FDA ابتدا سیگار الکترونیکی را مجاز می داند و مزایای آن را برای افراد سیگاری ذکر می کند

FDA ابتدا سیگار الکترونیکی را مجاز می داند و مزایای آن را برای افراد سیگاری ذکر می کندسازمان غذا و دارو روز سه شنبه برای اولین بار سیگارهای الکترونیکی را تأیید کرد ، که مقامات می گویند ممکن است به افراد سیگاری در کاهش مصرف سنتی دخانیات کمک کند.

مجاز برای استفاده با سیگار الکترونیکی Vuse Solo و کارتریج سیگار با طعم نیکوتین-تولید شده توسط RJ Reynolds.

داده های این شرکت نشان می دهد که شکل تایید شده سیگار الکترونیکی به افراد سیگاری کمک کرده است تا میزان تماس خود با مواد شیمیایی مضر در سیگارهای معمولی را کاهش دهند.

میچ زلر ، مدیر مرکز دخانیات FDA ، در بیانیه ای گفت که “تصویب امروز یک گام مهم در حصول اطمینان از این است که محصولات دخانیات جدید و بدون نسخه از ارزیابی معتبر بازار علمی FDA می گذرد.”

زلر می گوید: “داده های تولیدکنندگان نشان می دهد که محصولات با رایحه تنباکو می توانند برای افراد سیگاری بزرگسال که به این محصولات روی می آورند مفید باشد – یا مصرف دخانیات را به طور کامل کاهش داده یا به میزان قابل توجهی کاهش دهد.”

تایید سه شنبه بیش از نیم دهه پس از اولین بار ظاهر شدن سیگارهای الکترونیکی در ایالات متحده انجام می شود.

دادگاه به FDA دستور داد تا رتبه بندی سیگارهای الکترونیکی و سایر محصولات دخانی را بررسی کند – بیش از نیم میلیون محصول دخانی دیگر را رد کرد.

روند ممیزی آژانس با اقناع و سود سیاسی مختل شده است.

FDA می گوید 10 درخواست دیگر Vuse برای سایر محصولات طعم دار را رد کرده است. آژانس همچنین در حال بررسی درخواست شرکت برای فروش فرمول نیکوتین منتول است.

Vuse دومین مارک بزرگ بخار در ایالات متحده است ، پس از Juul ، که حدود یک سوم کل خرده فروشی را به خود اختصاص داده است. درخواست ژول به FDA در حال بررسی است.

در حالی که سیگارهای الکترونیکی مجاز هستند ، FDA روز سه شنبه تاکید کرد که این محصولات ناامن هستند یا مورد تأیید FDA نیستند و افراد غیرسیگاری نباید از آنها استفاده کنند.

با کابل پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *