بار محبوب مرکز شهر جیمی مرکز شهر باز می شود

بار محبوب مرکز شهر جیمی مرکز شهر باز می شود


Jimmy’s Corner ، یک بار ساحلی معروف Midtown ، ساحلی محبوب ، امروز برای اولین بار از زمان شیوع بیماری بازگشایی شده است. این اولین باری است که گروه از زمان مرگ صاحب و نامش جیمی گلن ، که در ماه مه 2020 به دلیل COVID-19 درگذشت ، بازگشایی می شود.

مایک دوهرتی ، فروشنده نوشیدنی ، که کار می کند ، گفت: “این یک شادی آشکار بود ، زیرا این مکان بسیار ویژه است ، اما بسیار غم انگیز است زیرا اولین بار است که این بار در تقریباً 50 سال قبل بدون حضور جیمی افتتاح شد.” روز دوشنبه در Gothamist در مورد نوار به مدت دو سال و نیم صحبت کرد.

دوهرتی ، که در روزهای هفته به عنوان یک بار کار می کند ، مدتهاست که عضو اصلی جیمی است ، که این مکان را “دوست دارد و از آن قدردانی می کند” ، و جایگزین بالرین می شود که بیش از 20 سال در آنجا کار کرده است. او متوجه شد که جمعه گذشته افتتاحیه ای نرم برای دوستان و همسایگان وجود داشت که “فوق العاده” بود ، و گروه نگران ترافیک پیاده روی امروز در میدتاون نبود.

او گفت: “ما مقصد هستیم ، مکان خاصی – مردم به اینجا می آیند تا اینجا باشند.”

این بار در خیابان 140 و 44 خیابان 44 واقع شده است و با بازگشایی آنها در برادوی ، آنها همچنان پشت صحنه سرگرم کننده خواهند بود.

او برای راه اندازی رسمی امروز ، افزود: “روز وحشتناکی خواهد بود. ما در حال حاضر حدود 8-10 نفر عادی داریم ، اما می دانیم که در طول روز افزایش می یابد.”

عکسی از محمد علی و دوستش جیمی گلن ، که مالک بار جیمی کرنر در مرکز شهر است.

عکسی از محمد علی و دوستش جیمی گلن ، که مالک بار جیمی کرنر در مرکز شهر است.

پیکان

گلن ، مربی سابق بوکس که در مکانهای بوکس نیویورک و نیویورک انتخاب شده بود ، در سال 1971 یک بار در 44th West Street باز کرد. گاو خشمگین در گوشه جیمی فیلمبرداری شد و طبق گزارشات همه از فرانک سیناترا تا مایکل جردن آنجا بودند. هنگامی که باز می شود ، نوار دور از تجارت دیگر او ، باشگاه بوکس تایمز اسکوئر قرار داشت ، جایی که گلن گهگاه دوست خود محمد علی را آموزش می داد.

در پست اینستاگرامی ، جیمی کرنر نوشت که آنها دستور واکسیناسیون شهر را جدی می گیرند و از حامیان مالی ، به ویژه “بی احترامی” ، می خواهند. [Glenn’s] عبور. “دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *