بنادر LA ، UPS ، FedEx ، Walmart وعده کاهش مشکلات حمل و نقل را می دهند

بنادر LA ، UPS ، FedEx ، Walmart وعده کاهش مشکلات حمل و نقل را می دهند


واشنگتن – کاخ سفید می گوید بنادر لس آنجلس ، UPS ، FedEx و Walmart متعهد می شوند که 24/7 کار کنند تا از فروپاشی زنجیره تامین جلوگیری کند که هدایایی از درختان کریسمس را از دست می دهد.

دستیاران رئیس جمهور بایدن اعلام کرده اند که این توافق پس از تأخیر در حمل و نقل بین المللی صورت می گیرد. از این هفته ، نزدیک به 100 کشتی باری بزرگ از سواحل لس آنجلس حرکت کرده اند و قادر به حمل بار خود نیستند.

یکی از مدیران ارشد بایدن به خبرنگاران گفت: “بندر لس آنجلس به صورت 24 ساعته و 7 روزه باز است.”

مقامات می گویند مجتمع های بندری لانگ بیچ و لس آنجلس “از نظر تأثیر اقتصادی یکسان عمل می کنند”. این بندر حدود 40 درصد از محموله های بین المللی را که به ایالات متحده متصل است حمل می کند.

ظروف در بندر لس آنجلس در لس آنجلس ، جمعه ، 1 اکتبر 2021 جمع شده اند.
عکس: AP / Jae C. Hong

وی گفت: “زنجیره تامین در دست بخش خصوصی است ، بنابراین ما می خواهیم بخش خصوصی وارد شود و به حل این مشکلات کمک کند.”

“سه شرکت بزرگ حمل و نقل هوایی در کشور – Walmart ، FedEx و UPS – متعهد به حرکت 24 ساعته در روز می شوند.”

مقامات گفتند که مقامات اتحادیه بین المللی انبارها و انبارها “متعهد شده اند که می توانند 24 ساعته و 7 ساعته در بندر ساحل غربی کار کنند.”

Driver United Parcel Service Inc.  (UPS) یک مرد ظرف دوشنبه 30 نوامبر 2020 ظرفی را در محله لینکلن پارک شیکاگو ، ایلینوی ، ایالات متحده تخلیه می کند.
UPS ، Walmart و FedEx در ساعات خاموش کار می کنند.
کریستوفر دیلتز / بلومبرگ از طریق گتی ایماژ

مشخص نیست که چند ساعت کارگران در FedEx ، UPS و Walmart تغییر خواهند کرد ، یا چگونه کارگران آن شرکت ها تحت تأثیر قرار خواهند گرفت.

مقامات هشدار می دهند که تغییر ممکن است کافی نباشد.

“اینها قراردادهای مهمی هستند ، اما زمانی موثرتر می شوند که همه شرکت های خصوصی در زنجیره تامین یک کار را انجام دهند. و اکنون ما به دنبال کامیون ها و کامیون های حمل و نقل هستیم تا زمان را برای کمک به غلبه بر موانع افزایش دهند. “

کامیون های FedEx در 22 سپتامبر 2021 در لس آنجلس ، کالیفرنیا در مرکز حمل و نقل FedEx متصل می شوند.
مشخص نیست که ساعات کار کارکنان FedEx ، UPS و Walmart چقدر تغییر خواهد کرد.
عکس ماریو تاما / گتی

علت مشکل حمل و نقل محل بحث است. برخی از کارشناسان به افزایش تردد کانتینرها و این واقعیت که تعداد بیشتری از مردم به صورت آنلاین خرید می کنند ، اشاره می کنند. منتقدان بایدن به برنامه محرک COVID-19 اشاره می کنند ، که منجر به گسترش و کمبود نیروی کار می شود ، جایی که کارفرمایان سطح شکست را می بینند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *