ایرلند به دلیل محاصره COVID-19 با کمبود بازار روبرو است

ایرلند به دلیل محاصره COVID-19 با کمبود بازار روبرو استبه نظر کارشناسان ، به نظر می رسد که همه گیری COVID-19 شخصیت های زیادی را افشا کرده است ، اما درام ایرلندی در واقع با کمبود بازیگران غیر پیش پا افتاده مواجه است.

دیوید دافی ، مالک دوک سیرک در ایرلند ، به بی بی سی گفت که تجارت او به کمدین احتیاج دارد زیرا بسیاری از بازیگران حلقه تئاترش پس از تعطیلی در بهار 2020 به کشور خود بازگشته اند.

در نتیجه محاصره ، سیرک دافی بیش از 500 روز تعطیل است. با توجه به اینکه سایر کشورهای همسایه در ماه های گذشته بسیار زودتر بازگشایی شده اند ، بسیاری از کمدین ها به محل کار خود بازگشتند ، زیرا دافی سعی می کند تیم جدیدی را تشکیل دهد تا منتظر بازگشایی کشور باشد.

او اکنون از استخدام کنندگان محلی درخواست می کند که کفش های قرمز بزرگ را امتحان کنند.

“از آنجا که تئاتر ، چه در اروپا و چه در انگلستان ، در شش ماه گذشته باز و باز بوده است ، آن گروه از هنرمندان اتحادیه اروپا به کار بازگشتند و تا هفته گذشته ما نمی توانستیم ویزایی را که صادر نشده بود دریافت کنیم. – اتحادیه اروپا دافی به بی بی سی گفت.

“به همین دلیل است که ما سعی می کنیم با افرادی که در خانه هستند احساس کنیم که می توانند آن را رها کنند.”

دافی می گوید نیروهای جدیدش باید “انعطاف پذیر” و سریع در تصمیم گیری باشند زیرا در مرکز توجه صدها نفر هستند.

او می گوید: “وقتی وارد تئاتر می شوید و 700 تا 800 نفر شما را تماشا می کنند ، مهم نیست چقدر احساسی هستید ، باید چراغ ها را روشن کنید.”

“کمدی واقعی می تواند مکانی بسیار تنها باشد زیرا شما به تنهایی آنجا هستید و باید بتوانید مخاطبان خود را بخوانید. در عرض چند دقیقه باید بتوانید با آنها ارتباط برقرار کرده و با آنها تعامل و پرورش دهید.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *