ادوارد ماتیوس ، مرد نیویورک ، دستگیر شده در یک ویدئوی نژادی با اتهامات جدیدی روبرو است

ادوارد ماتیوس ، مرد نیویورک ، دستگیر شده در یک ویدئوی نژادی با اتهامات جدیدی روبرو است


یک مرد نیوجرسی پس از آنکه یک ویدئوی ویروسی نشان داد او تابستان گذشته همسایه خود را به اتهام آزار و اذیت و آزار و اذیت نژادی مورد ضرب و شتم قرار داد ، دستگیر شد.

دادستان ها ادعا می کنند که ادوارد کاگنی ماتیوس 45 ساله یک نامه دست نویس تهدیدآمیز روی ماشین همسایه خود در کوه لورل نوشته و مدفوع را در آن گذاشته است.

این اتهامات پس از آن مطرح شد که FBI اعلام کرد که متن به خط مظنون هک شده است.

ماتیوس در حال حاضر با 22 فقره اتهام از جمله جرایم جنایی ، داشتن سلاح برای مقاصد غیرقانونی ، توزیع ، نگهداری مواد مخدر برای توزیع و پیگرد قانونی روبرو است.

مظنون از زمان دستگیری در 5 ژوئیه در زندان شهرستان برلینگتون بوده و دادگاه عالی در حال بررسی اتهامات وی است.

متیوس ، سفیدپوست ، پس از آنکه ویدئویی نشان داد که همسایه سیاه پوست را کتک می زند و فریاد می زند: “قانون خود را بیاموز … اینجا آفریقا نیست … یا محل زندگی شما” با معترضان در خانه خود روبرو شد.

چهار معترض روز سه شنبه متهم شدند که به ماتیوس سمپاشی کرده و به مأموران پلیس که گفته اند او را دستگیر می کنند ، و همچنین پرتاب اموال و تف کردن به سمت پلیس متهم شده اند.

ادوارد ماتیوس با 22 فقره اتهام از جمله جرایم جنایی ، داشتن سلاح برای مقاصد غیرقانونی ، توزیع ، نگهداری مواد مخدر برای توزیع و نظارت روبرو است.
فیس بوک

دادستان اسکات کوفینا نوشت: “خشم از رفتار متیوس در مورد این ویدئو به هیچ کس اجازه نمی دهد که به افسران پلیس حمله کند یا اقدامات غیرمجاز جنگل زدایی را انجام دهد.”

مقامات می گویند طی پنج سال گذشته چندین شکایت از پلیس مونت لورل در رابطه با ماتیوس وجود داشته است ، اما او هرگز دستگیر نشد تا اینکه در ماه ژوئیه ویدئویی لو رفت و برخی از آنها وزارت را متهم به حمایت از مظنونان کردند.

دادستان قبل از گزارش حادثه به مظنون ، این حادثه را مورد بررسی قرار داد و پلیس واکنش نشان داد و هیچ حادثه مردمی را پیدا نکرد.

با این حال ، دادستان ها اذعان دارند که این اداره باید به اشکال اتهامات علیه متیوس توجه کرده و به صورت موردی با آنها رفتار نکند.

کوفینا گفت: “ما با مردم اسکس پلاس که در پایان رفتار ماتیوس هستند همدردی می کنیم.” “هیچ کس نباید در هرجایی با آزارهای نژادی برخورد کند ، اما به ویژه در محله خود و حتی در خانه خود.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *