برنامه های جدی برای بازگرداندن همه گیری SoHo: ماشین را بردارید

برنامه های جدی برای بازگرداندن همه گیری SoHo: ماشین را بردارید


در حالی که بخش هایی از منهتن در ماه های اخیر علائم بهبودی را از خود نشان داده اند ، نمی توان انکار کرد که خسارات اقتصادی زیادی در شهر وارد شده است که سال ها طول می کشد تا برخی از محله ها بهبود یابند. پایتخت SoHo ، یکی از غنی ترین مناطق شهر ، و یک شهر تجاری است که در ماه های اول شیوع بیماری تبدیل به یک شهر ارواح شد.

از دست دادن گردشگری بین المللی منجر به تعطیلی بیش از 40 فروشگاه ، بیش از 30 درصد از کل مشاغل منطقه – و بیش از یک چهارم دفاتر در حال حاضر خالی هستند. همانطور که اخیراً نیویورک تایمز گزارش داده است ، “شاید هیچ شهر تجاری در ایالات متحده بیشترین آسیب را از آسیب مالی این اپیدمی ندیده باشد.” اما برخی از گروههای محلی این را فرصتی منحصر به فرد برای بازنگری در هر دو محله برای شروع بازسازی و اجازه پیشرفت در سالهای آینده – با در نظر گرفتن مناطق عابر پیاده بیشتر برای مردم محلی و گردشگران – می دانند.

ابتکار SoHo Broadway ، که نیمی از منطقه را شامل می شود ، از جمله برادوی بین هوستون و کانال ، “دیدگاه پادشاهی عمومی” (همراه با جاده کارپ و برنامه راهبردی) را ارائه می دهد که باعث کاهش ترافیک در محله و تغییر مسیر می شود. به از برادوی به خطوط عابر پیاده ، اتوبوس و دوچرخه. افزایش فضای عابر پیاده و امکانات پیاده (شامل صندلی ها) در امتداد برادوی و جاده بروم. و میدانهای عمومی در امتداد خیابان پرینس و خیابان هوارد ایجاد کنید.

به گفته مارک دیکوس ، مدیر اجرایی طرح SoHo Broadway Initiative ، برادوی از ترافیک بیش از حد – از تونل های هلند ، وسایل نقلیه محلی ، تحویل ، اتوبوس و بقیه استفاده می کند. بنابراین این طرح متکی بر تنوع ترافیک غیر محلی در اطراف “ابر بلوک” است که شامل SoHo ، NoLita و Little Italy می شود.

دیکوس می گوید: “جاده ای وجود دارد که توسط بلوک های فوق العاده ای طراحی شده است تا بتواند با این ترافیک کنار بیاید ، اما محله ای که داخل بلوک فوقانی قرار دارد محله است.” “Road Prince خیابانی است که یک خط دارد. برادوی همان خیابان است. آنها برای مقابله با تردد در منطقه برای صعود به کوه ، شهر یا سراسر شهر طراحی نشده اند. و ترافیک را فیلتر کنید ، که ما فکر می کنیم بسیار قابل اعتماد است. ما می توانیم مکان عالی تری را در همسایگی ما در کنار برادوی ایجاد کنیم تا برخی از مشکلاتی که در تراکم ترافیک ، راهرو تراکم و تجارت انجام می شود را حل کنیم. “

نشان می دهد که چگونه ترافیک در “بلوک فوق العاده” هدایت می شود

پیکان

نشان می دهد که چگونه ترافیک در “فوق بلوک” هدایت می شود

ابتکار SoHo Broadway

الگوی طرح آنها منطقه ای در برادوی نزدیک و خیابان 23 در منهتن بود ، جایی که شهر جهت تردد را معکوس کرد: “اگر اکنون به خیابان 23 ، پیاده رو و جنوب خیابان 23 بروید ، آنجا واقعاً خوب است. پیاده روهایی که اتفاق افتاده است اساساً از برنامه ای برای باز کردن جاده و ایجاد منطقه پلازا استفاده می شود. “

این طرح توسط برو گیل بروئر ، رئیس منهتن ، پشتیبانی شد و گفت که این “طرح مفهومی واقعی است که منطقه SoHo Broadway می خواهد بماند ، اما با شروع بهبودی از این بیماری از اهمیت ویژه ای برخوردار است.”

دیجی ویلیامز ، مدیر توسعه تجارت در Boxed ، خرده فروش آنلاین با دو دفتر در SoHo ، نیز فکر می کند که این طرح می تواند به تسریع بازیابی تجاری محله کمک کند: آیا این همان محله ای است که مردم می خواهند به آنجا بروند و فروشندگان و شرکای تجاری ما می خواهند رفتن؟ ” او گفت. “ما به همین دلیل در هشت سال گذشته در SoHo بوده ایم. برای من ، برنامه چشم انداز می گوید این جایی است که ما می توانیم در آنجا بمانیم ، جایی که مردم مفتخر خواهند بود که به خانه تلفن کنند ، جایی که مردم می توانند کار کنند ، اما سپس بیرون بروید و لذت ببرید. اوقات فراغت آنها “

تظاهرات چشم انداز SoHo BID برای برادوی بین هوستون و کانال

تظاهرات چشم انداز SoHo BID برای برادوی بین هوستون و کانال

پیکان

تظاهرات چشم انداز SoHo BID برای برادوی بین هوستون و کانال

ابتکار SoHo Broadway

تولد این طرح با انتشار گزارش Envision SoHo / NoHo ، که تعدادی از مسائل مربوط به کیفیت زندگی را که باید به آنها توجه شود ، مشخص می کند ، در سال 2019 آغاز می شود.

سپس ، در زمان شیوع بیماری ، با تعطیلی مغازه ها و افراد در خانه ، “ما آن زمان را برای تفکر عمیق در مورد موضوعاتی که در گزارش Envision SoHo / NoHo مطرح شده بود ، اختصاص می دهیم: کمبود فضای سبز ، عدم وجود فضای باز ،” دیکوس گفت. به این شهر به محض ورود خیابان های باز ، مبارزه واقعی را با استفاده از فضای عمومی و تغییر پتانسیل آن دوران آغاز کرده است. “در اینجا یک فرصت منحصر به فرد وجود دارد که محله را برای رشد پایدار ، گام به گام ، از طریق توانبخشی و فراتر از آن ، به محله تبدیل کند.”

این طرح علاوه بر پرداختن به مسائل مربوط به ترافیک و عابران پیاده ، فرصت هایی را ایجاد می کند تا امکاناتی را در محله هایی که دارای “تاریخ فرهنگی غنی ، به ویژه در هنرها” هستند ، ایجاد کند.

دیکوس خاطرنشان کرد که این برنامه مستقل از تلاش های شهر برای بازگرداندن سوهو و نو هو تهیه شده است ، مناطقی که از اوایل 1970 به طور عمده بازسازی شده اند مهم هستند. مقامات منطقه ای بلاسیو به دنبال اضافه کردن آپارتمان در هزاران هزار واحد هستند ، از جمله صدها آپارتمان مقرون به صرفه ، در مناطقی که عمدتا سفید هستند (طبق آمار سرشماری اخیر 80٪ سفید) و جایی که اجاره ها بیش از 60 درصد است. بله بله.

برداشت از جاده بروم

برداشت از جاده بروم

پیکان

برداشت از جاده بروم

ابتکار SoHo Broadway

همانطور که انتظار می رفت ، طرح اسکان مجدد باعث واکنش شدید برخی از مردم محلی شد که می خواهند محله اصلی را حفظ کنند ، و مشخص نیست که این طرح که ماه ها توسط شهر در حال بررسی است ، آیا از حمایت کافی در شورای شهر برخوردار بوده است یا خیر. در هر صورت ، دیکوس گفت چشم انداز آنها برای SoHo ، که قبل از اعلام احیای شهر آغاز شده بود ، “در صورت رخداد” تغییرات را تحسین می کند. “

با این حال ، از مقاومت برخی افراد برای تغییر نمی توان فرار کرد ، خواه ساکنان طولانی مدت مستقر در آسمان خراش ها یا رانندگانی که از رها کردن پارکینگ خود امتناع می کنند. این امر در مورد هر گروهی که به دنبال تجدید نظر در استفاده از فضای عمومی هستند صادق است و منجر به درگیری در محله های سراسر شهر شده است ، خواه در بیرون غذا بخورد یا در خیابانهای “باز”.

دیکوس گفت: “من فکر می کنم تغییر همیشه سخت است و دیدگاه های متفاوتی در هر محله وجود دارد ، اما هدف این طرح این است که محله برای همه بهتر شود ، از جمله کسانی که در آنجا زندگی می کنند ، در آنجا کار می کنند و از آنجا دیدن می کنند.” “اگر امروز به SoHo می آیید ، این یک تصادف رانندگی مکرر است که مورد علاقه هیچ روستایی نیست. ما از آتش سوزی شکایت می کنیم ، از کار نکردن شکایت می گیریم. بسیاری از شکایات وجود دارد ، درست است؟

ویلیامز ، که Boxed دارای بیش از 100 کارمند در SoHo است ، می گوید که برای آینده محله بسیار مهم است زیرا این منطقه هم تجاری است و هم مسکونی که همچنان رشد خواهد کرد: “من فکر می کنم وقتی چیز جدیدی معرفی می کنید ، مردم از کمی می ترسم. ” “مردم از تغییر می ترسند ، اما اگر شما تغییر نکنید ، در نهایت عقب خواهید افتاد. نحوه خرید ، کار و زندگی مردم تغییر کرده است ، و خوشحالم که می بینم SoHo در مورد آن فکر می کند و سعی می کند آن را بپذیرد. زیرا اگر نمی کنی ، برمی گردی و رها خواهی شد. “

در حال حاضر ، ابتکار SoHo Broadway به دنبال بازخورد جامعه در مورد این طرح است ، با شهردار بعدی و اعضای شورای شهر در مورد چگونگی پیشرفت آن صحبت می کند و مطالعات ترافیک و پارکینگ را تکمیل می کند. در این زمان ، یک برنامه تظاهرات عمومی موقت در خیابان پرینس در روز شنبه در ماه اکتبر ، با نام مستعار “شاهزاده کوچولو پلازا” وجود خواهد داشت. این برنامه شنبه در خیابان پرینس ، بین برادوی و خیابان مرسر اجرا می شود و به روی ترافیک بسته می شود.

شنبه شب تصویر خیابان پرنس زنده شد

شنبه گذشته خیابان پرنس تجدید نظر شد

پیکان

شنبه گذشته خیابان پرنس تجدید نظر شد

براندون زواگرمن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *