Open House NY 2021 به شما امکان می دهد گوشه های پنهان نیویورک را کشف کنید

Open House NY 2021 به شما امکان می دهد گوشه های پنهان نیویورک را کشف کنید


Open House New York (OHNY) ، یک رویداد سالانه که برخی از جالب ترین ، مبهم ترین شهرها و ساختمانهای جالب معماری را جشن می گیرد ، آخر هفته های 16 و 17 اکتبر برای عموم آزاد است. در حالی که حدود نیمی از این مکان ها برای عموم آزاد و باز است – یا به عنوان یک رویداد واقعیت مجازی – حدود نیمی از این مکان ها نیاز به رزرو دارند. و شما می خواهید در بالا بمانید ، زیرا رزرو تور از ساعت 11 صبح امروز باز است و رزروها به زودی لغو می شوند.

“Open House نیویورک پس از 11 سپتامبر تاسیس شد ، هنگامی که دسترسی به منهتن پایین به طور ناگهانی محدود شد. امروز ، در حالی که مردم در پنج شهر برای اتصال مجدد و اتحاد مجدد تلاش می کنند ، OHNY Weekend انگیزه بسیار مورد نیاز برای کشف و اکتشاف اونیل است ، “گفت راب.

نکات برجسته رویداد امسال ، که در پنج شهر برگزار شد ، شامل فرصتی برای دیدن چندین جاذبه شهری در شب (از جمله یادبود 11 سپتامبر ، قلعه بلودر ، ایستگاه راه آهن موینیهان و جزیره کوچک) بود. اکتشاف چند زاویه ای در بروکلین یارد (شامل ساختمان 92 ، Crye Precision HQ ، Dock 72 ، Distillery Kings County و Nanotronics) ؛ آبله در جزیره روزولت ؛ Newtown Creek ؛ مرکز هنرهای فرماندار جزیره ؛ و احیای برنامه میلیاردی صدف.

یک مجوز فرهنگی هارلم و همچنین تورهای گروهی در قبرستان وودلاون ، هتل TWA ، پارک مورنینگزاید ، براونزویل و گورستان گرین وود وجود دارد. می توانید فرش های Audubon را در واشنگتن هیتز ، هنر NYCHA در Red Hook House ببینید یا به یک تور دوچرخه عمومی هنری DOT بپیوندید. منازل مسکونی خصوصی از جمله خانه بیلیو-استیلول-پرین در استاتن آیلند ، خانه روستای گرینویچ ، خانه هنری استریت و خانه وندر انده اوندرونک در ریج وود وجود دارد.

و مجموعه های برجسته ای نیز وجود دارد شهردار در بنادر نیویورک سیتی و نیوجرسی صدساله، که بر اثرات صاحبان بندر متمرکز بود ، و دیگری به نام دانش بنیادی: کتابخانه محرک جامعه است، چگونه کتابخانه ها زندگی در نیویورک را بهبود بخشیده اند

پیکان

تسهیلات تنظیم کتاب

NYPL

در اینجا چند گزینه OHNY برای بهترین رویدادهای آخر هفته محل وجود دارد که مردم عادی هرگز نمی توانند در پشت صحنه ببینند:

  • امکانات مرتب سازی کتاب: کشف کنید که ده ها هزار کتاب در مجموعه کتابخانه عمومی بروکلین و کتابخانه عمومی نیویورک قرار دارند و راه خود را برای الهام بخشیدن به خوانندگان سراسر شهر در این ساختمان لانگ آیلند سیتی پیدا کرده اند.
  • فرودگاه EWR: OHNY امسال به نیوجرسی بروید و داستان پشت ترمینال اصلی فرودگاه 1934 را باز کنید ، سه اثر هنری تزئینی و فقط 3700 پا از محل اصلی به هم چسبیده اند.
  • SUMMIT One Vanderbilt: این مرکز با ارتفاع 1200 پا از مرکز شهر بلندترین نقطه در مرکز شهر منهتن است. از آسانسور شفاف تا نورگیر ، چشم اندازهای نیویورک ، مسیر پیاده روی تا آسمان را مشاهده کنید.
  • بروکلین فری: نانوترونیک: توسعه صنعتی در Nanotronics ، مرکز جدید و پیشرفته ای برای هوش مصنوعی و رباتیک آغاز شد که تولید پیشرفته را در نیویورک و فراتر از آن پیش می برد.
  • YMCA برانکس ساحل شرقی: برای چندین دهه ، جامعه این اجتماع در جنگل شهری سه هکتاری واقع شده است و برای ارتقاء سلامت و رفاه ساکنان و مناطق اطراف ، در داخل و خارج از خانه ترکیب می شود.
  • جزیره کوچک @ شب: ترکیبی از طبیعت و هنر را از طریق نورپردازی در بندر 54 ، که در سواحل چلسی غربی بازسازی و بازسازی شده است ، تجربه کنید.

تمام اطلاعات مربوط به OHNY 2021 و فروش بلیط را از اینجا دریافت کنید. همچنین یک رویداد راه اندازی آخر هفته در روز پنجشنبه 14 اکتبر در پشت بام بنیاد بازسازی شده Stavros Niarchos برگزار می شود. در اینجا می توانید اطلاعات بلیط آن را دریافت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *