاوت است.

اگرچه معمولاً پیتزا با سالاد نمی خورید ، اما طراوت و ویتامین به غذا می افزاید.

معرفی تجهیزات ویژه

همزن دستی با چکش آرد و وردنه.

بهترین نان کتو پیتزا

در اینجا ما از همان سوسیس در دستور اصلی استفاده می کنیم ، اما با خیال راحت هر آنچه دوست دارید اضافه کنید. به جای سوسیس ، می توانید از پپرونی ، سالامی یا بیکن پخته استفاده کنید. اگر در یخچال مرغ ، گوشت گاو ، گوشت گاو یا گوشت گاو باقی مانده است ، آنها تمایل دارند پیتزای فوق العاده ای تهیه کنند.

اگر شما گوشت را دوست ندارید و می توانید کمی کربوهیدرات بیشتری بخورید ، توصیه می کنیم فلفل تند ، سوسیس ، کنگر فرنگی یا گوجه فرنگی ، گوجه فرنگی تازه و گیاهان دارویی بخورید. همچنین می توانید پنیرهای مختلف مانند پنیر فتا ، پنیر آبی یا حتی بری را در بالا اضافه کنید.

ذخیره سازی پیتزا چربی سر

یک لایه اضافی از پوست بسازید و آن را برای 2-3 روز در یخچال یا فریزر تا 2 ماه نگه دارید. پیتزا در مایکروویو خوب است ، بنابراین اگر غذای اضافی دارید و می توانید آن را بسیار غنی کنید ، از آنها در جعبه ناهار روز بعد لذت ببرید.

دستورالعمل های استفاده از کتو کراست پیتزا!

این خمیر بسیار متنوع است! مانند این دستور غذا از آن به عنوان خمیر پیتزا استفاده کنید یا آن را به فوکاسیای سیر تبدیل کنید که با بستنی خانگی تهیه شده است – فقط آن را با پنیر سیر مخلوط کرده و چند دقیقه بپزید. یا در مورد سرو مقداری خرده نان کتو به عنوان میان وعده یا غذای لذیذ در مهمانی شام بعدی خود چطور؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *