بهترین مکمل برای چاقی و کاهش وزن

بهترین مکمل برای چاقی و کاهش وزن


مصرف غذا در طول روز ، در بسیاری از موارد ، تمام مواد مغذی مورد نیاز بدن ما را تأمین نمی کند. به همین دلیل است که گاهی اوقات ما باید مکمل هایی بخوریم تا علاوه بر رژیم غذایی روزانه ، مواد مغذی را به بدن خود برسانیم. مکمل های غذایی کپسول هایی هستند که می توانند حاوی ویتامین ها ، اسیدهای آمینه و سایر مواد معدنی و آنزیم ها باشند. مکمل های غذایی همچنین می توانند به ما در کاهش میزان عدس یا کاهش میزان خوردن عدس با سوزاندن غذای بیشتر یا دادن انرژی بیشتر کمک کنند.

نکته مهم در مورد مکمل ها اثرات و نیازهای آنها است. در مجله پزشکی اپل ، انواع چاقی و مکمل های غذایی را مرور خواهیم کرد.

انواع غذاها با کاهش غلاف و کاهش غلاف

به طور کلی ، مکمل چاقی و کاهش غلاف را می توان بسته به ترکیب آن به دو گروه تقسیم کرد. برخی مکمل ها پروتئین مورد نیاز بدن شما را تامین می کنند و می توانند به شما در داشتن غلاف بیشتر کمک کنند. این مکمل ها مکمل های چربی هستند که می توانند عملکرد بدن شما را با کمک به روند عضله سازی بهبود بخشند. در واقع این پروتئین ها عوارض جانبی چاقی هستند.

مکمل پروتئین

پروتئین برای رشد بدن ، تقویت سیستم ایمنی و بهبود متابولیسم بدن بسیار مهم است. بنابراین دریافت پروتئین به ویژه برای افرادی که پروتئین مورد نیاز خود را از طریق گوشت دریافت نمی کنند بسیار مهم است. به همین دلیل است که بسیاری از ورزشکاران و افرادی که می خواهند آب میوه خود را افزایش دهند یا بدن خود را بهبود ببخشند ، از مکمل های پروتئینی استفاده می کنند.

مکمل های چاقی و کاهش وزن

مزایای مکمل های پروتئینی

مکمل های پروتئینی زیادی وجود دارد که می تواند به تامین نیازهای پروتئینی کل بدن کمک کند. اسیدهای آمینه ای که پروتئین ها را تشکیل می دهند ، تأثیر عمیقی بر سطح پروتئین بدن شما دارند. بدن برای ساخت هورمون ها و سایر مواد شیمیایی به پروتئین نیاز دارد.

  • مکمل های پروتئینی به شما کمک می کند احساس سیری کنید و از پرخوری جلوگیری کنید ، بنابراین می توانند به شما در کنترل غلاف خود کمک کنند.
  • با توجه به تحقیقات زیادی که در مورد اثرات مکمل های پروتئینی انجام شده است ، می توان گفت که مکمل های پروتئینی برای عضله سازی بسیار مفید هستند.
  • مکمل پروتئین بعد از تمرین می تواند روند بهبود عضلات را تسریع کند.

بسیاری از مکمل های پروتئینی مانند آب پنیر و کازئین می توانند نوع آمینو اسیدها یا پروتئین های مورد نیاز بدن شما را تامین کنند. مکمل های پروتئینی در دسته مکمل های استاندارد کاهش وزن قرار می گیرند و معمولاً برای کسانی که می خواهند آب میوه خود را افزایش دهند توصیه می شود. این مکمل ها در دسته های مختلفی قرار می گیرند که برخی از آنها را بررسی می کنیم.

همچنین بخوانید: عامل مناسب برای قند – اریتریتول

پروتئین او

در واقع ، پروتئین او یکی از دو پروتئینی است که در شیر گاو یافت می شود. این می تواند مهمترین پروتئین با نه اسید آمینه ضروری برای عضله سازی در بدن باشد. پروتئین وی در سه دسته تولید می شود که باید یکی از آنها را انتخاب کنید. انتخاب های شما باید بر اساس میزان لاکتوز و پروتئین مورد نیاز شما باشد. این پروتئین با تسریع و بهبود عضله سازی می تواند به شما در دریافت غلاف کمک کند.

کراتین

این مکمل پروتئینی می تواند به افزایش حجم ماهیچه ها کمک کند. مصرف کراتین در هفته اول باید بیشتر باشد تا روند بارگذاری عضلات را تسریع کند. پس از نیم هفته می توان میزان مصرف کراتین را تا یک چهارم کاهش داد.

گینر

گینرها همچنین مکمل افزایش وزن بدون عوارض جانبی هستند. گینرها دارای کربوهیدرات ، انرژی و پروتئین زیادی هستند و برای افرادی طراحی شده است که اشتهای زیادی ندارند اما تمایل به افزایش مقدار غلاف دارند. گینرها می توانند تأثیرات مثبت زیادی بر روند افزایش وزن داشته باشند.

مکمل های چاقی بدون عوارض جانبی

پروتئین می تواند روند چاقی را تسریع کند و مکمل پروتئین امن ترین و بهترین راه برای جبران کمبود پروتئین در بدن است. به همین دلیل است که می توان گفت مکمل های پروتئینی در دسته مکمل های چاق بدون عوارض جانبی قرار می گیرند. البته ، نباید زیاد پروتئین بخورید زیرا می تواند به کلیه ها آسیب برساند.

استفاده از مکمل های استاندارد برای زنان بی خطر است و می تواند غلاف ها را تا حد زیادی افزایش دهد. بسیاری از مردان از تستوسترون برای عضله سازی و افزایش انزال استفاده می کنند که برای زنان توصیه نمی شود. در واقع می توان گفت عوارض جانبی زیادی روی بدن خانم ها دارد و نمی توان آن را بدون عوارض جانبی به عنوان مکمل چاقی در نظر گرفت.

مکمل چاقی و چاقی

غلاف ها

بسیاری از شرکت های دارویی و غذایی در تولید داروهای ضد چاقی نقش دارند. قرص های چاقی مورد تأیید وزارت بهداشت نیستند و سازمان غذا و دارو مسئول کنترل این مکمل ها است. علاوه بر اطمینان از تأیید قرص های جلوگیری از بارداری چاق توسط سازمان غذا و دارو در زمان انتخاب ، باید اطلاعات کافی در مورد مواد تشکیل دهنده این قرص ها بدست آورید. در حال حاضر لیستی از داروهای چاق مورد تأیید وزارت بهداشت وجود ندارد ، بنابراین باید از طریق داروخانه در مورد داروهای چاقی مورد تأیید سازمان غذا و دارو اطلاعات کسب کنید. سازمان غذا و دارو لیستی از داروهای ضد بارداری و مکمل های خوراکی تأیید شده را منتشر کرده است که از طریق آنها می توانید قرص های مورد علاقه خود را بررسی کنید.

نکته مهم دیگر در مورد خرید مکمل ها این است که مطمئن شوید این مکمل ها برای جنسیت شما ساخته شده اند. مکمل های چاقی برای زنان از مواد مختلفی تشکیل شده است که در صورت عدم توجه به این مشکل می تواند آسیب جدی به بدن شما برساند.

مکمل های چاقی با عوارض جانبی؟

اکثر مکمل های غذایی حاوی پروتئین و کربوهیدرات هستند و خوردن مقادیر مشخصی ممکن است برای بدن شما مضر نباشد ، اما خوردن بیش از حد این محصولات می تواند صدمات جدی به بدن شما وارد کند. به همین دلیل توصیه می شود این مکمل ها را با راهنمایی متخصص تغذیه مصرف کنید.

انواع مکمل های غذایی

مکمل های غذایی با توجه به مشکل شما طبقه بندی می شوند. مکمل های غذایی بدون عوارض جانبی نیستند و در واقع می توان آنها را به دو دسته کلی تقسیم کرد: اشتهاآور و هضم را تقویت می کند. توصیه می شود ابتدا قبل از مصرف مکمل غلاف به طور کامل بررسی کنید تا دلیل افزایش غلاف خود را بیابید.

مکمل های غذایی بدون عوارض جانبی می توانند یک درمان گیاهی باشند ، اما این واقعیت که مکمل های غذایی مکمل گیاهی هستند ، تضمین نمی کند که عوارض جانبی نداشته باشند. می توانید مطمئن باشید که مکمل غذایی مورد نیاز شما توسط وزارت غذا و دارو تأیید شده است.

همچنین بخوانید: آیا ال کارنیتین چربی سوز است؟ با تکنیک های فعلی مشتق از ال کارنیتین (دریافت ، دریافت) آشنا شوید

مکمل ها باعث کاهش پودر می شوند

این مکمل ها معمولاً توصیه می شود که توسط یک مربی یا متخصص تغذیه با غذا مخلوط شوند تا روند کاهش غلاف را تسهیل و سرعت بخشند. می توانید یک مکمل پودر کوچک از داروخانه تهیه کنید و از داروخانه داروخانه خود درخواست مکمل و تأیید کنید. توجه داشته باشید که قوی ترین مکمل غلاف ممکن است عوارض جانبی زیادی برای بدن شما داشته باشد یا فقط تحت راهنمایی متخصص تغذیه توصیه می شود. بنابراین ، قبل از شروع مصرف هرگونه مکمل ، ابتدا به متخصص تغذیه مراجعه کنید.

اخرین حرف

رژیم غذایی و مکمل های کاهش وزن برای همه توصیه نمی شود. این مکمل ها در بسیاری از موارد استاندارد نیستند و ممکن است اثرات جبران ناپذیری بر بدن شما داشته باشند. اولین قدم ، با مراجعه به شما و انجام آزمایش ، این است که مطمئن شوید بیماری خاصی ندارید و سپس تحت نظر متخصص تغذیه از داروهای ملین و کاهش وزن استفاده کنید.

https://www.medicalnewstoday.com/articles/323093#how-to-use

https://www.karger.com/Article/Abstract/448665

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *