از نظر پزشکی ، گرفتگی های قاعدگی و غلاف های کاهش وزن را درک کنید

از نظر پزشکی ، گرفتگی های قاعدگی و غلاف های کاهش وزن را درک کنید


نویسنده: دکتر شلی مسر ، مدیر پزشکی – کاهش وزن Red Mountain®

قاعدگی: کلمات به تنهایی باعث ایجاد ترس در قلب بسیاری از زنان می شوند. من اغلب بیمارانی را می بینم که مضطرب هستند همیشه قرمز شوند ، فراموش كنند ، تنبل شوند ، عرق كنند و دیگر به فعالیت های اتاق خواب توجهی ندارند. با این حال ، لازم نیست این مورد باشد. در این زمان می توان با لطف و اطمینان قایقرانی کرد.

اولین قدم درک یائسگی از منظر پزشکی است.

میانگین سن قاعدگی 52 سال است ، اما ممکن است قبل از این برای برخی و بعداً برای برخی دیگر اتفاق بیفتد. علائم آن شامل گرگرفتگی ، نوسانات خلقی ، فراموشی ، مشکل در تمرکز ، مشکل در خواب ، خشکی واژن ، کاهش میل جنسی ، بی اختیاری و افزایش عفونت های واژن و مثانه است.

با این حال ، مهمترین علامت برای بسیاری از افراد افزایش غلاف است.

علم پشت قاعدگی:

با ورود یک زن به چرخه قاعدگی ، عملکرد تخمدان شروع به کاهش می کند. تخمدان ها ماده ای فیبری به نام اینهبینین تولید می کنند که به طور معمول از تجزیه هورمونی به نام FSH در تخمدان ها جلوگیری می کند. از آنجا که این فرایند مهار نمی شود ، سطح FSH افزایش می یابد ، که تخمدان ها را برای تولید استروژن بیشتر تحریک می کند. با گذشت زمان ، این فرآیند تخمدان ها را در تخمدان ها می سوزاند و در نتیجه تولید استروژن کاهش می یابد. به دلیل فعالیت تخمدان ، تخمدان ها ، هورمون های دیگر ، پروژسترون و تستوسترون نیز کاهش می یابد.

هنگامی که سطح استروژن کاهش می یابد ، غدد فوق کلیوی به افزایش کورتیزول واکنش نشان می دهند که باعث افزایش چربی به ویژه در ناحیه شکم می شود. چربی سوزی نیز کاهش می یابد زیرا کاهش گردش استروژن باعث از بین رفتن چربی جامد بیشتر شکم می شود.

مشکل اصلی این سطوح پایین هورمون چیست؟

تغییرات در سطح هورمون ها نه تنها به علائم قاعدگی کمک می کند ، بلکه نقش مهمی در توضیح اثرات غلاف در این مرحله از زندگی ایفا می کند.

پیری غدد فوق کلیوی ، بسیار خسته ، منجر به کاهش استروژن و تستوسترون می شود ، به علاوه احساس خستگی در ما ایجاد می کند. در نتیجه ، گاهی اوقات با گذراندن این روند ، زمان بیشتری برای استراحت داریم. علاوه بر این ، تستوسترون برای تحریک و حفظ توده عضلانی ، که فعال ترین بافت است ، مورد نیاز است.

کاهش سطح استروژن و تستوسترون در حال حاضر تغییری در ترکیب بدن ما به سمت چربی بیشتر و ماهیچه های بدون چربی ایجاد می کند.

یکی دیگر از پیامدهای کاهش استروژن و تستوسترون ، افزایش مقاومت به انسولین است. با کاهش واکنش بدن به انسولین ، بدن ما قند مصرفی را جذب کرده و به صورت چربی ذخیره می کند.

برخی از خانم ها با علائم قابل تحمل دچار دردهای قاعدگی می شوند و بخشی از ساختار خود را حفظ می کنند. چه طور ممکنه؟

یک ایده خوب این است که با دوش منظم و ورزش منظم وارد دوره قاعدگی شوید ، زیرا مطالعات نشان می دهد که زنان لاغر و قوی علائم یائسگی را تجربه می کنند. آنها همچنین راحت تر می توانند غلاف ها را حفظ کنند. بنابراین ، اگر به دوران قاعدگی خود نزدیک نیستید ، اکنون زمان مناسبی است تا مطمئن شوید که زندگی سالمی دارید و بدن خود را سالم نگه می دارید.

برای کسانی که این مراحل را طی می کنند یا قبلاً به پایان رسانده اند و غلاف های اضافی را تجربه می کنند ، لطفا امید خود را از دست ندهید. شما همچنین می توانید محیط هورمونی خود را برای کاهش غلاف و حفظ آنها با رعایت مراحل زیر بهبود بخشید:

1. برنامه کاهش غلاف پزشکی را شروع کنید جایی که ارائه دهندگان می توانند با توجه به نیازهای شخصی شما با شما همکاری کنند. RM3® یک برنامه جامع است که به زنان در این دوره گذار کمک می کند تا انزال را سریع و م reduceثر کاهش دهند.

2 به دلیل افزایش مقاومت به انسولین ، کاهش مصرف کربوهیدرات مانند شکر و نشاسته به کاهش ذخیره چربی کمک می کند. تقریباً همه ما متوجه شده ایم که کوکی ها زودتر از 20 سالگی روی پاهای ما ظاهر می شوند. کربوهیدراتهای اضافی را با مقدار زیادی پروتئین بدون چربی و مقدار زیادی سبزیجات تازه جایگزین کنید.

3. ورزش کنید! اطمینان حاصل کنید که برنامه ورزشی شما شامل تمرینات قدرتی و همچنین تمرینات قلبی است تا به ساخت عضلات شما کمک کند.

4. مکمل مصرف کنید شمارنده RMبه این محصول به مبارزه با مقاومت انسولین در بدن کمک می کند تا میزان قند تبدیل شده به ذخیره چربی را کاهش دهد. مزایای کنترل میل به قند را افزایش می دهد ، انرژی را افزایش می دهد و استرس و اضطراب را کاهش می دهد.

5- هورمون درمانی را در نظر بگیرید. ما توصیه می کنیم که یک هورمون بیوپسی داشته باشید تا به سطح شما کمک کند. مطالعات نشان نداده است که تعداد غلاف ها در زنان در هورمون درمانی افزایش می یابد ، مگر به اضافه شدن برخی غلاف ها و افزایش بافت سینه در زمانی که سطوح آن بسیار زیاد است. هورمون ها همچنین می توانند به بهبود حساسیت به انسولین برای مقابله با اثرات ذخیره بیش از حد چربی انسولین کمک کنند.

6 از مکمل RM Resveratrol استفاده کنیدبه RM Resveratrol یک مکمل ضروری برای کسانی است که می خواهند با اثرات پیری زودرس مبارزه کنند. این یک آنتی اکسیدان قوی است که به مبارزه با رادیکال های آزاد در بدن کمک می کند ، که ممکن است خطر ابتلا به بیماری هایی مانند سرطان و بیماری های قلبی را کاهش دهد. همچنین باعث تحریک هضم و کاهش التهاب در بدن می شود. التهاب با افزایش پوشش غلاف ارتباط دارد.

7. DHEA را مصرف کنید. این مکمل موجود در دفتر ما است. DHEA محصول غدد فوق کلیوی است که سپس به تستوسترون و استروژن تبدیل می شود.

همانطور که می بینید ، قاعدگی را می توان با موفقیت در آغوش گرفت. این زمان برای جشن گرفتن دستاوردهای زندگی شما و سالهای دانش است که منتظر همه چیز در آینده بودید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *