آووکادو با نام دیگری

آووکادو با نام دیگری


خوش آمدی! در این ماه ما می خواهیم بر آنچه شما می خواهید بر سلامت خود تمرکز کنید تمرکز کنیم. گاهی اوقات شامل یک رژیم غذایی سالم است که بدن شما را در حالت سالم نگه می دارد. شما همچنین سزاوار چیزی خوشمزه و پر از آنچه می خواهید هستید. اجتناب کنیم!

آووکادو نه. ما این کار را نکردیم

روی نان ، مخلوط با سایر سبزیجات یا ترجیحاً به تنهایی ، برای خوردن آووکادو به بهانه دیگری نیاز نداریم. آنها یکی از خوشمزه ترین غذاهای طبیعت هستند که حاوی انواع ویتامین ها و مواد مغذی – بدون ذکر خوشمزه – هستند.

آووکادو همچنین حاوی پتاسیم است – منبع اصلی آب برای بدن و سلول ها. همچنین یک رسانای خوب الکتریسیته است که به بدن شما در انتقال موثر سیگنال ها کمک می کند. واقعیت جالب: آنها همچنین پتاسیم بیشتری نسبت به موز دارند!

ذهن انفجاری

اما این همه ماجرا نیست!

آووکادو به تنهایی حدود 20 of از ارزش روزانه صاحب فولات را تشکیل می دهد. برای رشد و عملکرد سلول ها ضروری است.

برچسب آووکادو

داستان کوتاه کوتاه؟ آووکادو بسیار خوب!

عناوین فرعی وبلاگ

تو جهان ما را گواک کن

اگر شما هم مانند ما هستید ، روز ملی #گوآکامول را به سبک خود جشن می گیرید. اگر شما هم مانند ما هستید ، هیچ محدودیت زمانی برای ایجاد بهترین گوآک وجود ندارد. برخی از گزینه های سلامتی خوب عبارتند از:

  • نوعی فلفل سبز مکزیکی
  • سبز از سبز تند می آید
  • لوبیا باشید
  • ذرت
  • کلم

برای دود ، می توانید آووکادو ، نصف قاشق چای خوری یا گوجه فرنگی و گوجه فرنگی خود را قبل از قرار دادن در کاسه کباب کنید! گزینه های g برای گواکامول بی پایان است.

چه چیزی شما را خاص می کند؟ نحوه خوردن آووکادو را در جامعه به ما اطلاع دهید. ما نمی توانیم منتظر بمانیم تا آن را به منوی خود اضافه کنیم.

آووکا-برو بیرون و آن را شکل بده

هیچ زمان اشتباهی از سال برای توجه به خواص آووکادو وجود ندارد. همچنین زمان خوبی برای ارزیابی مجدد رژیم غذایی و ورزش است تا مطمئن شوید در مسیر درست موفقیت قرار گرفته اید. ما اینجا هستیم تا به شما در تمرکز بر سلامت خود کمک کنیم ، بنابراین در تماس با ما دریغ نکنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *