راهنمای منابع اختلال خوردن


بر اساس دانشکده بهداشت عمومی هاروارد TH Chan ، 9 درصد از جمعیت ایالات متحده یا تقریباً 28.8 میلیون نفر در طول زندگی خود دچار اختلالات خوردن می شوند.

اگرچه این عدد در حال حاضر یک عدد ترسناک است. اما فقط بیماریهای قابل تشخیص مانند پرخوری عصبی ، بی اشتهایی عصبی یا اختلال پرخوری را شامل می شود.

وقتی غذای نامنظم را وارد گفتگو می کنید رفتارهای منفی که اغلب نشان دهنده پیش زمینه اختلالات خوردن است اعداد بالا رفت.

نظرسنجی توسط خودم این مجله وابسته به دانشگاه کارولینای شمالی در چاپل هیل است. پیشنهاد شده است که 65 درصد از زنان آمریکایی بین 25 تا 45 سال گزارش می دهند که رفتارهای غذایی نامنظمی دارند.

از نظرسنجی ، این بدان معناست که آنها “از افکار ، احساسات یا رفتارهای ناسالم مربوط به رژیم غذایی یا بدن آنها حمایت کنید.”

باز هم ، این رفتارهای بی نظم اغلب منجر به اختلالات پیشرونده در خوردن می شود. هنگام در نظر گرفتن نتایج احتمالی نباید از آن غافل شد.

ناتالی ولش ، مدیر تغذیه Beachbody ناتالی ولش ، MS ، RDN می گوید: “اختلالات خوردن بسیار خطرناک است زیرا می تواند بر تمام سیستم بدن تأثیر بگذارد و ذهن و بدن را از بین ببرد.” رژیم غذایی طبیعی همه چیز از سیستم قلبی عروقی. به سیستم غدد درون ریز. “

زن در غروب آفتاب از پنجره نگاه می کند.

بیش از هر بیماری روانی دیگر افراد بر اثر اختلالات خوردن جان خود را از دست می دهند و سالانه 10200 نفر به دلیل اختلالات خوردن جان خود را از دست می دهند. بر اساس گزارش هاروارد

برخی از علائم جسمی که ممکن است فرد مبتلا به اختلال خوردن باشد ، شامل نوسانات وزن است. عادات نامنظم روده ، غش و تغییرات پوست یا مو.

علائم رفتاری شامل مشغله در مورد وزن ، کالری یا کربوهیدرات است. از نظر اهمیت نسبت به سایر فعالیتها مشغول اندازه یا شکل بدن هستید محدودیت های شدید رژیم غذایی یا کناره گیری از فعالیت های اجتماعی مربوط به غذا

ورزش بیش از حد می تواند رفتاری مربوط به اختلالات خوردن باشد.

برای لیست کامل تر لطفاً این مقاله کلینیک کلیولند را بخوانید.

علاوه بر این ، اگر شما یا کسی که دوستش دارید این رفتارها را از خود نشان می دهد لطفاً به پزشک متخصص اطلاع دهید.

در Beachbody ، هدف ما این است که به مردم کمک کنیم زندگی سالم تر و پربارتری داشته باشند.

ما شما را تشویق می کنیم که روی غذاهای مغذی و ورزش منظم تمرکز کنید و بله ، ما می خواهیم شما نسبت به فردی که در آینه می بینید احساس خوبی داشته باشید.

ما تمام تلاش خود را می کنیم تا به شما در دستیابی ایمن و پایدار به اهداف خود کمک کنیم. بنابراین اگر متوجه شدید که شما یا فردی که به او اهمیت می دهید علائم رابطه ناسالم با بدن ، رژیم غذایی یا ورزش خود را نشان می دهد. در اینجا برخی منابع وجود دارد. امیدواریم کمک کنیم

انجمن ملی اختلالات خوردن (NEDA)

اگر اطلاعات بیشتری در مورد اختلالات خوردن می خواهید ممکن است با وب سایت انجمن ملی اختلالات خوردن (NEDA) شروع کنید.

اطلاعات کلی را خواهید یافت ابزار غربالگری و پشتیبانی رایگان یا کم هزینه در اینجا.

“این محل خوبی برای شروع است. اگر احساس نمی کنید اشتباه می کنید اما شما احساس می کنید که رابطه خوبی با غذا وجود ندارد. “کریستا مگوایر ، مدیر تغذیه در Beachbody، RD، CSSD می گوید. شما منبعی برای کشف و شکل دادن به موقعیت خود هستید. “

“همچنین ، اگر دوست یا عزیزی دارید که نگران است شما می توانید از این منبع برای چاپ اسناد برای نشان دادن آنها استفاده کنید. “Maguire افزود.

موسسه تغذیه و رژیم درمانی

یافتن گروه مناسب از متخصصان برای کمک به شما – که به آنها تیم های بین رشته ای گفته می شود – مهم است.

ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی شما می تواند به شما در تعیین مشاوره یا درمان کمک کند.

با استفاده از آن می توانید یک متخصص تغذیه (RD) معتبر پیدا کنید موسسه تغذیه و رژیم درمانی ابزار “جستجوی متخصصان”

پس از وارد کردن کد پستی خود حتماً روی منوی کشویی “Extras” کلیک کرده و “اختلالات خوردن” را انتخاب کنید.

مدارک معتبری مانند متخصص اختلالات خوردن (CEDS) یا اختلالات خوردن مجاز در رژیم درمانی (CEDRD) تضمین می کند که فرد متخصص در این زمینه است. اما لازم نیست جستجوی خود را محدود کنید.

بسیاری از RD های فاقد این مدرک هنوز در این زمینه آموزش دیده اند.

ولش می گوید: “من می گویم که یافتن یک متخصص تغذیه متخصص در زمینه اختلالات خوردن و همکاری فردی با آنها م theثرترین مکان برای شروع است.” درمان و مراقبت با پزشک مراقبت های اولیه بهترین راه است. برای درمان ”

مگوایر افزود: “علایق شخصی مهم هستند زیرا همه افراد منحصر به فرد هستند.” “این منبع می تواند به شما کمک کند فردی را پیدا کنید که با محرک ها یا مشکلات خاص شما برخورد کند.”

انجمن ملی بی اشتهایی عصبی و اختلالات مرتبط (ANAD).

اگر به دنبال حمایت برای جمعیت خاصی (LGBTQ+، سالمندان ، اعضای بزرگتر و غیره) هستید. انجمن ملی بی اشتهایی عصبی و اختلالات مرتبط (ANAD). این وب سایت دارای گروه های مختلف پشتیبانی می باشد.

ولچ توضیح می دهد که داشتن احساس اجتماع می تواند تا حد زیادی از کسانی که از اختلال خوردن رنج می برند حمایت کند.

او می افزاید: “دور هم جمع شدن و به اشتراک گذاشتن داستان ها ، نبردها ، پیروزی ها و غیره با دیگران که تجربه های مشابه شما را دارند می تواند دلگرم کننده باشد.”

گزارش بازیابی

برنامه گزارش بازیابی این همراه ایده آل برای سفر بهبودی شما است.

داشتن سابقه غذا برنامه های غذایی ، ایده ها ، استراتژی های مقابله ، نمودارها و سایر ابزارها. این می تواند به عنوان یک خودیاری یا یک ابزار ارتباطی در هنگام قرار ملاقات برای گفتگو با تیم درمانی شما عمل کند.

به عنوان مثال ، متخصص تغذیه می تواند موارد غذایی شما را مرور کرده و پیشنهاداتی ارائه دهد ، یا روانشناس شما می تواند یادداشت هایی را از آخرین جلسات شما به اشتراک بگذارد.

مگوایر می گوید: “اگر با یک درمانگر یا RD ملاقات کنید ، آنها می توانند از طریق این مرکز با شما ارتباط برقرار کنند.” “کل تیم درمانی شما می تواند از آن برای مدیریت مسیر بهبود استفاده کند.”

امید به اختلال خوردن

در نهایت ، اگر این منابع با شما صحبت نمی کنند ، امید به اختلال خوردن این وب سایت فهرست جامع تری از منابع پشتیبانی از اختلالات خوردن را ارائه می دهد.

بهبودی از یک اختلال خوردن یا تغییر یک اختلال خوردن یک چالش است که لازم نیست به تنهایی انجام شود. و بهبود واقعی نیاز به تلاش تیمی دارد.

اگر شما یا کسی که به او اهمیت می دهید مشکلی داشته باشید. در عوض ، منابعی را در این لیست پیدا کنید که با شما صحبت می کند و ارائه دهنده خدمات درمانی خود را وارد گفتگو می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *