تامین اجتماعی مزایای افزایش تورم بازنشستگان را افزایش می دهد

تامین اجتماعی مزایای افزایش تورم بازنشستگان را افزایش می دهد


اداره تامین اجتماعی بزرگترین مزایا را برای بازنشستگان در 40 سال گذشته صادر می کند ، در حالی که پایه مالیات کارگران را تقریباً 3 درصد افزایش می دهد تا تورم در زمان بایدن افزایش یابد.

برای محاسبه تورم از سه ماهه سوم سال 2020 تا سه ماهه سوم سال جاری ، SSA روز چهارشنبه از مالیات حقوق و دستمزد برای تامین اجتماعی در سال جاری رونمایی کرد که 2.9 درصد افزایش می یابد و نرخ مالیات را برای کارکنان و کارفرمایان 6.2 درصد نگه می دارد. هر یک.

پیش از این ، پایه دستمزد مشمول مالیات 142،800 دلار تعیین شده بود. در حال حاضر با افزایش ، 147000 دلار اول باید 6.2 درصد از درآمد خود را تامین کنند. این مبلغ 9114.00 دلار به برنامه های تأمین اجتماعی (OASDI) در سال 2022 از کارکنان و به همان میزان از کارفرمایان آنها منتقل می شود.

افراد مشاغل آزاد ملزم به پرداخت مالیات 12.4، یا 18،228 دلار هستند.

طبق گزارش فوربس ، این فشار ، که بر 12 میلیون کارگر پردرآمد تأثیر می گذارد ، بزرگترین مزیت برای بازنشستگان از سال 1982 است که 7.4 درصد افزایش یافته است.

تعدیل هزینه های زندگی (COLA) برای دریافت های تامین اجتماعی تا سال 2022 5.9 درصد افزایش می یابد. این تعداد تا سال 2021 تنها 1.3 درصد افزایش می یابد. این به طور متوسط ​​حدود 92 دلار برای هر نفر در ماه افزایش می یابد و مجموع آن را به 1657 دلار می رساند. به زوج های بازنشسته ماهانه 154 دلار افزایش خواهند داشت.

تنها افزایش در سالهای اخیر در سال 2009 بود ، جایی که دریافت کنندگان 5.8 increase افزایش را مشاهده کردند.

پیشتر ، رئیس جمهور جو بایدن مدعی شده بود که تورم یکی از عوارض جانبی اقتصاد در حال بهبود از این همه گیری است.
AP
تصویری از اسکناس صد دلاری با کارت تأمین اجتماعی.
تأمین اجتماعی از سال 1982 بیشترین سود را خواهد برد.
گتی ایماژ / iStockphoto

SSA همچنین نحوه تأثیر این افزایش بر بازنشستگان ، مانند مادران بدهکار ، بیوه زنان و معلولان را مشخص می کند.

حق بیمه بخش B و قسمت D Medicare ، که ممکن است در سالهای آینده افزایش یابد ، سود کلی بازنشستگان را کاهش می دهد ، با این حال ، میزان رسمی Medicare هنوز اعلام نشده است. بازنشستگان می توانند در دسامبر انتظار چنین چیزهایی را داشته باشند. هر دو طرح به طور خودکار از چک تأمین اجتماعی کسر می شوند.

از کارگران اجتماعی زیر سن بازنشستگی کامل به ازای هر 1 دلار درآمد بیش از 1630 دلار در ماه (یا 19،560 دلار در سال) 1 دلار کسر می شود. هنگامی که دریافت کنندگان به سن 66 سال و دو ماه می رسند (برای متولدین سال 1955) ، دیگر مجازات نخواهند داشت.

SSA قرار است صندوق اعتماد خود را تا سال 2033 کاهش دهد. کمیته مسئول بودجه دولت هشدار داده است که دولت در سال آینده به دلیل افزایش هزینه های زندگی کمبود منابع مالی خواهد داشت.

برخی شیوع کووید -19 و کمبود ناشی از آن را کاهش درآمد حقوق و دستمزد و تسریع نرخ رو به وخامت صندوق های تامین اجتماعی عنوان کرده اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *