رژه هالووین 20 دهکده 2021 ، پس از یک کمک مالی بزرگ به پایان رسید

رژه هالووین 20 دهکده 2021 ، پس از یک کمک مالی بزرگ به پایان رسید


پس از برخی عدم اطمینان ، رژه روستای هالووین محبوب امسال قطعاً به لطف بخشی از طرفداران اختصاصی رژه که به اندازه کافی برای سازمان دهندگان کمک کردند تا این رویداد را برگزار کنند ، باز می گردد.

هدف این رژه 150 هزار دلار بود و طبق جمع آوری کمک های مالی آنها ، 181 اهدا کننده با بیش از 10 هزار دلار مورد ضرب و شتم قرار گرفتند. به نظر می رسد جیسون فلدمن و همسرش میسی تغییر کرده اند.

فلدمن می گوید: “وقتی خبر شنیدم که تجمع سالانه دهکده هالووین به دلیل کمبود بودجه لغو می شود ، بسیار ناراحت شدم. بلافاصله احساس کردم که می خواهم رژه را نجات دهم و برای شهر ما تغییر ایجاد کنم.” چه کسی کار می کند از نظر مالی ، این بیانیه در این مورد آمده است. “صادقانه بگویم ، من به عنوان یک نیویورکی ، این رژه را آنقدر دوست دارم که فکر نمی کنم یک انتخاب واقعی داشته باشم. من می دانم که این دقیقاً کشتی بازویی نیست که اکثر مردم بدنبال آن هستند ، اما من آن را به عنوان بهترین دارو توصیه می کنم. برای شهر ما “

رژه ، که خیابان ششم را دنبال می کرد ، از باران های بهاری در سوهو تا خیابان شانزدهم در چلسی ، در سال 2020 به دلیل شیوع بیماری لغو شد. امسال ، سازمان دهندگان در مورد بیماری COVID – “ما همه را تشویق می کنیم که از ماسک استفاده کنند! این باید آسان باشد زیرا هالووین است! با تماشاگران و شرکت کنندگان خلاق باشید! ما می خواهیم شرکت کنندگان در رژه ماسک خود را در جلو قرار دهند ردیف

بیشتر بخوانید: رژه هالووین شهر نیویورک از بالای ساختمان آغاز می شود

امسال ، سازمان دهندگان از کودکان می خواهند که نقاشی هایی را برای یک موکب بزرگ که راهپیمایی را آغاز می کند ارسال کنند (مهلت 13 اکتبر است). و ژنرال رندی رنگین کمان است ، که هدیه ای به اندرو کومو نمی خواند ، جایی که خود را “همجنسگرا” نامید.

هالووین این یکشنبه در حال برگزاری است ، بنابراین یکشنبه وحشتناک بیشتر از همیشه واقعی خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *