MTA می گوید کارگرانی که در 14 نوامبر یا بعد از آن استخدام شده اند باید کاملاً برای COVID واکسینه شوند

MTA می گوید کارگرانی که در 14 نوامبر یا بعد از آن استخدام شده اند باید کاملاً برای COVID واکسینه شوند


MTA از همه کارکنان می خواهد که از اواسط نوامبر به طور کامل در برابر واکسن quiche-19 واکسینه شوند. آژانس همچنین از کارکنانی که در حال حاضر واکسینه نشده اند می خواهد که هر هفته از روز دوشنبه مورد آزمایش قرار گیرند و میزان واکسیناسیون آنها حدود 70 درصد است.

جانو لیبر ، رئیس و مدیر اجرایی MTA در بیانیه ای گفت: “MTA یک رهبر صنعت در حفاظت از سلامت و ایمنی کارگران حمل و نقل است.” و همسایگان مبتلا به COVID-19. “

شرایط واکسیناسیون برای کارمندان مزدبگیر ، کارمندان مزدبگیر ، کارکنان فصلی ، موقت و متوالی که در 14 نوامبر یا بعد از آن استخدام شده اند – اما نه کارمندان فعلی. سخنگوی MTA روز شنبه گفت که حدود 70 درصد از کارکنان خود واکسینه شده اند ، در حالی که این میزان برای کل بزرگسالان در شهر نیویورک 74.9 درصد کاهش یافته است.

برای کارکنانی که واکسینه نشده اند ، MTA 138 چکاپ را در مرکز انجام می دهد در حالی که کارکنان خود را نیز به واکسیناسیون تشویق می کند. به گفته MTA ، کارگران واکسینه نشده می توانند در هنگام شیفت خود تحت آزمایش قرار گیرند. اگر آنها تصمیم به حضور در غیر MTA بگیرند ، باید به وقت خود بروند.

پل فاما ، رهبر MTA در بیانیه ای گفت: “ما نه تنها در برابر کارکنان خود ، بلکه در قبال جامعه ای که به آن خدمت می کنیم ، مسئولیتی داریم.” “به منظور محافظت از کارکنان و ادامه حمل و نقل ایمن و مطمئن ، مهم است که MTA به افزایش نرخ ایمن سازی ادامه دهد.”

با بازگشایی مدارس به تنهایی و بازگشایی بسیاری از دفاتر – از جمله سازمان های شهری – ، سیستم مترو شاهد افزایش رانندگان است ، حتی اگر هنوز زیر سطوح قبل از اپیدمی باشد. تا 30 سپتامبر ، 3،150،190 سفر در مترو انجام شد که 47.7 درصد نسبت به روز قبل از شیوع کم شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *