تمریناتی که می توانید با سگ خود انجام دهید | تناسب اندام کندی


سگها به اندازه شما ورزش را دوست دارند ، و به خصوص برای صاحبان حیوانات خانگی با نژادهای فعال ، یافتن تمرینی که شما و توله سگتان از آن لذت می برید می تواند هر دوی شما را به هم نزدیک کند و به شما کمک کند سبک زندگی سالم تری داشته باشید! حتی اگر سگی ندارید که دوست دارد بدود ، مسابقه دهد یا بازی های سرگرمی انجام دهد ، تمرینات جدی دیگری نیز وجود دارد که می توانید با سگ خود انجام دهید.

یوگا داگی

بله ، یوگای داگی یک داستان است! این بهترین کار برای سگ های آموزش دیده است و فیلم های آنلاین زیادی وجود دارد که می تواند به شما و سگ شما کمک کند تا انعطاف پذیر و چابک بمانید. اگر سگ شما دارای مفصل ران بدی است – می توانید برخی از درمان های فیزیکی بی اثر را در دستگاه سگ روزانه خود قرار دهید.

پیاده روی و پیاده روی در امتداد جاده

اگر در نزدیکی پیاده رو در فضای باز زندگی می کنید ، سگ بیاورید! هم می توانید مکانهایی را برای دویدن یا پیاده روی کاوش کنید و هم ورزشهای خوبی را انجام دهید. با این حال ، فراموش نکنید که مقداری آب برای هر دوی شما بیاورید – پیاده روی و دویدن می تواند خسته کننده تر از پیاده روی های معمولی باشد.

تنیس

بازی تنیس در حال حرکت بسیار سرگرم کننده است و اگر سگی دارید که دوست دارد آن را برداشته و دوباره بیاورد ، می توانید خدمات خود را ارتقا دهید. و به سگ خود کمک کنید تا کنار بیاید و ورزش کند! مطمئن شوید مکانی که انتخاب می کنید سگ پسند باشد یا در مواقعی بدون قله به آنجا بروید.

آموزش چرخه آموزش در پیاده روی روزانه شما

همانطور که با سگ خود قدم می زنید ، می توانید تمریناتی را که شامل آب رسانی نیز هستند ، ترکیب کنید. هر پنج تا پنج دقیقه توقف کنید تا 15 بار چمباتمه بزنید ، یا دوش بگیرید و دستان خود را بالا ببرید و به سگ خود بروید. تمرینات متفاوت و با کاربری آسان با وزنه که شامل تمرینات مقاومتی است و با گرم شدن بدن از راه رفتن ، ممکن است این تمرینات را برای شما راحت تر انجام دهید.

شنا كردن

اگر در نزدیکی دریاچه یا استخر دوستدار حیوانات خانگی زندگی می کنید ، ممکن است سگ شما عاشق شنا با شما باشد! با این حال ، همه سگها شنا بلد نیستند – با دامپزشک خود مشورت کنید تا مطمئن شوید که نژادی دوستدار آب دارید و قبل از اینکه آنها را به استخر یا دریاچه ببرید ، ببینید چه نوع آموزش هایی نیاز دارد.

Ultimate Frisbee یا زمین گلف

اگر شما یا سگتان به تنیس روی نمی آورید ، خانواده و نوه های خود را به بازی شطرنج ببرید. حتی سگهای کوچک یا فعال می توانند از هوای تازه بیرون لذت ببرند و وقت خود را با هم بگذرانند.

یک گزینه دیگر برای ورزش

برای لذت بردن از یک تمرین عالی لازم نیست سرگرم شوید. اگر جنبه های اجتماعی ورزش را دوست دارید ، سعی کنید یکی از کلاس های کیک بوکسینگ ما را در کامدن یا ZUMBA® در South Jersey بگذرانید. کندی تناسب اندام دارای یک تقویم کامل از کلاس های تمرین گروهی است و ما همیشه از دیدن شما هیجان زده بودیم! آنچه را که در سایت خود داریم بررسی کنید-یا فقط برای تمرینات تک نفره با مربی شخصی به باشگاه بدنسازی ما سر بزنید!



دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *