رژیم لاغری سریع – لیپوماتیک زندگی ایده آل | کویتوس


این یکی از مهمترین مسائل در یافتن بهترین غذای رژیمی برای کاهش وزن است. و سراغ قرص های رژیمی و مکمل هایی که این روزها در همه جا مشاهده می کنید نروید. اگر می توانید رژیم لاغری سالم و معقول را با یک برنامه ورزشی ترکیب کنید. این برنامه احتمالاً بهترین و سریع ترین راه برای کاهش وزن به طور طبیعی است. اولین و مهمترین نکته ای که هنگام انتخاب غذاهای رژیمی باید به آن توجه داشته باشید این است: به هیچ وجه نباید وعده های غذایی را حذف کنید یا غذای غیرمعمول بخورید. اگر فکر می کنید حذف یک یا دو وعده غذایی و خوردن وعده های غذایی سنگین در هر روز به شما کمک می کند. باید بدانید که به شدت اشتباه می کنید. شما باید اهداف واقع بینانه ای برای کاهش وزن خود داشته باشید و برای رسیدن به این هدف تلاش کنید. به خاطر داشته باشید که تنها می توانید با ورزش و رژیم غذایی سالم و متعادل به بدن خود فشار وارد کنید.

رایج ترین رژیم غذایی برای افرادی که به دنبال کاهش وزن هستند رژیم غذایی جنرال موتورز است که یکی از بهترین برنامه های رژیمی است که می توانید در هر کجا پیدا کنید. زیرا این سریع ترین و طبیعی ترین راه برای کاهش وزن است. جنرال موتورز که هیچ مکمل یا قرص رژیمی ارائه نکرده است ، یکی از خودروسازان اصلی است که برنامه تغذیه ای به نام General Motors Diet یا GM Diet را ارائه کرده است. این رژیم کاهش وزن باعث افزایش سلامت افرادی می شود که در شرکت ها ، مدارس ، دانشگاه ها و سایر صنایع کار می کنند. این رژیم غذایی برای افراد در هر سنی شناخته شده است. و گفته می شود که بسیاری از افراد می توانند با این رژیم غذایی تا 8 کیلوگرم در هفته وزن کم کنند.

شاید بسیاری از شما به دنبال راهی آسان برای کاهش وزن باشید. ممکن است ورزش های مختلفی از یوگا ، دویدن و بدنسازی انجام داده باشید ، اما نمی توانید چربی های اضافی بدن را از بین ببرید. اگر اضافه وزن یکی از مهمترین دغدغه های شما است ، رژیم غذایی GM ممکن است راه حل باشد.

برنامه غذایی جنرال موتورز
اگر برای شروع برنامه رژیم غذایی GM آماده هستید ، اولین کاری که باید انجام دهید این است که ذهن خود را آماده کنید. اگر ذهن آرام و کنترل شده ای داشته باشید ، می توانید سریعترین برنامه کاهش وزن و کاهش وزن را بدست آورید. این برنامه غذایی یک هفته طول می کشد و می توانید فقط از غذاهای مشخص شده استفاده کنید. گفته می شود که اگر این غذا را با دقت بخورید ، شما می توانید 5 تا 8 کیلوگرم وزن کم کنید.

مهمترین نکته ای که باید در نظر بگیرید این است که اصلا نباید گرسنه باشید. روزه اثر معکوس دارد. و در پایان برنامه به جای کاهش وزن وزن افزایش می یابد این برنامه مقدار و نوع دقیق غذا را به شما می دهد تا مطمئن شوید همیشه سیر هستید. بسیاری از افرادی که از این رژیم استفاده می کنند از رژیم غذایی غافلگیر می شوند که نیازی به گرسنگی برای کاهش وزن موثر ندارد. اما نگران نباش فقط به توصیه های این رژیم غذایی گوش دهید و آنها را با دقت دنبال کنید.

رژیم کاهش وزن 7 روز برای کاهش وزن 8 کیلوگرم.
اولین روز رژیم غذایی: میوه تازه
اولین روز از مهمترین روز این برنامه کاهش وزن ، کاهش سریع وزن است. زیرا شما فقط می خواهید وارد دنیایی شوید که نحوه کاهش وزن را درک می کند. این رژیم می گوید که اولین روز برنامه باید به میوه اختصاص داده شود. شما می توانید به اندازه دلخواه میوه بخورید. تا جایی که ممکن است به جز موز میوه هایی مانند هندوانه و طالبی عالی هستند. شما باید بین 8 تا 12 لیوان آب بنوشید و به هیچ غذای دیگری حتی سبزیجات خام یا پخته دست نزنید. اگر می خواهید این برنامه برای شما کار کند. فقط کافی است از میوه های مختلف استفاده کنید. هر چقدر که می خواهید در روز اول هر زمان که احساس گرسنگی کردید میوه بخورید و البته آب بنوشید.
روز دوم رژیم غذایی: سبزیجات
روز دوم به شما این امکان را می دهد که در طول روز به اندازه نیاز خود سبزیجات بخورید. البته به صورت خام یا پخته ، البته مراقب باشید که از روغن برای پخت سبزیجات استفاده نکنید. توجه داشته باشید که سیب زمینی نیز بخشی از این سبزیجات است. آنها باید در ابتدای روز به صورت آب پز یا بخارپز مصرف شوند تا کربوهیدرات آنها سوزانده و در طول روز مصرف شود. برخی از بهترین سبزیجاتی که می توانید در روز دوم رژیم غذایی خود استفاده کنید عبارتند از لوبیا پخته ، هویج خام یا پخته ، کلم بروکلی ، خیار ، شلغم ، کلم پخته و کلم خام و برخی دیگر. رفتار شما کمی متفاوت از معمول خواهد بود. و ممکن است بیشتر به دستشویی بروید. در روز دوم حتما 8 تا 12 لیوان آب بنوشید.

روز سوم کاهش وزن: پوست سالم با میوه و سبزیجات
روز 3 برنامه کاهش وزن GM به شما امکان می دهد در طول روز میوه و سبزیجات کامل بخورید. اما مراقب باشید سیب زمینی با سبزیجات و موز با میوه نخورید. می توانید صبح ها میوه بخورید و عصرها سبزیجات بخورید. یا برعکس ترکیب این موارد با شماست. حتماً 8 تا 12 لیوان آب بنوشید.

روز چهارم رژیم کاهش وزن: موز و شیر
روز چهارم ممکن است برای بسیاری خوشایند باشد. در طول روز ، می توانید 8 تا 12 موز و 3 لیوان شیر بخورید. ممکن است نگران باشید که این برنامه ممکن است شما را گرسنه کند. اما در پایان روز احساس سیری خواهید کرد. ایده خوبی است که این قسمت از موز و شیر را تقسیم کنید تا در طول روز احساس گرسنگی نکنید.به عنوان مثال ، صبح یک موز با یک لیوان شیر بخورید. یک لیوان شیر و چند عدد موز بعد از ظهر ، 3 موز عصر ، یک لیوان شیر و بقیه موزها در شب. اگر این برنامه را دنبال می کنید در طول روز احساس گرسنگی نخواهید کرد.

روز پنجم رژیم کاهش وزن: گوجه فرنگی
روز پنجم زمانی است که می توانید یک مهمانی کوچک برای خود برگزار کنید.امروز می توانید یک کاسه برنج را برای ناهار و شش تا هفت گوجه فرنگی در طول روز بخورید. این به این دلیل است که بدن شما ممکن است سطح بالایی اوره تولید کند. بهتر است مصرف آب خود را به 12 تا 15 لیوان افزایش دهید.

روز ششم رژیم کاهش وزن: یک فنجان برنج
امروز می توانید یک فنجان ناهار بخورید و بقیه روز را مانند یک روز سبزیجات بگذرانید. مطمئن شوید که امروز بین 8 تا 12 لیوان آب بنوشید ، مطمئناً احساس سبکی خواهید کرد. و شکی نیست که دستگاه گوارش شما قوی تر است.

روز هفتم رژیم کاهش وزن: آب میوه و سبزیجات
این آخرین روز برنامه غذایی GM امروز است. شما می توانید 1 فنجان برنج ، سبزیجات و آب میوه به اندازه دلخواه بخورید. این بهترین روز کل هفته شما خواهد بود.

شما متوجه کاهش وزن بسیار خوبی در بدن خود خواهید شد. و شما هیچ کاری جز پیروی از یک برنامه میوه ، سبزی و آب انجام نخواهید داد. این برنامه تغذیه فواید دیگری نیز برای شما دارد. متوجه خواهید شد که پوست شما بسیار شفاف تر است. و سیستم گوارش بسیار بهتر از قبل کار می کند. بهترین کاری که می توانید انجام دهید این است که بین 4-5 پوند یا بیشتر وزن کم کنید. برای کسانی که تشنه کاهش وزن هستند این سالم ترین و سریع ترین راه برای کاهش وزن است.

توجه: قبل از خوردن هرگونه رژیم غذایی برای کاهش وزن ، لطفاً با پزشک خود مشورت کنید.

برای آگاهی از اسرار زیبایی ، سلامتی و تناسب اندام روی مقالات زیر کلیک کنید:

جدیدترین رژیم غذایی برای پاسخ به سوالات “چطور وزن را کم کنیم”

بزرگ کردن لب با تزریق ژل به لب.

گونه ها را با تزریق چربی گونه برجسته کنید.

رفع چین و چروک صورت با تزریق بوتاکس

بزرگ کردن سینه با سینه مصنوعی

درمان دردهای عضلانی با ماساژ درمانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *