SNL Recap: کیم کارداشیان وست وظیفه را درک می کند

SNL Recap: کیم کارداشیان وست وظیفه را درک می کند


وقتی اتفاقات بدی رخ می دهد شنبه شب از بازیگر / مجری / موسیقیدان / ورزشکار برگردید و اجازه دهید دیگران مسئولیت را بر عهده بگیرند – سیاستمداران ، کارآفرینان ، میلیاردرها و غیره. ما آنچه را که وحشتناک در فصل گذشته هنگام میزبانی ایلان ماسک به دست آورد دیدیم ، و قبل از این آخر هفته ، من چشم انداز کیم کارداشیان وست ، ستاره تلویزیونی واقعیت را که هرگز در زمینه کمدی ، مجریگری نشان نداده بود ، به دست آوردم.

بنابراین خوشحالم که گزارش می دهم که واقعاً چیز بدی نیست !! در مقایسه با قسمت های فصل گذشته ماسک ، این یک دستاورد باشکوه و یادآوری این است که هرگز کارداشیان وست را از دست ندهید. اما نگاه کنید ، این کامل نیست: کارداشیان وست در خواندن کارت های راهنما در اسکیت بورد زنده مهارت چندانی ندارد ، نقاشی های زیادی وجود دارد که به نظر می رسد فقط یک محصول برای مارک کارداشیان است و مانند خط نمایش هفته گذشته ، هیچ نقاشی چشمگیری وجود ندارد در جهان.

اما این یک لحظه محکم با لحظات واقعا خنده دار است ، شاید هیچ چیز بهتر از کارداشیان وست نباشد مونولوگ، که خود پیشگویی کننده ای است که می توان به آن امیدوار بود. قطر واقعی و پخش کننده شخصیت خاصی وجود ندارد ، که مزیت دیگر آن است. و با این همه جوک سیمپسون OJ ، تقریباً مانند نورم مک دونالد در اتاق نگارش این داستان بود.

https://www.youtube.com/watch؟v=LQCQym6hVMo

از نظر اسکیت ، چیزی که بیشتر در شب دوست دارم خطرناک ترین و عجیب ترین است: کارداشیان وست و سسیلی استرانگ هر دو شگفت انگیز هستند. طراحی لوتو، که متکی به خالی بودن دو زن است تا نقاشی را به واقعیت تبدیل کند.

https://www.youtube.com/watch؟v=ds5iswtdIME

تعویض، جایی که کارداشیان وست و ایدی برایانت خود را در a جمعه عجیب و غریب این موقعیت ، هم از کریس جنر و هم از خلوئه کارداشیان ناشی می شود ، اما ارزش این را داشت که فقط توپ را در دستان برایانت تماشا کنیم. آیا از اینکه کانر امالی شوهر برایانت نشد ، ناامید شده ام؟ بله ، اما کمدی در پایان هنوز هم درست مانند اوباش کار می کند.

https://www.youtube.com/watch؟v=gd1XV9oohLY

برایانت در نقش تد کروز نیز از ویژگی های بارز آن است فیس بوک از راه اندازی جالب استقبال می کند، یک گشایش جالب و فراموش نشدنی است که به شوخی های زیادی در مورد اینکه چگونه سیاستمداران نمی دانند اینترنت چگونه کار می کند یا چگونه کلمه “میم” را تلفظ می کنند ، متکی است.

https://www.youtube.com/watch؟v=KwUkFly-xQU

داره بهم خوش میگذره آهنگ شب خانم ها، آیا موسیقی برای زنان مسن (و مادران) که برای رفع مشکلات معده کتک می زنند ، رفت و آمد به خانه و خانه را توهین می کند.

https://www.youtube.com/watch؟v=94D4DzLS93E

یکی دیگر از شگفتی های شب راه اندازی گروه کمدی لطفاً نشکنید ، سه گانه SNL مارتین هرلیحی ، جان هیگینز و بن مارشال است که در چند ماه اخیر به صورت آنلاین محبوبیت پیدا کرده اند. شورت دیجیتال هارد سلتزر ، که اعضای بازیگران را نشان نمی دهد ، اساساً اجازه دهید آنها در برنامه جدید جزیره تنها باشند ، یا بهتر بگویم یک همسایه خوب جدید باشند. این یک مقدمه بسیار خوب برای حس شوخ طبعی گروه است در حالی که لزوماً بهترین عملکرد آنها نیست – اما دیدن این که گروه بعدی چگونه است هیجان انگیزتر می کند.

https://www.youtube.com/watch؟v=iBpgqRbEFVg

چهار تصویر دیگر شب را که هر دو دارای سطوح مختلف هستند ، درست یا غلط ، بررسی کنید: بهترین گروه این است خرید کفگیر، زیرا سگهایی که لباس احمقانه دارند چیزی است که همیشه باید آنجا باشد. دادگاه مردم تبلیغات کارداشیان برای من زیاد است ، اما به اعتقاد او ، کارداشیان وست در بازی خواهرش کورتنی (با بازی هالسی ، کریس و خلوئه کارداشیان) بسیار خوب عمل کرد. رویای ساز کاملا محکم بودن عزب بازیگران مملو از نمایش های منحصر به فرد هستند (جان سینا ، تایلر کامرون ، چیس کرافورد ، بلیک گریفین ، کریس راک ، امی شومر و جسی ویلیامز – و با این حال کایل مونی بهترین قسمت است!) ، اما این یکی از نقاشی های کارداشیان وست است نقشه ها بدبختی ها واقعا یک طرح برای من به وجود می آورند. و یاسمین و علاءالدین این چیزی است که بوی می دهد و تا حدی کار نمی کند (اگرچه دیدن بوون یانگ خوب است).

https://www.youtube.com/watch؟v=Wz9mPb9x8Pw

https://www.youtube.com/watch؟v=ZEII5so6XpY

https://www.youtube.com/watch؟v=A8rrr_w8rfk

https://www.youtube.com/watch؟v=40sJn4fEpMQ

به روز رسانی آخر هفته یک شوخی در فیس بوک معتدل و دو مهمان سرگرم کننده وجود داشت: الکس موفات آن را کشت نقد فیلم پاییز تری فینک 2021، اساساً اگر یکی از منتقدین فیلم تاکسی تی وی در LSD باشد چه اتفاقی می افتد. و به روز رسانی آخر هفته از All-Star Heidi Gardner مانند همیشه شگفت انگیز است معلم زندگی کلی زندگی می کند تا مثبت فکر کند، شخصیتی با نگرش خوب ، کلاه گیس بهتر و عشق بی وقفه برای “من آن را دوست دارم” بازی می کند.

https://www.youtube.com/watch؟v=-KYM6YRYV8A

https://www.youtube.com/watch؟v=uu0kHO80vQw

https://www.youtube.com/watch؟v=QgURXrvIJnI

https://www.youtube.com/watch؟v=zi4l1ZYHrwY

کنفرانس Costco این فقط اتلاف وقت است: به سارا سارمان ، بازیگر Costco Intern ، که رهبری انقلاب درخشانی (کیم کارداشیان وست ، ایدی برایانت ، بوئن یانگ) را بر عهده داشت ، برخی از غذاهای تحسین شده Costco را ارائه داد.

https://www.youtube.com/watch؟v=3BBQd63vGqw

هالسی “من یک زن نیستم ، من یک خدا هستم” سپس خدای گیتار لیندسی باکینگهام را برای نمایش “عزیزم” بیرون آورد.

https://www.youtube.com/watch؟v=bwiasA-IGCs

https://www.youtube.com/watch؟v=H099BjA6FKk

رامی ملک این آخر هفته با مهمانان موسیقی Young Thug پخش می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *