رویدادهای دویدن مجازی ، پیاده روی و دویدن ، راهی عالی برای نزدیک ماندن و ارتباط است!


زنان از مانیتورهای بهداشتی استفاده می کنند و از آنها استفاده می کنند

سال 2020 برای همه ما یک چالش است. مدارس ، کالج ها ، دانشگاه ها و مشاغل همه تحت تأثیر شیوع کووید -19 قرار گرفته اند. باشگاه های بهداشتی تجاری ، برنامه های سلامت شرکت ها ، برنامه های تناسب اندام مبتنی بر جامعه و مراکز تناسب اندام پزشکی درهای خود را برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا بسته اند. اما کسانی که به ورزش اختصاص داده اند راهی برای سالم ماندن و ادامه برنامه ورزشی خود یافته اند. اکنون که فصل تعطیلات در راه است ، بیایید خلاق باشیم و فعال بمانیم! دوستان و خانواده خود را برای شرکت در فعالیت های ورزشی واقعیت مجازی به عنوان راهی عالی برای حفظ فرم و تشویق روحیه رقابت سالم به چالش بکشید!

بیل تورن پیراهن مسابقات Peachtree Road Race 2020 را در دست داردهر سال از سال 1970 ، گردهمایی کوچکی از 60،000+ دونده ( + به دلیل اینکه ثبت نام محدود است اما دوندگان معمولی وجود ندارد) در 4 جولای در آتلانتا جمع می شود.ث برای دویدن 10K و ویلچر به نام Peachtree Road Race. هیچگاه در روز استقلال ، هیچ مکان گرمتر یا گرم تری روی آتلانتا روی زمین نبوده است ، اما ما آنجا جمع شده ایم و آماده ایم تا بهترین کار خود را انجام دهیم (یا فقط برای تفریح ​​آن بدویم). می دویدیم ، راه می رفتیم و چمباتمه می زدیم ، گرم ، عرق کرده بودیم و به سختی نفس می کشیدیم. محیطی مناسب برای شیوع ویروس کرونا! امسال باشگاهها آتلانتا را به حکمت خود ردیابی کردند (و احتمالاً به این دلیل که آنها می خواستند پیراهن مسابقه 2020 را اهدا کنند) ، و یک رویداد مجازی عالی برای شرکت در سراسر جهان ایجاد کرد.

آیا مسابقات جاده ای Peachtree لغو شده است؟ هرگز! فقط امسال متفاوته

مسابقات واقعیت مجازی یا رویدادهای تناسب اندام چگونه کار می کنند؟ اگر در یک رقابت معمولی یا مسابقه فیزیکی هستید ، باید هزینه ورودی را بپردازید ، از برنامه یا ردیاب ورزش برای اندازه گیری فاصله و زمان خود استفاده کنید و نتایج خود را برای برگزارکنندگان ارسال کنید. به همین راحتی! در بیشتر مواقع ، پذیرش شامل تی شرت شرکت کنندگان ، شماره مسابقه و “سایر جواهرات” است. بسیاری از این رویدادها نیز به نفع خیریه های محلی یا ملی است.

ما درک می کنیم که پرداخت هزینه مسابقات خانگی مجازی ممکن است به بودجه یا منافع شما نزدیک نباشد. تورهای مجازی با خانواده و دوستان چطور؟ سازماندهی این چیزها دشوار نیست و بسیار سرگرم کننده است. استفاده از ویژگی “Facetime” آیفون هنگام دویدن راهی سرگرم کننده برای برقراری ارتباط و تعامل با کل خانواده است. اگر شما مانند خانواده ما هستید ، ما در همه جا هستیم ، از جمله بسیاری از ایالت ها و صدها مایل دورتر. اتصال و ارائه جایگزین ها واقعاً کمک می کند. ما همچنین دارای محدوده سنی و سطوح مختلف ورزشی هستیم ، بنابراین برای حفظ رقابت بیشتر ، یک تمرین کامل 10K (یا مسافت مشابه) برای کودکان سرگرم کننده و مناسب برای بچه هایی که تناسب اندام دارند و می توانند مسافت مشخصی را پیاده روی کنند ، سرگرم کننده است. در صورتی که نمی توانید زمان و مکان را تنظیم کنید ، اما همچنان می توانید رقابت کنید ، هر ردیاب تناسب اندام کار می کند. زمان (یا فاصله یا هر چیزی که موافق اندازه گیری آن هستید) را پیگیری کنید و بعداً مقایسه کنید. عضو خانواده با بهترین زمان برنده می شود (یا حداقل حق تسلط بر خانواده تا مسابقه بعدی را دارد).

برای رویداد واقعیت مجازی به کمک نیاز دارید؟ منابع زیر را بررسی کنید:

در این فصل تعطیلات ، زمانی را برای خانواده ، دوستان و ورزش اختصاص دهید ، خواه بازی در بیرون ، قدم زدن در سگ ، یا یک رویداد ورزشی مجازی. برای شما که در واقعیت مجازی Peachtree Road Race یا سایر رویدادهای تناسب اندام مجازی شرکت کرده اید ، موفق باشید!

نویسنده: والتر تامپسون ، دکتری ، FACSM ، دانشگاه ایالتی جورجیا و Jammie Hopkins ، DrPH ، دانشکده پزشکی Morehouse

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *