‘UK and Ireland Jets Fans’ مشتاق لندن در مقابل شاهین

'UK and Ireland Jets Fans' مشتاق لندن در مقابل شاهین


او 22 سال دارد و “JETS، Jets، Jets، Jets!” برای او در لندن و در خانه ایرلندی اش بسیار شیرین به نظر می رسد مانند این برای همه در شرق رادرفورد یا جایی در آن سوی مرز به نظر می رسد.

نام او سباستین راندازو است و او بنیانگذار گروه “طرفداران بریتانیا و ایرلند در سال 2014” است و مشتاقانه منتظر ورود تیم مورد علاقه خود در روز منتهی به جتس فالکونز در روز یکشنبه در تاتنهام هاتسپور است. رانداززو شنبه از ایرلند به لندن پرواز می کند.

راندازو در ایمیلی نوشت: “من وقتی بچه بودم که مادربزرگم از نیویورک دیدن کرد و فوتبال جت ها را بازگرداند ، طرفدار جت ها شدم.” “من احساس می کنم به تیم زیر متصل هستم و بقیه تاریخ است.”

او تخمین می زند که 7000 فالوور دارد که بیشتر آنها مردان و بین 18 تا 30 سال سن دارند ، در شبکه های اجتماعی مختلف. کل مدیریت رسانه های گروه به شرح زیر است:UKNYJets.

راندازو نوشت: “من می گویم شکاف بین طرفداران بریتانیایی و ایرلندی حدود 90 درصد بریتانیایی و 10 درصد ایرلندی است.”

او در نیم دهه گذشته از طرفداران Jets بوده است ، که باعث می شود کمی خجالتی باشد که طرفدار طرفداران طولانی مدت Jets در سراسر جهان چگونه است.

رانداززو نوشت: “سخت است ، اما چاره دیگری ندارم.” “اوقات خوب فرا می رسد و پایین ترین زمان ها فقط بهتر می شود.” این خنده دار است زیرا اغلب از ما می پرسند چرا با توجه به اینکه در انگلستان هستیم یا ایرلند ، به جت ها می چسبیم. در اینجا یک نقل قول بسیار معروف از اسطوره فوتبال اریک کانتونا وجود دارد: “شما می توانید همسر ، سیاست خود ، دین خود را تغییر دهید ، اما هرگز ، هرگز نمی توانید تیم فوتبال مورد علاقه خود را تغییر دهید.” ”

تیم او ، هرچند که بسیاری از آنها در بازی حضور داشته باشند ، مصمم هستند تا آنجا که ممکن است سعی کنند آن را شبیه ورزشگاه MetLife کنند.

راندازو نوشت: “هدف ما این است که این بازی را شبیه بازی خانگی جتز کنیم.”

این به معنی “JETS ، Jets ، Jets ، Jets!” از روی پایه منفجر شوید.

سباستین راندازو
سباستین راندازو
سباستین راندازو

“بهترین خوانندگی در فوتبال. امیدوارم بتوانید صدای ما را در روز یکشنبه بشنوید! ” رانداززو می نویسد.

مانند بسیاری از طرفداران Jets در اینجا ، Randazzo شجاع تر از Zach Wilson است.

“بسیار هیجان زده!” او می نویسد. “اعتراف می کنم که با برداشتن قدم بعدی باور نمی کردم [Sam] دارنولد ، اما سخت نیست که ویلسون را هیجان زده نکنم ، و او مطمئناً با وجود این که زود تلاش می کرد ، مرا شکست داد. امیدوارم این بار ، افراد مناسب را داشته باشیم. “

“من دارنولد را دوست دارم- او متواضع و با استعداد است. من احساس می کنم او با حق رای دادن از GM به HC رها شده است و برای او آرزوی بهترین ها را در کارولینا دارم (تا زمانی که این امر به قیمت جت ها تمام نشود). [Adam] از سوی دیگر ، وقتی خبر رسید که او در حال مصاحبه با جت ها است ، من مشهور بودم که این فقط یک فوریت است. … من چه اشتباهی کردم ؟! او از روز اول انتخاب اشتباهی بود و دیگر هرگز نباید او را در نزدیکی ورزشگاه حرفه ای فوتبال پیدا کرد. “

رانداززو قبلاً معتقد است که سرمربی روبرت صالح از رابرت یک فرد معمولی نیست.

“چگونه می توانید مربی را دوست نداشته باشید؟” او می نویسد. “انرژی که او می آورد عفونی است! به نظر می رسید که یک فرهنگ در اطراف جت وجود دارد ، و من معتقدم که این از صالح آمده است – دیدن او در تیراندازی به بچه ها بسیار دلگرم کننده بود. امیدوارم بتواند ثابت کند که یک مرکز بهداشت خوب است. “

راندازو با کینگزلی نیومن تماس گرفت ، او نیز با تمجید از صالح این احساس را داشت.

نیومن در ایمیلی نوشت: “گاز عالی است ، نفر اول را استخدام نکنید ، سایر قابلیت ها را در نظر بگیرید.” “من نسبت به سم احساس خوبی دارم ، اما فکر نمی کنم او با بازی Jets موفقیت خوبی در زمینه QB کسب کرد. O-Line ضعیف مانع پیشرفت او شد و به او اجازه داد تا برای ویلسون جا باز کند. “

صالح یک ضد گاز است. “انرژی او مسری است و داشتن مربی بسیار بازیگوش و کمی مشتاق بسیار عالی است!” نیومن می نویسد.

سباستین راندازو و پیکان در خارج از کشور
سباستین راندازو و پیکان در خارج از کشور
نوک پیکان در خارج از کشور

نیومن امیدوار است مربی جو داگلاس به دنبال مدافع ویلسون باشد.

نیومن می نویسد: “بسیار خوشحالم که او به عنوان یک بازیکن ، روز صعودش خاص است ، اما نگرانی من این است که حمله ما باعث کند شدن پیشرفت او در این لیگ شود و احتمالاً مانند دارنولد به پایان برسد.”

نیومن ، 30 ساله ، از طرفداران جت است که 12 سال است رنج می برد.

“این واقعا زمان تکان دهنده ای بود [Adam] ده ها نفر بازگردانده شده اند و فصل دوم را هم هدر دادن زمان کرده اند. ”نیومن نوشت. “من بسیار هیجان زده هستم که زمان را از دست بدهم.” [Trevor]”لارنس یک چیز است ، اما او بسیار خوشحال بود که سال گذشته ویلسون را انتخاب کرد و دو پیروزی در طول راه کسب کرد. امیدوارم رنج ها تمام شود!”

رانداززو به خصوص کوینن ویلیامز را دوست دارد.

او نوشت: “زیبایی کامل.” “او نه تنها یک بازیکن باور نکردنی است که بهتر و بهتر می شود ، او برای افرادی مانند من کمی الهام بخش است. مانند کوئینن ، من در نوجوانی مادرم را بر اثر سرطان از دست دادم و می بینم که استقامت و موفقیت او قطعاً الهام بخش است.”

مرکز جت های سابق نیک منگولد مدتهاست محبوب است. راندازو نوشت: “یک بازیکن بزرگ سابق و همچنین یک شخص بزرگ.” “او در زندگی عاشقانه انگلستان به ما طرفداران نشان داده است و او نیز مانند من طرفدار تاتنهام است.”

رانداززو به پیروزی 27-14 جتز بر دلفین ها در ورزشگاه ومبلی 2015 پیوست.

او نوشت: “این یک تجربه غیر واقعی بود ، مانند اولین مسابقه جت من.” “همچنین ، دیدن ما در ضربه زدن به Fins بسیار عالی است.”

او تیم خود را از طریق پخش Sky Sports یا NFL Game Pass تماشا می کند.

راندازو گفت: “ممکن است اواخر دیشب در حدود ساعت 4 صبح با برخی رقابت ها مبارزه شود ، اما با افتخار می گویم که از زمانی که هوادار بودم هیچ بازی را از دست ندادم.”

آنها با وودی جانسون ملاقات نکردند زیرا او سرپرست بریتانیا در زمان رئیس جمهور قبلی آمریکا بود.

“این بدشانسی است. ما از او پرسیدیم آیا مایل است ما را برای یک لیوان چای دعوت کند ، اما من فکر می کنم که این دعوت در پست گم می شود. “

نیومن همچنین در بازی Jets-Dolphins در Wembley حضور دارد.

او در این باره می نویسد: “من خاطرات و تصاویر خوبی را در اختیار بازیکنان قرار دادم در حالی که آنها در حال گرم شدن بودند.” “من آنها را در حال ورود به لندن و رفتن به فرودگاه برای امضای آنها پیدا کردم – اما متأسفانه هواپیمای آنها آنقدر سریع رسید که من آنها را از دست دادم. اما ب “شش سال می گذرد و از بازگشت آنها به انگلیس بسیار هیجان زده هستم.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *