جزء اصلی آشپزخانه سالم – تمرین کندی


اگر کارفرمای شما به شما این فرصت را می دهد که در یکی از برنامه های سلامت شرکت ما در Mt. لورل ، نیوجرسی ، شاید برای شما این سوال پیش آمده باشد که چگونه می توان شروع به ایجاد یک سبک زندگی سالم کرد. به هر حال ، ممکن است در گذشته رژیم های غذایی را با موفقیت های متفاوت امتحان کرده باشید ، یا به تنهایی به تمرینات با وزنه یا تمرینات قلبی تکیه زده باشید تا به اهداف تناسب اندام خود برسید.

شروع یک شیوه زندگی سالم برای همه متفاوت است ، اما اغلب به این معنی است که رژیم غذایی مغذی تری برای رژیم روزانه خود ایجاد کنید. در اینجا اگر می خواهید یک سبک زندگی سالم را شروع کنید ، برخی از بهترین مواردی را که باید در حمام خود رعایت کنید آورده شده است.

لوبیا و نمک از عدس

لوبیا و حبوبات یک منبع عالی از غذا و پروتئین بدون افزودن چربی های ناسالم یا مواد مضر هستند ، هر آنچه برای غذای شما مضر است. آنها اغلب می توانند گوشت را در تاکو ، سوپ یا حتی سالاد جایگزین کنند تا پروتئین بیشتری به آن داده شود.

علاوه بر ذخیره لوبیا و حبوبات خشک در دست ، باید کنسرو لوبیا را در سینی نان خود قرار دهید تا زمان لازم برای پخت غذاهای سالم در روزهای هفته کاهش یابد.

غلات کامل

رژیم غذایی سالم نیاز به کمک کربوهیدرات های خاص دارد. کربوهیدراتهای پیچیده مانند غلات سبوس دار ، حبوبات ، جو دوسر ، جو دوسر ، بلغور جو دوسر ، و بیشتر ، منبع عالی انرژی را برای بدن شما فراهم می کند ، زیرا با سرعت کمتری نسبت به جایگزین ها هضم می شوند. اگر زمان لازم برای تهیه نیشکر را دارید ، برنج قهوه ای نیز می تواند یک انتخاب خوب برای رژیم غذایی سالم باشد.

گزینه های یخچال و فریزر

متخصصان تغذیه چند مورد را با ماندگاری طولانی تر در دست می گذارند ، حتی اگر به یخچال نیشکر نیاز داشته باشند. به عنوان مثال ، تخم مرغ و شیر اغلب می توانند چند هفته بدون فساد در یخچال نگهداری شوند و منبع عالی پروتئین و سایر مواد مغذی عالی هستند که به سیر نگه داشتن شما در طول روز کمک می کند.

در طرف یخ زده ، می خواهید مطمئن شوید که همیشه سبزیجات در فریزر وجود دارد که می توانید در زمان اطلاع رسانی آنها را بیرون بیاورید. در حالی که میوه ها ، سبزیجات و سبزیجات تازه اغلب منجمد می شوند – به خاطر طعم و مزه یا چیزهای دیگر – سبزیجات منجمد را می توان به سرعت پخت یا سرخ کرد ، بنابراین اگر می خواهید غذای سالم بپزید ، باید از آنها استفاده کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد غذاهای اصلی رستوران که باید در دست داشته باشید ، یا برای بحث در مورد برنامه سلامت شرکت های موجود در ساوت جرسی ، همین امروز با ما تماس بگیرید!دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *