آیا انگور با زغال اخته هم خانواده است؟ به عبارت دیگر ، کدام خانواده میوه بلوبری است؟ و هر میوه دیگری که جداگانه در نظر گرفته می شود: تغذیه


گیاهان بر اساس طبقه بندی به پادشاهی ها (پوشش گیاهی) ، پوشیده (Tracheophyte ، به معنی گیاهان آوندی) ، Clad (Angiosperm ، به معنی درخت میوه) ، Clade (Judicot ، برگ ، 2 دانه) K. گل رزیدهای کاهش یافته فقط مورد علاقه گیاه شناسان است: ، Family Rosacea ، Genera ، که برای توت فرنگی Fragaria است ، و گونه هایی مانند moschata برای مشک توت فرنگی.

توت فرنگی که در فروشگاه خریداری می کنید Fragaria x ananassa است زیرا تنها تنوع آن نیست. بلکه نتیجه تلاقی بین گونه های خوشمزه و بین آنهاست.

انگور نیز مانند موسکادین در خانواده Vitacea قرار دارد.

زغال اخته مانند خانواده قره قاط در خانواده Ericacea است. زغال اخته ، بلوبری و هاکلبری. علاوه بر این ، مانزانیتا ، هدر ، رودودندرون ، آدنیوم ، گلابی و غیره (توجه داشته باشید که بسیاری از گلها مانند رودودندرون ، آزالیا و گلابی سمی هستند)

توت فرنگی ، تمشک ، توت سیاه و غیره متعلق به یک خانواده ، Rosaceae ، اما در جنس های مختلف هستند.خانواده گل رز نیز شامل میوه های سنگی ، سیب ، گلابی و لوکوت ها می شود. گلهای آنها را بررسی کنید و به شباهت ها توجه کنید.

http://www.eolss.net/sample-chapters/c09/e6-118-03.pdf

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *