r/قوانین تغذیه و تماس با مراقبین: تغذیه


لینک های مفید

[ Submit a Nutrition Research Discussion post ]
[ Wiki – FAQ ]
[ Wiki – Data / Info Sources ]
[ Wiki – Research / Study post format info ]
[ Wiki – Suggested Reading ]
[ Wiki – Suggested Media ]
[ The Subreddit Sidebar ]
[ Message the Moderators ]

قوانین subreddit

توجه: از درخواست معافیت خودداری کنید زیرا قوانین و اعتدال باید عادلانه و برابر برای همه اعمال شود. تمام پاسخ هایی که از مد دریافت کرده اید را بخوانید. از جمله تعدیل کنندگان خودکار قبل از ارسال پیام برای درخواست تجدیدنظر

1) خط قرمز ضروری – از جنگهای شعله ور و فحش ، تمسخر ، توهین ، اتحادیه ها یا دشمنی با تعدیل کنندگان فرعی خودداری کنید. یا حتی خود جامعه می تواند منجر به ممنوعیت شود. به جای bash منابع ، نقل قول ها و تحصیلات را به اشتراک بگذارید و زمانی که مکان شما متفاوت است بپذیرید. اگر چیزی شما را عصبانی می کند ، دور شوید.

2) هیچ حرکت غذایی به نفع یا علیه هیچ غذایی وجود ندارد. – جنگ رژیم در اینجا استقبال نمی شود. جنگ های صلیبی اغلب خارج از موضوع هستند و اغلب برای ایجاد التهاب در نظر گرفته شده اند. شرکت کنندگان در این subreddit دارای نیازهای غذایی ، باورها ، نوع بدن هستند. و اهداف مختلف طرفدار غذا بودن خوب است. طرفدار بزرگ یا مخالف رژیم گرفتن نامناسب است و منجر به ممنوعیت می شود. انجام ندهید؛

 • بی احترامی به غذا/سایر باورها را رعایت کنید – ارائه اطلاعات بدون بی ادبی با آنها صحبت نکنید نه در مورد افراد/گروه های دیگر.

 • مشغول غذا یا غذای شرم آور

 • با توجه به ترجیحات غذایی فردی رای منفی

 • ترویج یا تناقض اخلاقی و اخلاقی

 • ترویج یکپارچگی غذا – هیچ غذایی وجود ندارد فقط برای سلامتی خوب می توانی بگویی “این برای من بهترین است” و توضیح می دهد که چرا و بر چه چیزی تأکید دارد.

 • برای درمان خاص ادعا کنید – ادعای درمان بیماری های مزمن مجاز نیست. در این صورت بگویید “علائم خود را کنترل کنید”.

 • در چنگال یا تیپ شرکت کنید. – از انجام این کار یا هرگونه subreddit دیگر یا ارسال بر روی آن خودداری کنید.

 • هق هق تعصب – مفید نیست “من به دلیل خوردن (نام رژیم)” رأی منفی داده شد “فقط یک مزخرف بود که سعی می کرد نقش یک شهید را بازی کند.

 • تعداد زیادی تبلیغات subreddit مبتنی بر غذا – در مورد غذای مورد علاقه خود صحبت کنید. اما تبلیغات فقط برای زیر مجموعه هایی که بیش از یک دهم فعالیت شما نیستند انجام می شود.

3) منکر علمی کامل وجود ندارد؟ “همه علم توطئه است” – همه انواع مشارکت منکران علم بر اساس واقعیت یا واقعیت نیست. بنابراین مجاز نیست تبانی ، تعصب و شکایات مربوط به بودجه باید تامین شود. مشخصات فنی موقعیت هایی که مورد بحث قرار می گیرد و نه بحث در مورد کلیات بی قید و شرط ، افتراقی ، و انواع “همه می دانند” جملاتی که بر پایه علم نیستند. برای اطلاعات بیشتر به پست اعلانات مربوط به این قانون مراجعه کنید.

4) عدم درخواست یا ارائه مشاوره پزشکی – ارسال این موضوعات مربوط به بحث در مورد بیماری ، وضعیت ، درد ، تشخیص ، روش ، آزمایش ، بهبود ، مشاوره با متخصصان بهداشت. یا هزینه آزمایشگاه می توانید بپرسید که تغذیه به طور کلی بر انسان چگونه تأثیر می گذارد. اما در مورد درمان یا مدیریت یک بیماری مشورت نکنید. یا انتخاب های تغذیه ای بر وضعیت وسط تأثیر می گذارد. (یا اعضای خانواده) چگونه؟ تمام سوالات پزشکی باید به پزشک ، متخصص تغذیه یا سایر ارائه دهندگان خدمات بهداشتی واجد شرایط و دارای مجوز ارسال شود. که می تواند به سوابق پزشکی شخصی شما دسترسی داشته باشد درخواست مشاوره پزشکی در انجمن های اینترنتی خطرناک است. در بیشتر موارد ، ارائه اطلاعات به شما در این انجمن هنوز غیرقانونی و بر خلاف قانون رفتار درمانی است.

5) بدون سوالات مربوط به تغذیه شخصی. در عوض ، در بخش نظرات از س askال کنید. /r/بحث تغذیه هفتگی تغذیه شخصی پست چسبنده – اگر پست شما دارای هر کدام زمینه شخصی (مربوط به شما ، غذای شما ، اعضای خانواده یا هر کسی که در محدوده شما است) و/یا درخواست ارزیابی رژیم غذایی. (آنچه شما یا افراد زندگیتان می خورید غذا خوردن یا به مصرف فکر کنید) حذف خواهد شد، بدون استثناء. تلاش برای پایان دادن به این قاعده وانمود کنید معلوم نیست یا هرگونه تجدیدنظر غیر منطقی ، دروغین ، غیر صادقانه یا بر اساس هرگونه مجوز ؛ منجر به ممنوعیت خواهد شد

6) بدون بلاک هرزنامه و/یا خودنمایی. – هر گونه پیوند ، ارجاع یا ذکر هر چیزی که مربوط به شما باشد حذف می شود و احتمالاً ممنوع می شود. این امر در مورد سایتها ، فیلمها ، کانالهای رسانه ای ، کتابها ، مقالات ، نظرسنجیها و غیره صدق می کند. بخشهای فرعی به بحث در مورد علوم تغذیه اختصاص داده شده است. این چیزی نیست که شما ایجاد کرده اید. سعی نکنید از بخش های فرعی برای هدایت ترافیک به آنچه مربوط به آن هستید استفاده کنید. حتی اگر هیچ هزینه ای نداشته باشد در صورت ارائه درخواست به مراقب ، ممکن است نظرسنجی مورد تایید IRB تأیید شود.

7) همه پیوندها باید پیوندهای مستقیم باشند. – فیلتر سایت Reddit استفاده از کوتاه کننده پیوند را حذف می کند. به جای آن از URL های مستقیم استفاده کنید. ارسال پیوند با استفاده از سرویس ردیابی پیوند منجر به ممنوعیت فوری می شود.

8) بدون پست از حساب های کارمای جدید و منفی. – حساب های جدید نمی توانند در این subreddit ارسال مجدد کنند ، با این حال می توانید در مورد سایر پست ها نظر دهید. همانطور که با سایت و subreddit آشنا می شوید ، حسابهای کارمای منفی نمی توانند در اینجا پست یا اظهار نظر کنند.

بازخورد

این پیشنهادات برای بهبود تجربه شما در subreddit ارائه می شود.

 • از نگرش خودداری کنید “یکبار مناسب همه” در مورد تغذیه قبول کنید که رویکردهای دیگری نیز وجود دارد که ممکن است با سایر انواع بدن موافق نباشید اهداف و موقعیت های مختلف

 • هنگام پرسیدن یا پاسخ دادن به سوالات ، اطلاعات مناسب ، مرتبط و مفید را درج کنید. هنگام ارائه نظرات خود ، پیوندهایی به مطالعات ، مقالات ، مقالات تحقیقی و غیره ارائه دهید. به شواهد نیاز دارید؟ وارسی PubMed یا Google Scholarبه

 • ممکن است یک سوال متداول باشد. اگر سوالی دارید جستجو کردن قبل از ارسال یا مشاهده این مطلب سوالات متداول صفحه ویکی

 • گزارش پست ها و نظراتی که قوانین سایت یا subreddit را نقض می کنند. نظرات و پست های مربوط به درگیری ها را گزارش نکنید. وقت شما را برای عدم موفقیت و به خطر انداختن حساب خود هدر می دهید زیرا گزارش سوءاستفاده یک نقض سایت است.

استعداد کاربر

شما می توانید استعداد کاربر را برای نشان دادن سطح تخصص/تحصیلات خود در زمینه تغذیه تعریف کنید. هوشمندی کاربری را که واجد شرایط آن نیستید انتخاب نکنید. هر کسی که نتواند وضعیت شوخ بودن کاربر را در هنگام درخواست از وی تأیید کند ، ممکن است ممنوع شود.


نیاز به یک مراقب

این بخش هنوز به سرعت در حال رشد است. بنابراین ما باید تیم اعتدال خود را نیز گسترش دهیم. ما می خواهیم بسیاری از کاربران با تجربه Reddit که علاقه زیادی به تغذیه دارند و می خواهند به عنوان یک محوطه دانشگاه برای بحث تغذیه آموزنده به حفظ /تغذیه کمک کنند ، اضافه کنیم.

این همان چیزی است که ما از متقاضیان به دنبال آن هستیم. لطفاً برنامه خود را به modmail ارسال کنید.

 1. متقاضیان باید سابقه قوی داشته باشند مثبت در /r /nutrition مشارکت کنید ، لطفاً برای تأیید این موضوع ، پیوند مستقیم نظرات مربوط به سابقه حساب خود را ارسال کنید.

 2. ما به دنبال حالت هایی با همه زمینه ها هستیم. اما به ویژه برای RDN ها یا دیگران با آموزش رسمی دانشگاهی در زمینه تغذیه. لطفاً از سوابق تحصیلی و رشته تحصیلی فعلی خود بگویید.

 3. تجربه mod در Reddit عالی است ، اما لزوماً برای تجربه کد نویسی یکسان نیست. اگر قطعات دیگری را ویرایش کرده اید و آیا تجربه مرتبط مانند تعدیل دیگر انجمن ها/صفحات را دارید ، به ما اطلاع دهید. استفاده از ابزارهای وب پشتیبان و غیره

 4. مدها باید کاربران مکرر Reddit باشند. بهترین حالتها افرادی هستند که روزانه چندین بار از Reddit دیدن می کنند. هنگام ورود به سیستم می تواند مدتی را برای رسیدگی به مسائل تعدیل کننده اختصاص دهد. و انتظار دارد در آینده به این کار ادامه دهد

 5. شما باید یک بازیکن تیم باشید که در مراحل و رویه های زیر شرکت دارد. از جمله استفاده از کانال های ارتباطی به طوری که ما در یک صفحه هستیم و جبهه ای یکپارچه و سازگار ارائه می دهیم که تغذیه و کاربران کلیدی را در اولویت قرار می دهد.

 6. شما باید فردی باشید که راحت قوانین را اجرا کند و بتواند در اینترنت پاسخ های تند/انتقادی غریبه ها را بدون ناراحتی ، ناراحتی و تسلیم شدن مدیریت کند.

اگر علاقمند به درخواست هستید ، لطفاً به سرپرست نیز پیام دهید. یک یادداشت سریع که به تمام نکات بالا می پردازد. (لطفا از شمارش استفاده کنید). برنامه خود را به عنوان یک نظر در اینجا نگذارید.


مثل همیشه ، تیم اعتدال برای انجام این کار آماده افکار و ایده های شما در subreddit است. ارسال پیام به مدیر modmailبه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *