Vapor Fresh Partners با انجمن تناسب اندام پزشکی به عنوان مشارکت صنعتی و پزشکی


Vapor Fresh و انجمن تمرینات پزشکی دستمال مرطوب اسید سیتریک را به جامعه تناسب اندام پزشکی می رسانند

آرلینگتون ، ویا ، 10 مه 2021 – Vapor Fresh ، تولید کننده پیشرو محصولات پاک کننده قوی ، ایمن و سبز که مخصوص صنایع ورزشی و تناسب اندام طراحی شده است ، با انجمن تناسب اندام پزشکی به عنوان شریک صنعت همکاری می کند تا به انتشار اسید سیتریک کمک کند. داروهای ضد التهابی مبتنی بر

استفان اشتاینبرگ ، بنیانگذار Vapor Fresh ، می گوید: “با ارائه امکانات ورزشی پزشکی به عنوان جایگزینی برای آنتی بیوتیک های جدی ، می توانیم به آنها کمک کنیم تا محیطی امن تر برای بیماران و اعضای آنها ایجاد کنند.” “ما از همکاری با انجمن تناسب اندام پزشکی بسیار هیجان زده هستیم و اعتبار و شهرت این صنعت به پیشرفت مرحله بعدی Vapor Fresh کمک می کند.”

با توجه به قدرت و فراوانی روشهای تمیز کردن از شیوع COVID -19 ، مصرف بیش از حد ترکیبات آمونیوم – یا “quats” – مورد توجه متخصصان قرار گرفته است. با توجه به گزارشات مستند در مورد حملات آسم که باعث ایجاد سوزش در رگ ها و ریه در اثر تماس با آنها می شوند ، این نگرانی خاصی در جامعه تناسب اندام و ورزش است.

دستمال های ضدعفونی کننده Vapor Fresh® به جای quats از اسید سیتریک استفاده می کنند. اسید سیتریک یک عنصر تأیید شده در فهرست مواد شیمیایی ایمن تر EPA است و این حوله ها دارای کمترین میزان سمیت EPA هستند که نیازی به برچسب هشدار دهنده نیست. حتی با وجود این اسید سیتریک ، دستمال مرطوب بدنسازی ضدعفونی کننده Vapor Fresh® هنوز EPA ثبت شده است که 99.9 of از میکروب ها را از بین می برد و در ضد عفونی کننده ویروس کرونا در فهرست EPA List N قرار دارد.

دیوید فلانچ ، FACHE ، FMFA ، مدیر عامل موقت ، انجمن پزشکی تناسب اندام گفت: “انجمن تناسب اندام پزشکی مفتخر است که از طریق برنامه مشارکت صنعتی ما با Vapor Fresh همکاری می کند.” “برنامه ما به ما امکان می دهد محصولات صنعتی را با اعضای تمرینات پزشکی خود به اشتراک بگذاریم. اکنون که ضدعفونی به یک مرکز تناسب اندام تبدیل شده است ، مهم است که فروشندگانی مانند Vapor Fresh محصولات م effectiveثر و بدون مواد شیمیایی سخت را ارائه دهند. “

###

Vapor Fresh از سال 2008 محصولات تمیز کننده قوی تر ، ایمن تر و سبزتری را برای صنعت ورزش و تناسب اندام تولید می کند. علاوه بر دستمال های ضدعفونی شده ورزشی ، آنها همچنین اسپری های تمیز کننده گیاهی برای تجهیزات ورزشی و ورزشی ، وسایل آشپزخانه و ماشین های لباسشویی تولید می کنند. تعداد زیادی پیراهن و لوازم ورزشی و 100٪ کفش و کفش طبیعی.

مخاطب:
بخش روابط رسانه های مستقیم بخار
[email protected]
888-619-0729

# # #

برای ملاحظه مطالب بیشتر در مورد بخار تازه اینجا را کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *