جسیکا هرتز وکیل سابق فیس بوک از سمت دبیرکل بایدن کناره گیری کرد

جسیکا هرتز وکیل سابق فیس بوک از سمت دبیرکل بایدن کناره گیری کرد


بر اساس یک گزارش جدید ، جسیکا هرتز ، وکیل سابق فیس بوک از سمت قدرتمند خود به عنوان منشی کارکنان کاخ سفید کناره گیری می کند.

روزنامه پولیتیکو روز سه شنبه گزارش داد که هرتز “طی چند روز آینده” را ترک می کند. مشخص نیست که چرا او این پست را ترک کرد ، که بیشتر اسنادی را که به میز رئیس جمهور رسید ، کنترل می کند.

هرتز بیش از دو سال در DC به عنوان مشاور عمومی فیس بوک در زمینه مقررات نظارتی کار کرد – در ژوئن 2020 به عنوان مشاور عمومی در تیم انتقالی بایدن رفت.

پیش از این ، وی از سال 2012 تا 2014 وکیل دفتر معاون رئیس جمهور بوده است.

دبیرخانه می توانست قوی ترین باشد ، اما هرتز به ندرت سابقه عمومی کمتری پیدا کرد و از آن استفاده کرد.

کاخ سفید به درخواست اظهار نظر از سوی پست پاسخی نداد.

جسیکا هرتز همچنین به عنوان مشاور عمومی فیس بوک در پایتخت کار می کند.
عکاس دوپونت

این خروج بلافاصله پس از آن رخ می دهد که خود خبرنگار فیس بوک ، مدیر سابق محصول ، فرانسیس هاوگن ، هفته گذشته در کنگره سخنرانی کرد و شرکت را متهم کرد که از سلامت روانی کاربران ، از جمله کودکان استفاده می کند.

جمهوری خواهان از سال گذشته پس از سانسور گزارش فیس بوک و توئیتر در پست هشدار هانتر بایدن که پیوند نامزد ریاست جمهوری از دموکرات ها را به روابط تجاری پسرش در چین و اوکراین متصل می کند ، از سال گذشته به دنبال اصلاح قانون برای رسانه های اجتماعی هستند.

منشیان سابق کاخ سفید شامل برت کاوانا ، قاضی دیوان عالی و هریت میرس ، منتخب قاضی دیوان عالی ، هستند که هر دو قبلاً به عنوان رئیس جمهور جورج دبلیو بوش خدمت کرده بودند.

راب پورتر ، یکی از رئیس ستاد دونالد ترامپ ، در سال 2018 پس از آنکه دو همسرش او را متهم به بدرفتاری کردند ، اخراج شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *