به چالش کشیدن هر روز همه شما را نجات می دهد

به چالش کشیدن هر روز همه شما را نجات می دهد


“ما وقتی کارها آسان است رشد نمی کنیم. وقتی با چالش هایی روبرو می شویم رشد می کنیم.” – اسد میا

اکتبر مبارک! سرانجام در حال احساس پاییزی هستیم که هوا سرد می شود و ادویه به پایین سرازیر می شود. همچنین زمانی از سال است که بیش از حد معمول مشغول کار هستیم و می توانیم تمرکز خود را بر روی اهدافمان از دست بدهیم. این یک فرصت عالی برای وارد کردن چالش های ورزش به زندگی شما برای حفظ تناسب اندام و فرم خوب است.

قدرت خود را به چالش بکشید

چالش ورزش آنلاین فراتر از یک روند گذرا است. آنها با ایجاد قوانین و شروع کار در مسیر درست برای هر روال عادی مفید هستند. اگر به دنبال مخلوط کردن همه چیز ، جمع شدن ، شروع کار جدید یا بازگشت به اهداف خود هستید ، چالش تناسب اندام بهترین مکان برای شروع است.

مزایای چالش ورزش:

  1. به مسئولیت پذیری شما کمک می کند
  2. ایجاد انگیزه با شروع و پایان روشن
  3. با اتمام کار اعتماد به نفس ایجاد کنید (شما فقط اهداف را از بین بردید!)
  4. درب مناسب برای فعالیت بیشتر
  5. یک ساختار ارائه دهید تا دقیقاً بدانید چه کار می کنید
  6. عادات خوبی مانند پیگیری پیشرفت ، پشتکار و موارد دیگر را ایجاد کنید!

به چالش ما بپیوندید

در این ماه ما چالش های تناسب اندام خود را برای شما آورده ایم تا به موفقیت شما کمک کنیم. این لباس ها را به مدت نیم ماه هر روز امتحان کنید تا گرم شوید و تغییرات مثبتی را که در فعالیت های شما ایجاد می کنند مشاهده کنید!

چالش SQUAT

نکته: اجازه ندهید زانوها از پای شما عبور کنند!

اسکوات گسترده

پشت پای خود بنشینید و آن غنیمت را کار کنید! موسیقی را شروع کرده و در حالی که در حالت نشسته استراحت می کنید به طرف هر طرف حرکت کنید. این کار را در کنار هم انجام دهید.

چمباتمه زدن معمولی

در وسط بنشینید و پاها را از باسن خود دور کنید. پشت پاشنه پا بنشینید و کشش را احساس کنید.

2 عادی

اسکوات پرش

از حالت عادی نشسته ، از بازوها برای تحریک و پریدن از روی زمین استفاده کنید. سعی کنید خاک را به آرامی به پای خود بیاورید. 4 بار پرش کنید.

3 JumpSquat

برنامه ریزی چالش برانگیز

تخته

از موقعیت بشقاب شروع کنید. قسمت مرکزی بدن خود را با مچ ، آرنج و شانه ها درگیر کرده و کفش های خود را روی پشت خود قرار دهید.

4 تخته

چمباتمه زدن

به آرامی دست خود را به ساق پای خود فشار دهید. زانوها را تا آنجا که ممکن است بدون لمس کردن به زمین نزدیک کنید.

5 خرس اسکوات

زانو تا تخته آرنج

از آنجا اسکوات به پهلو به داخل دست خود فشار دهید و زانوی چپ خود را به آرنج چپ خود بیاورید. این کار را با عقب راندن به سنجاب خرس تکرار کنید و با آوردن یک زانو به آرنج دیگر ، پاها را عوض کنید. این کار را دوبار از طریق هر پا انجام دهید ، آرنج را یک بار در هر طرف لمس کنید.

6 زانو (KneeToElbow)

تخته شانه

به موقعیت تخته خود بازگردید. یک دست خود را از زمین بلند کرده و شانه مخالف را لمس کنید. این کار را 4 بار ، دو بار در هر طرف انجام دهید.

7 PlankShoulderTap

چالش کامل است

اکنون که مزایای یک چالش تمرین را می دانید و چند چیز در کوله پشتی خود برای انجام کار دارید ، بیرون بروید و دستیابی به برخی از اهداف را شروع کنید. اگر س questionsالی دارید یا برای چالش خود به شریک نیاز دارید ، لطفاً به ما اطلاع دهید. ما می خواهیم به شما کمک کنیم و موفقیت شما را ببینیم. چالش را از اینجا شروع کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *