رژیم لاغری صورت – رژیم لاغری


رژیم کاهش وزن صورت
رژیم کاهش وزن صورت

چهره افراد همیشه بسیار مهم بوده است. زیرا حتی اگر ظاهر نامرئی باشد همه می توانند وضعیت کلی بدن شما را تا حدی درک کنند.به عنوان مثال ، اگر صورت ضخیم و گرد دارید. انتظار می رود بدن ضخیمی داشته باشید. یا اگر صورت شما خیلی چاق است همچنین انتظار می رود اضافه وزن و چاقی داشته باشید. یا اگر صورت استخوانی دیدید به احتمال زیاد برای داشتن اندامی متناسب یا متناسب یا لاغر ، بنابراین نمی توان اهمیت این قسمت از بدن را نادیده گرفت.

رژیم کاهش وزن صورت

در حال حاضر وقتی معیارهای زیادی برای جذابیت و زیبایی تعیین می شود. اندام باریک و صورت استخوانی زیبایی و جذابیت یک فرد است. شاید شما کم و بیش با این موضوع روبرو هستید.

در این مقاله ، دلایل چاقی صورت و چگونگی خلاص شدن از شر آن با رژیم های مختلف کاهش وزن را بررسی خواهم کرد. به منظور رفع برخی نگرانی های مربوط به جذابیت و زیبایی عزیزانتان. پس تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

چاقی یا تورم صورت می تواند دلایل مختلفی داشته باشد. برای درمان شما باید علت مشکل را پیدا کنید.

این مشکل می تواند ناشی از عوارض جانبی برخی داروها مانند گلوتن ، یکی از عوامل حساسیت زا باشد که باعث ایجاد چربی در صورت می شود. یا گاهی اوقات صورت شما به دلیل مشکل ژنتیکی یا ارثی ، مانند هورمون های قبل از یائسگی ، چاق می شود. که اغلب در زنان مسن مشاهده می شود

گاهی اوقات شما اضافه وزن دارید و صورت شما متناسب با بدن شما چاق به نظر می رسد ، یا گاهی اوقات اتفاق می افتد که پس از لاغری در ناحیه اندام ، صورت شما به دلیل انواع رژیم ها ثابت می ماند یا شما لاغرتر از بدن خود هستید ، نه ، البته گاهی اوقات نسبت های مشابهی را از دست می دهید ، اما چین و چروک و افتادگی پوست وجود دارد. و گونه های افتاده

در برخی افراد ، نعوظ باعث می شود صورت گردتر و چاق تر به نظر برسد.

اما در نهایت ، برای غلبه بر این مشکل چه باید کرد؟ ابتدا منبع این عارضه را مشخص کنید. و اگر خودتان نمی توانید این کار را انجام دهید این منبع را با به اشتراک گذاشتن سابقه و برنامه های رژیم غذایی و دارویی خود با یک متخصص پزشکی و دریافت مشاوره لازم از یک متخصص پیدا کنید. در اینجا چند روش موثر کاهش وزن آورده شده است.

راه های زیادی برای کاهش وزن وجود دارد ، مانند تغییر عادات غذایی. استراحت کافی ورزش ، ماساژ صورت ، تمرینات صورت ، جراحی یا داروهای خانگی برای استفاده خارجی. آنها می روند

اکنون استراتژی مشخص شده را با جزئیات بیشتری در نظر خواهم گرفت.

– برنامه غذایی سالم: یکی از دلایل اصلی چاقی صورت ، عادات غذایی غلط است. که متأسفانه در خانواده ایرانی مشهود بود. این عادت های بد حتی اگر زیاد ورزش کنید ، تاثیر بسزایی دارد. اما هنوز از تورم ناشی از تغذیه نامناسب در امان نیستید. بنابراین سعی کنید رژیم غذایی خود را تغییر دهید.با این کار از جوش و آسیب های پوستی در امان خواهید بود. و نتایج را زود خواهید دید اگر می خواهید تفاوت بین پوست صورت و خوردن غذای سالم و ناسالم را مقایسه کنید. و کاملا درک کنید بیایید پوست یک کره جنوبی یا چینی را با فردی در کشورمان یا عربستان مقایسه کنیم. در اینجا نکاتی وجود دارد که به شما کمک می کند حداکثر استفاده را از رژیم غذایی خود ببرید.

  • غذاهای فرآوری شده را از رژیم غذایی خود حذف کنید.
  • از غذاها ، میوه ها و سبزیجات تازه حداکثر استفاده را ببرید.
  • از غذاهایی که باعث التهاب می شوند ، مانند سویا ، ذرت ، گلوتن و لبنیات خودداری کنید.
  • سعی کنید از غذاهای ضد التهابی مانند زنجبیل ، زردچوبه ، کدو ، نارگیل ، لیمو و چغندر استفاده کنید.
  • خیلی نخور و هر بار که احساس سیری می کنید غذا را متوقف کنید
  • در حالی که میزان چربی سوزی در بدن با افزایش سن کاهش می یابد سعی کنید غذاهایی بخورید که به زیبایی و درخشندگی پوست شما کمک می کند.

– آب کافی بنوشید: نقص بینایی در صورت اغلب به دلیل بیماری یا آسیب و سموم در سایر قسمت های بدن ایجاد می شود. صورت شما بیش از حد متورم می شود.

همانطور که همه می دانیم ، اکثر بدن ما از آب تشکیل شده است و یکی از راه های سم زدایی بدن نوشیدن مقدار زیادی آب است. (البته ، همیشه سعی کنید آب جوشیده گرم بنوشید.) نوشیدن آب در حین ورزش نیز دارای مزایایی است ، مانند حفظ بهترین فرم بدن و هیدراته نگه داشتن بدن به اندازه کافی اشتها را کنترل کنید و از بین بردن نفخ معده در نتیجه ، پوست شما خوب به نظر می رسد و بی جهت متورم نمی شود. سعی کنید هنگام ورزش یک بطری آب با کمی آب لیمو به همراه داشته باشید.

– مصرف شکر و نمک خود را کاهش دهید: شایع ترین علت چاقی صورت و بدن احتباس آب در زیر پوست است. یکی از بزرگترین دلایل مصرف زیاد قند و نمک است. برای کاهش تورم و تجمع مایعات در بدن شما باید مصرف نمک (سدیم) را افزایش دهید ، 1500 میلی گرم در روز و شکر را به 20 گرم در روز کاهش دهید. – خواب کافی و به موقع: همه ما صبح ها به دلیل بی خوابی در شب یا بیدار ماندن و عدم استراحت کافی صورت های پف کرده را تجربه کرده ایم. بنابراین شما اهمیت این موضوع را نمی دانید.

وقتی استراحت می کنیم بدن ما در حال ترمیم خود و سیستم غدد درون ریز است. این شامل همه سلول ها ، اندام های داخلی و عملکردهای بدن است. تعادل هورمونی نیز در دوره های استراحت رخ می دهد ، بنابراین اگر شب ها استراحت کافی ندارید که مهمترین زمان برای استراحت است چنین اقدامی رخ نخواهد داد. این می تواند منجر به مواردی مانند ورم صورت شود. سعی کنید هر شب حداقل هفت ساعت بخوابید. به طوری که بدن شما می تواند کار کند و انرژی مورد نیاز برای عملکرد صحیح را دریافت کند.

– ورزش: یکی از راه های کاهش وزن ورزش است. در تمرین میزان از دست دادن هر فرد متفاوت است. اما کاهش وزن 1 تا 2 کیلوگرمی ابتدا روی صورت خود را نشان می دهد. در حین تمرین چربی تمام قسمت های بدن را می سوزاند و می سوزاند. و چربی صورت نیز از این قاعده مستثنی نیست.

– صورت خود را با تمرینات هوازی سفت کنید: م effectiveثرترین راه برای از بین بردن چربی بدن ، افزایش شدت تمرینات هوازی است. می توانید 5 بار در هفته و هر بار 60 دقیقه ورزش هوازی انجام دهید. و برنامه معمول ورزش خود را به ترکیبی از تمرینات تبدیل کنید. وقتی تمرین با هم انجام می شود بدن شما همچنان به سوزاندن چربی و سوزاندن حدود 200 کالری در روز ادامه می دهد که به کاهش وزن شما نیز کمک می کند.

ماساژ صورت: ورم صورت در اثر تجمع لنف در زیر پوست ایجاد می شود. ماساژ صورت با فشار دادن مایع لنفاوی زیر پوست به طور موقت از تورم جلوگیری می کند.ماساژ همچنین باریک تر از آنچه که هست به نظر می رسد. با ماساژ منظم صورت شما مقدار زیادی چربی صورت را از دست خواهید داد. اثر دیگر ماساژ صورت افزایش اکسیژن و گردش خون و سفت شدن تدریجی پوست و جلوگیری از افتادن است. این را می توان مطابق شکل زیر انجام داد.

– تمرینات صورت: راه دیگر برای لاغر شدن صورت این است که ماهیچه های خود را حرکت دهید ، یعنی صورت خود را تمرین دهید. همانطور که اندام دیگر را می سازیم لاغر با ورزش و به عبارت دیگر ماهیچه ها را سفت کنید این ممکن است در مورد چهره ها نیز صادق باشد.

تمرینات ذکر شده در زیر 40 عضله صورت را تقویت می کند تا شما را لاغرتر و لاغرتر نشان دهد.

  • تقویت ماهیچه های اطراف دهان: برای تقویت این ماهیچه ها. حروف X و O را یکی یکی بگویید و تکرار کنید. این تمرین باعث می شود ماهیچه های صورت شما منقبض و حرکت کنند. این تمرین را هر روز و تا جایی که می توانید تکرار کنید.
  • تقویت عضلات گونه: برای از بین بردن گونه های بزرگ و تقویت عضلات گونه و جلوگیری از افتادن آنها در سنین میانسالی. شما باید گونه های خود را به سمت صورت خود بکشید. (مانند دهان ماهی) و برای نتایج مثبت 20 بار در روز این کار را تکرار کنید.
  • تمام ماهیچه های صورت را تقویت می کند: دهان کاملاً باز و گرده. تمام ماهیچه های صورت شما را درگیر می کند. این حالت را برای 5 ثانیه نگه دارید و 30 بار در طول روز تکرار کنید.

یکی دیگر از فعالیتهایی که می توانید انجام دهید این است که دهان خود را پر از هوا کنید تا صورت شما چاق تر و گردتر به نظر برسد. سپس لب های خود را بپوشانید حالا بگذارید هوا از یک طرف صورت به طرف دیگر حرکت کند. این کار را به مدت 5 دقیقه انجام دهید.سعی کنید این فعالیت را چندین بار در طول روز انجام دهید.

– استفاده از داروهای خانگی: کسی که دارای سلامت شخصی ، زیبایی و رنگ بی عیب و نقص است بسیار مهم است. در بیشتر موارد مراقبت از پوست از ماسک های مختلف استفاده کنید برای رسیدن به شرایط ایده آل برای این افراد علاوه بر موارد فوق الذکر یکی دیگر از راه های کوچک و لاغر شدن صورت استفاده از ماسک های خانگی و بخور طبیعی است. اینها ممکن است مانند قبل مثر نباشند. اما به مرور زمان بی اثر خواهد بود. در اینجا برخی از آنها آمده است.

1- مخلوطی از 2 سفیده تخم مرغ ، 1 قاشق غذاخوری عسل ، 1 قاشق غذاخوری شیر و 1 قاشق غذاخوری آب لیمو تهیه کنید و روزانه صورت ، چانه و گردن خود را ماساژ دهید و ماساژ دهید. و سرکه سیب در لاغری صورت شما مفید است.

2- هندوانه میوه ای است که در لاغری صورت بسیار موثر است ، ابتدا این میوه را در مخلوط کن بریزید و آب آن را بگیرید. سپس آب این میوه را با پنبه به مدت 5 دقیقه روی صورت خود بمالید و ماساژ دهید.

این روش علاوه بر از بین بردن چربی اضافی صورت در مدت 7 روز ، باعث کاهش وزن می شود. همچنین به دلیل وجود ویتامین C در خربزه از پیری زودرس پوست جلوگیری می کند.

۳- ماسکی که برای کاهش وزن استفاده می شود استفاده از کره کاکائو است ، ابتدا کره کاکائو را روی اجاق گاز گرم کرده و یکبار صبح و شب قبل از خواب روی صورت ، چانه و گردن خود بمالید.

4- به جرأت می توان گفت ویتامین E پرکاربردترین ویتامین برای زیبایی است. مهم است که از ویتامین E خوراکی و خوراکی استفاده کنید. اول از همه ، توصیه می شود غذاهای غنی از این ویتامین مانند سبزیجات ، محصولات لبنی را شامل شود. حبوبات و بادام زمینی در رژیم غذایی شما برای استفاده خارجی همچنین می توانید روغن ویتامین E را روی صورت ، گردن و چانه خود بمالید. این روغن چربی پوست را کاهش داده و صورت را سفت می کند.

6- یکی دیگر از درمان های خانگی برای لاغری صورت استفاده از حوله داغ قبل از خواب است.روش شامل فرو بردن حوله در آب داغ و قرار دادن آن روی صورت است. این امر با تعریق به این طریق به کاهش چربی صورت کمک می کند.

7- می توانید چند قطره خامه شیر را با عسل مخلوط کرده و هر روز روی صورت ، گردن و چانه خود بمالید. علاوه بر اینکه صورت را لاغر می کند این عمل همچنین باعث درخشندگی و درخشندگی پوست شما می شود.

افرادی که چانه دارند باید شیر خام را روی صورت و چانه خود ماساژ دهند تا از شر آنها خلاص شوند.

– عمل جراحي: همچنین می توانید با کمک جراحی به کاهش وزن صورت خود کمک کنید. اما لی از این واقعیت غافل بود که جراحی پلاستیک منجر به تخریب ساختارهای صورت و پیری زودرس می شود.

همانطور که می بینید روشهای هیجان انگیز زیادی برای لاغرتر شدن صورت وجود دارد. هر روش روی صورت شما تأثیر می گذارد. فقط شما باید قبل از انتخاب رژیم غذایی برای کاهش وزن ، علت اصلی چاقی صورت خود را دریابید. در صورت لزوم ، می توانید درخواست خود را از بخش رژیم غذایی آنلاین برای رژیم غذایی سالم ارسال کنید. و خصوصی تا بتوانم در اسرع وقت شما را در این زمینه راهنمایی کنم.

به امید بهترین ها برای شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *