دلیل افزایش وزن شرکت کنندگان در مسابقه “بزرگترین بازنده” بیشتر به این دلیل است “ژنتیک بد” یا نه؟ : تغذیه


من این قسمت از ویدیو را که در حال تماشای آن هستم تماشا کرده ام. ادعا می کنند افرادی که واقعاً چاق هستند آنها به دلیل عوامل ژنتیکی تمایل به زمان بیشتری دارند. برای من صادقانه بگویم ، حتی اگر به نظر می رسد قابل قبول است. اما به نظر می رسد واقعاً تلخ و بدبینانه است. حتی اگر بخواهید به دلیل بدبینانه بودن این اطلاعات به این اطلاعات شک کنید ، بسیار مغرضانه است. بنابراین مطمئن نبودم چه چیزی را باید باور کنم.

من می خواهم استدلال های این مرد را بهتر درک کنم. بنابراین با یک پست مرتبط در Reddit روبرو شدم که می گوید “ژن FTO” منجر به “سطوح بالاتر گرلین” می شود ، که گرگ دوکت (مرد در ویدیو) علت آن را گفته است. افرادی که احساس گرسنگی می کنند

ادامه من برخی اطلاعات ناامیدکننده در مورد اینکه چگونه مطالعات دوگانه “ثابت می کند” واریانس BMI به نوعی ژنتیکی است ، پیدا می کنم. (اما چگونه می تواند درست باشد اگر “کالری در کالری خارج” نیز صادق است. منظور من این است که آیا این تحقیق است؟ فقط باید گفت برخی از مردم گرسنه بودن را بیشتر از دیگران دوست دارند. یا اینکه می گویند برخی از افراد اساساً “از نظر ژنتیکی” به BMI خاصی اختصاص داده شده اند؟) “نتایج حاصل از مطالعات زوجین نشان می دهد که عوامل ژنتیکی 50 تا 90 درصد تغییرات BMI را توضیح می دهند.” این به چه معناست؟ وقتی تنوع BMI “90” “ژنتیکی باشد ، جهان چگونه خواهد بود؟ من فقط معنی آن را نمی فهمم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *