SNL Recap: Owen Wilson Wows & Cast Expands in Season Premiere

SNL Recap: Owen Wilson Wows & Cast Expands in Season Premiere


شنبه شب این هفته در حال وارد شدن به چهل و هفتمین فصل خود ، با مجری گری اوون ویلسون و مهمان موسیقی کیسی ماسگریوز ، در دو حالت تورم و ثبات است. در حالی که بک بنت و لورن هولت را از دست دادند ، این نمایش سه بازیگر دیگر اضافه کرد ، با یک شات تمام عیار به بالاترین رکورد 21 نفر از بازیگران. در همان زمان ، لورن مایکلز یک حرکت پشت صحنه برای حفظ بازیگران مشهور فعلی ترتیب داده است ، که ظاهراً کیت مک کینون ، کنان تامپسون ، ایدی برایانت ، سیسیلی استرانگ ، کالین جوست ، مایکل چه و پیت دیویدسون را به خود جلب کرده است. ، به این امید که آنها تا فصل 50 سرپا بمانند. در آن زمان ، من حدس می زنم که مایکلز به شخص دیگری عصا می دهد یا چراغ ها را در استودیو 8H خاموش می کند.

به عبارت دیگر ، هیچ چیز تغییر نمی کند ، اما همه چیز تغییر می کند آره تغییرات. اعضای بازیگران فصلی هر زمان که بخواهند بسته بندی می کنند و می روند و طبق برنامه هر خلبان تلویزیونی یا سینمایی که می آورند به SNL پرواز می کنند (به عنوان مثال ، مک کینون این هفته از دست نمی رود). اما استعدادهای جدیدی که در یکی دو سال گذشته روی صفحه و اتاق نویسندگی می آیند نشان می دهد که چقدر SNL می تواند تغییر کند و کدام کمدین می توانند رهبران SNL شوند (فکر کنید بوئن یانگ ، کلوئی فینمن ، اگو نودیم و حداقل دو عضو زیر) قالب.

و اشتباه نکنید: نمایش باید به آینده ادامه دهد و از خشم کلاستروفوبیک مایکلز در نمایش دور بماند. این نمایش همچنین باید از فرهنگ سمی فاصله بگیرد ، تا حدی در یک دادخواست در تابستان امسال مشخص شد که هوراتیو سانز بازیگر کمدین 20 سال پیش هنگام نواختن یک نوجوان لباس پوشیده و مورد آزار جنسی قرار داده بود ، و SNL و NBC کنار ایستاده و اجازه دادند این اتفاق بیفتد. و چند سال پیش ، دونالد ترامپ ، متهم به آزار جنسی ، به گرمی برای حضور در برنامه دعوت شد.

این در حالی است که SNL فعلی به خوبی زمانی که برای اولین بار برنامه را تماشا کرده اید ، خوب نیست ، که ممکن است اتهامی در مورد زندگی ابدی این برنامه باشد ، یا شاید این واقعیت که حس شوخ طبعی افراد با افزایش آنها ایجاد می شود. مسن تر. در هر صورت ، SNL دارای جایگاه خاصی در فرهنگ است و بزرگترین گام ها را به بازیگران بعدی می زند – حتی در میان ناراضی ترین کمدین ها ، ورود به SNL نشانه مطمئنی از موفقیت است که تنها می توان به طور غیرقابل پیش بینی از آن عبور کرد. نمایش ، در بهترین حالت خود ، می تواند در طول زمان تغییر کند و نشان دهنده طنز باشد – هیچ کس قصد ندارد برای همیشه در آنجا باشد (به جز مایکلز). در دسترس بودن نمایش بی سابقه بود چهار اعضای کنونی بازیگران بالای 10 سال زیر کمربند خود هستند. از خود بپرسید: نمایش چقدر از سال 2012 تغییر کرده است؟

بنابراین ، با در نظر گرفتن همه موارد ، بایدن گشایش سرد دموکرات ها را در بر می گیرد افتتاحیه اولین نمایش این هفته حتی بیشتر چشمگیر است. من اغلب از باز بودن سیاسی وحشتناک و قدیمی در SNL ، به ویژه در دوران ترامپ ، شکایت کرده ام و اینکه آنها چقدر به افراد مشهور تکیه می کردند. دیدن بازیگر همکار جیمز آستین جانسون ، که به دلیل تجربیاتش از ترامپ به صورت آنلاین در نقش جو بایدن شناخته شد ، شوکه کننده بود. من فکر می کنم با اطمینان می توان گفت که تازه واردان نسبتاً ناشناخته هرگز اولین SNL خود را به عنوان اولین بیننده ای که اولین نمایش را دیدند ، معرفی نکردند. و او را از پارک بیرون انداخت ، با این تصور که بایدن او در مقایسه با تیم برچسب فصل گذشته پیشرفت خوبی از سوی جیم کری و الکس موفات داشته است.

نکته دیگری که در اینجا اضافه می کنم این است که از بین همه بازیگران ارشد که در بالا ذکر کردم ، سیسیلی استرانگ و ایدی برایانت ممکن است مورد علاقه من باشند ، و آنها بلافاصله نشان می دهند که چرا سن. سناتور دموکرات ها Kyrsten Sinema و سن. جو مانچین.

https://www.youtube.com/watch؟v=uzEPvj46rGQ

اوون ویلسون قبلاً هرگز میزبان SNL نبوده است ، اما هرگز نمی دانستید که از طرف او آمده است مونولوگ، که چهار و نیم دقیقه به طول انجامید زیرا ویلسون ارتعاشی به درستی به چشم تزریق شد.

https://www.youtube.com/watch؟v=FZrfqnSfMcU

من تا به حال در مورد کل اپیزود چیز زیادی نگفته ام ، زیرا این یک اولین نمایش معمولی است: کمی بیرون از خانه ، هیچ شکل متمایز “باید” (و هیچ نقاشی ای که اصلاً دیده نمی شود) ، اما با بسیاری از وعده ها و لحظات خنده دار بسیار. نقاشی 10 به 1 اولین نگاه بیننده به سارا شرمن را به بینندگان نشان می دهد و نشان می دهد چگونه مارک منحصر به فرد او در طنز ترسناک / بدن می تواند با SNL ترکیب شود زیرا او با اندرو دیسموکس برای چیزی بسیار جالب همکاری می کند. طراحی ، خدمات تست پستیبه

https://www.youtube.com/watch؟v=v1fY2xtyXsY

جلسات هیئت مدیره مدارس دستاورد دیگر این بود که ببینیم چگونه می توان از نمایش در چنین مقیاس وسیعی استفاده کرد. تقریباً همه اعضای بازیگران خطوط یا ظاهر خنده داری دارند: سسیلی استرانگ شیطان بازی می کند ، هایدی گاردنر از نظریه مسابقه انتقادی عصبانی است ، روزهای دیوانه وار مایکی ، بوون یانگ را ترساند ، پیت دیویدسون لباس سگ شکارچی فضل و مخصوصاً “عوضی” اندرو دیسموکس را پوشید. همانطور که یکی از مفسران در YouTube به درستی گفت: “این مانند یک کنفرانس مطبوعاتی Pawnee است.”

https://www.youtube.com/watch؟v=C2dj59Db1C4

به طرز عجیبی ، نمایش شب مورد علاقه اوون ویلسون از راه رسید اشتراک گذاری حسابرسی، به عنوان قطعی ترین طرح از پیش ضبط شده باید یک قسمت ایجاد شود ، اگر تصور اورکل از ویلسون و استخوانهای ایندیاناپولیس بپیچد.

https://www.youtube.com/watch؟v=4zO7i9P8mGE

ماشین 4 در حقیقت ، ای کاش تمدید می شد ، زیرا ویلسون شروع به جمع آوری انرژی تاریک در آخرین فیلم پیکسار کرد. جیمز آستین جانسون نیز برای این کار تصور لری کیبل گای را جلب کرد.

https://www.youtube.com/watch؟v=3WC1YZ1o0UY

جیمز آستین جانسون نیز مرکز و مرکز این شهر است NFL در Fox، که موفق شد من را وادار به نگاه کند خانه دیوانهبه

https://www.youtube.com/watch؟v=en7Pc5PSexg

بقیه طرح های زیر را مشاهده کنید: SNL از قبل اعلام شده است چشم اندازها COVID می ترسد لیست مکالمات زنان؛ برای جلوگیری از جف بزوس می شود پیاده روی ستاره ای انتقال به پیاده روی ستاره میلیونر؛ و کنان تامپسون ترانه مورد علاقه مرحوم R. Kelly را خواند یک آهنگ سرگرم کنندهبه

https://www.youtube.com/watch؟v=Yw4ez2Jp5YA

https://www.youtube.com/watch؟v=XD66suMp3J4

https://www.youtube.com/watch؟v=sJUmN40j7Hs

دو مهمان بسیار خوب ماندند به روز رسانی آخر هفته این هفته: Ego Nwodim به مانند هایدی گاردنر برای به روزرسانی های منظم ضروری است و با شخصیت های کمدی واقعاً هوشمندی روبرو شده است که مانند این هفته زنده می مانند. زن سیاه پوستی که چند دهه گم شده استبه

پیت دیویدسون، که مانند بسیاری از ما تعجب کرد که هنوز در معرض نمایش است و در قسمت به روز رسانی خود نیز ظاهر می شود ، به ویژه هنگامی که وسواس ظاهر مت گالای خود را داشت.

این برنامه همچنین از مجری سابق Update قدردانی کرد نورم مکدونالد، که در سپتامبر مرد ، با دادن چند دقیقه آخر قطعات به کلیپ های مکدونالد کلاسیک. این یادآوری فوق العاده ای از تمرکز لیزری مک دونالد بر قطر بیت مته و پالایش شخصیت کاملاً تیز او است. همچنین در تضاد کامل با همکاری مداوم مجریان فعلی کالین جوست و مایکل چه قرار دارد ، که تلاش های کمدی عمدی یا خشونت آمیز آنها غالباً در سرفصل های خوب قرار می گیرد.

یک سخنرانی افتتاحیه توسط یوست از از دست دادن شوخ طبعی ناشی از آشفتگی سیاسی سال گذشته ابراز تاسف کرد و از مردم خواست به شوخی زیرساختی – پس از شوخی Cold Open – در مورد آن – بخندند و خلأ اساسی را در قلب به روز رسانی به این شکل باور داشته باشند. به یوست و چه با هم شیمی عالی دارند ، و وقتی روی این موضوع تمرکز می کنند ، پالایش همچنان کار می کند (مخصوصاً هر از گاهی اشتباهاتی که باعث می شود همه بخوانند خنده دار است). تقریباً هر هفته ، بخش هایی از Jost و Che از موارد نادر را برای اظهارنظر پیدا می کنم.

https://www.youtube.com/watch؟v=mTeOXs9OHFQ

https://www.youtube.com/watch؟v=VFSN6rMozMw

https://www.youtube.com/watch؟v=gt2YVRje68U

https://www.youtube.com/watch؟v=EAp1piWU4pQ

https://www.youtube.com/watch؟v=onXLKcB1a0c

کیسی ماسگریوز، کسی که در این کار بسیار خوب است ، همه چیز را برای اجرای “عدالت” پس گرفت و سپس برخی از تصاویر بالقوه را برای “رول دوربین” مرتب کرد.

https://www.youtube.com/watch؟v=a0z7GH78oGo

https://www.youtube.com/watch؟v=4yxYvEYemBI

کیم کارداشیان وست در اولین تعطیلات آخر هفته خود در SNL با مهمان موسیقی Halsey حضور خواهد داشت. سپس ، رامی ملک و Young Thug در 16 اکتبر و Jason Sudeikis و Brandi Carlile در 23 اکتبر می آیند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *